2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben ekimden beri ordayım ama ve 2 transferimde onda oldu biri negatif biri kimyasal buna rağmen şiddetle tavsiye ediyorum cunku suan en iyisi bence o cok kadın doğum doktoru gördüm asla kıyaslanamaz .
Canım bir sorum olacaktı. Transfer öncesi yine ilaç kullanımı oluyor mu? Yumurta toplamada olduğu gibi yüklü eczane masrafı oluyor mu yani?

Canım bir sorum olacaktı. Transfer öncesi yine ilaç kullanımı oluyor mu? Yumurta toplamada olduğu gibi yüklü eczane masrafı oluyor mu yani?
yok o kadar değil, progestan fitil, estrofem, transfer sonrası için iğne vs. yani hepsi toplam 2-3 bin tutuyor transferin hemen öncesi ve sonrası kullanılanlar, bir yumurta toplama masrafıyla kıyaslanamaz yani. Bol şans şimdiden!

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs
@skacir1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
@Kubra Avci
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
E ecegul 30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal19 Mayıs129 Mayıs
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
K Kmsl06 6 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
@Azmerr6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
symmm symmm 13 Mayıs223 Mayıs
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs
@msjj9 mayıs219 Mayıs
@Papatya4458347 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@gulcankn8 Mayıs120 mayıs
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs
@BY201510 Mayıs119 Mayıs
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
Pinar314 Pinar314 9 Mayıs221 Mayıs
@tulumbachen15 Mayıs225 Mayıs
A aysgl 14 Mayıs224 Mayıs

Allah yardımcın olsun kuzum zor gerçekten ama kabullenmek en iyisi olsaydı çıkardı diye düşünüyorum 😢 bende 10.gün bugün test yaptım negatif çıktı bende artık kabullendim negatif olduğunu
Size de Allah kolaylık versin hem maddi hem manevi olarakok zor bi süreç herkes için. Sizin daha 10. Günmüş ya İnşallah güzel haberler alırsınız olumsuz olursa da inşallah çabuk toparlarız 💐

Her tedavi ve kullanılan ilaçlar farklılık gösteriyor vücudun neye ihtiyacı varsa o şekilde ilaca başlanıyor kimisi poşet poşet ilaç alırken kimisi bir iki ilaç alıyor sadece yani tamamen kişiye göre değişen Bi durum

Arkadaşlar herkese merhaba 13 mayısta ilk transferimi oldum 22 mayıs test tarihi umarım hepimiz pozitif sonuçlar alırız 🤗🤗
Aynı gün transfer olmuşuz😌 kaçoncı gün embriyosu ve kaç adet sizin? Testi benden 23 mayısta istediler. Bebim 3. Gün embriyosu 2 adet🤗 inşallah pozitifleri hepbirlikte göreceğiz 🤲

Benim yaştan tek embriyo koydu 28 yaşındayım 35 yaş üstü çift embriyo koyuluyor bildiğim kadarıyla bide benim üniversite hastanesi olduğu için o konuda biraz katılar🙄🙄
Ben 38😁 yaş büyük olunca şansı arttırmak için çift yapıyorlar transferi

Pozitif canım ama önceki transferimde de pozitifti böyle ağrılarım yine vardı boş gebelik oldu. Endişem çok büyük
ağrı bünyeyle, yani vücudunun hamileliğe verdiği tepkiyle de alakalı olabilir, ilk adım pozitifti, o tamam, tebrikler, inşallah güzel olacak, eski deneyimlere odaklanmamaya çalış, bu yeni bir sayfa.:nazar:

İyi akşamlar benimde Allahın izniyle haftaya perşembe transferim var 6.gün embriyosu 4aa kalite aranızda 6.gün ile hamile kalan var mı kaldıysa kalitesi neydi?

İyi akşamlar benimde Allahın izniyle haftaya perşembe transferim var 6.gün embriyosu 4aa kalite aranızda 6.gün ile hamile kalan var mı kaldıysa kalitesi neydi?
çok yakın arkadaşım aynı kalitede iki embriyo ile hamile kaldı. çok tatlış bir oğlu var şimdi. inşallah size de nasip olsun.

Kizlar benim gaz sikismasi gibj agri oldu bacaklarda kalcada falan bende ayaklarimi dizlerime kadar sicak suya soktum biraz beklettim agrilarim rahatladi ama icime kurt dustu sicak suya ayaklarimi sokmam sikintj olmaz ins 9.gunjm transferden sonra a

Kizlar benim gaz sikismasi gibj agri oldu bacaklarda kalcada falan bende ayaklarimi dizlerime kadar sicak suya soktum biraz beklettim agrilarim rahatladi ama icime kurt dustu sicak suya ayaklarimi sokmam sikintj olmaz ins 9.gunjm transferden sonra a
Kalçada ağrı bende de var ama ne yapacağımı bilmiyorum

X