Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Hiç rüya görmeyen birisiyim gebeyken alakasız rüyalar görüyorum. İki hamileliğimde de bunu gözlemledim. Tedavi olanlarda yada çok kayıp yaşayanlarda ekstra bir bilinçaltı korkusu var haklı olarak onun etkisidir bebeğin hareketleri düzenliyse azına çoğuna bakma canım kendine de eziyet etme Herşey yolunda şükür 🙏🏼
HD kalitede ruyalarin sebebi progesteron hormonu 😁 bununla ilgili bir makale okumustum

Panik yapma kuzucum normal çok sık olursa sıkıntıymış bi kaç gün takip et bakalım benim tamamen geçti mesela
İnşallah 🙏🏻 takip ediyorum kaç sefer oldu da karnıma bakmaya fırsat vermeden bitiyor

Aklıma otizm geldi tövbeler olsun yani niye geldi neden geldi o an yazdım zaten gruba
Umarım bir şey değildir

Suan 28 haftadaykm seker yüklemesi yapmak istemedim ama (2 kez dr degisti) dr lar mutlaka yapalım dediler düşünceniz nedir

Kızlar bugün migrostan depend külot ve depend ped aldım. Uygundu. İndirimdeydi %25
128₺/90₺

E bebekten de emzirme sütyeni aldım. Çok işe yarayacağını sanmıyorum ama eskilerimi hala kullanıyorum evin içinde

Pijama da almıştım terlik de. Tacım var 😂 külot da aldım. Çorap da var. Göğüs pedi var. Göğüs ucu için zeytin yağı kullanmayı düşünüyorum.

Ne kaldı ya

Eklentiler

• C95E0F8C-3AFA-4EA3-A2AB-CEC95DA373D1.png
    C95E0F8C-3AFA-4EA3-A2AB-CEC95DA373D1.png
    260,1 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
İnşallah 🙏🏻 takip ediyorum kaç sefer oldu da karnıma bakmaya fırsat vermeden bitiyor

Aklıma otizm geldi tövbeler olsun yani niye geldi neden geldi o an yazdım zaten gruba
Umarım bir şey değildir
Kız ne alaka otizm tövbe tövbe 😂😂😂😂

Benim bitti bi kaç gün ara ara yaptı sonra geçti seninde geçer kontrole de gittim üzerine Herşey yolunda şükür

Geçen gece bende sıçrayarak uyandım baya kan ter içinde kalacak kadar gerçekçiydi evet bende görmüştüm 😂
Ben aynı rüyayı 3 saat sonra görüp tekrar uyanıyorum 😱 Lohusalıkta devam ediyor mu ki zaten uyku kalitesi düşecek inşallah rüyalar olmaz 🫠😬

Suan 28 haftadaykm seker yüklemesi yapmak istemedim ama (2 kez dr degisti) dr lar mutlaka yapalım dediler düşünceniz nedir
O kişinin kendi tercihine kalmış. Yaptıran da var yaptırmayan da. Benim doktorum yaptırmak istemezsen bir hafta evde ölçüm yap dedi. Ben öyle yaptım

Ben aynı rüyayı 3 saat sonra görüp tekrar uyanıyorum 😱 Lohusalıkta devam ediyor mu ki zaten uyku kalitesi düşecek inşallah rüyalar olmaz 🫠😬
Etmemişti benim ancak lohusalıkta uyku diye bişey var mı bilemedim 😂
Dünyaya adapte olmaya çalışan bebe ev kalabalığı 2 saatte bir emzirme derken zombiye bağlıyor insan 😂

Kizlar merhaba ben haziran annelerinden geliyorum bebeğim bir haftada 280 gram almış ama karın cevresi bir buçuk hafta geride kilosu da bir hafta geride seker için de diyete diyete devam dedi karin cevresi geriliği benim çok canımı sıktı ayni sorunla karsilasaniniz var mi:KK43:

Geçen gece bende sıçrayarak uyandım baya kan ter içinde kalacak kadar gerçekçiydi evet bende görmüştüm 😂
Benim de dün akşam gördüğüm korku filmi gibiydi😅 Uyandım gezindim sonra başka korku filmine girdim uyuyunca. Ücretsiz sinema keyfimiz başlamış bulunuyor.

Annem sezaryen hemşiresi canım bu durumdan bahsedip çok tanıdık hatırlı kişilere yaptıklarını söyledi şok oldum o kadar faydalı bişeymiş ki
Çok faydalıysa neden tüm bebeklere yapılmıyor ki :KK43: ben de desem doktoruma internette çok takılmışsın diye dalga geçer eminim

Kizlar merhaba ben haziran annelerinden geliyorum bebeğim bir haftada 280 gram almış ama karın cevresi bir buçuk hafta geride kilosu da bir hafta geride seker için de diyete diyete devam dedi karin cevresi geriliği benim çok canımı sıktı ayni sorunla karsilasaniniz var mi:KK43:
Günlük 40 gram almış ki 30 gram bile çok iyi sayılıyor. Ultrason ölçümleri 3. aydan sonra doğru sonuç vermiyor, aşağı yukarı bir sonuç veriyor. Bence boşa canını sıkma,

Benim de dün akşam gördüğüm korku filmi gibiydi😅 Uyandım gezindim sonra başka korku filmine girdim uyuyunca. Ücretsiz sinema keyfimiz başlamış bulunuyor.
Sorma valla birde alakasız şeyler. Rahat yok hiç bi şekilde dün midem yanmadı rüya görmedim bacağımın kramp acısıyla uyandım hala kas ağrısı çekiyorum öyle uzun sürdü 😂
Sabır selamet diliyorum 🤡

X