2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
gündüz niye bukadar uyudu bu çocuk derken gece parça parça uyudu sabah 6 dan beri de full uyanık uyumaya devam etse iyiymiş 🤦🏻‍♀️
Bizde öyleyiz canım dikkat ediyorum gündüz az uyuyunca gece en azındann3 saat deliksiz yatıyor gündüz uyursa yandıgımın habercisi oluyor 😇😇

Tam dalacak bi ıkınma geliyor kızarıyor filan uyuyamıyor ağlıyor bu sefer. Üstten gaz çıkıyor da alttan çıkmıyor gaz damlası bi kaç gün iyiydi yine tırtladık
Benim bebişte aynı ama benımkı ağlamıyor ama belli bi acı çekiyor ıkınıyor geriliyor hos gazını aldıktan sonra da aynısını yapıyor anlamadım çözemedim

Kızlar durduk yere ağlamalarım geliyor iki gündür kusacak derecede ateşe düştüm dinliyorum dinledikçe ağlamam geliyor ağlamam geldikçe dinliyorum 🤦🏻‍♀️

Kızlar durduk yere ağlamalarım geliyor iki gündür kusacak derecede ateşe düştüm dinliyorum dinledikçe ağlamam geliyor ağlamam geldikçe dinliyorum 🤦🏻‍♀️
Ayyy geçen öylesine açtım dinledim o şarkının melodisinde mi bir şey var ne gece uykumda yada gündüzleri beynimde dönüyor şarkı sürekli benim de.
Bir de ' pusulam rüzgar' beni çok ağlattı geçen ne alakaysa ben de anlamadım. Sanki aşk acısı çekiyorum garipti

X