Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Hastanedeyim kızlar 4 cm açıklık var sancım da var ama kafası hala yukarda. Bu sancı indirmez aşağı dedi doktor çok hafif suniyle desteklicem dedi şimdi suni sancı takıldı. Sancılar gidip geliyor çok heyecanlıyım ve gerginim bana dua edin🥹🙏🏻
Çok çabuk olacak inşaAllah kuzum 🤲🏻🤲🏻 Rabbim yardımcın olsun 🤲🏻

2 gündür adet sancısı çekiyorum dün geceden beri nerdeyse dayanılmaz oldu kasılma felan yok dün hiç uyumadım düzenli felan da değil şuanda da şiddetli çok acıyor canım doğuma kadar böyle olursa nasıl çekicem bilmiyorum 40. Haftada gelirse

Burdaaa 😂 Sen naptın canım nasıl gidiyor çok giremiyorum buraya evde işler bitmiyor doğum öncesi dinlenmek lazım aslında ama nerdeee 🥲 Benim bugün kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek seninki ne diyor yolda mı bebişin 😄
Napayım benim de adet ağrısı gibi ağrım var 2 gündür nerdeyse ve çok canımı acıtmaya başladı dün sabah dayanılır seviyedeydi geceden beri çok zorluyor beni nasıl dayanıcam bilmiyorum çekiyorum ağrıyo 😞 diyorlar ya burda bol bol uyu 😂 hadi güzel haberlerle gel inşallah

Kızlar benim bebişin alnında ve kafasında minik minik sivilceler var. Damlalar mi yaptı Dicem ama vücudunda yok. Hastaneden çıkarken hava ruzgarliydi pusetinde çıkartmadik battaniyeye sarılı çıktı. Arabaya binince de sıcakladi sanırım çünkü kafasının battaniyeye gelen kısmı daha çok sivilceli. Dr'a göndermeli miyim kendisi geçer mi
Bence terlediyse ondan olmuştur canım
Ben hala bir tık yaşatmaya çalışıyorum saç baş dağınık üstüm sürekli kusmuk ellerim devamlı çişli ama dudak nemlendiricimden ödün vermiyorum 😂
Dudak nemlendiricisi önemli 😂
Kızlar benim bugün tam 38 olduu, muayene de ilk kez açıklık bakti doktor 3 cm açıklık varmış. Önceden doğum evinde bakildi 35 haftayken 1 cmdi. 4 5 güne gelir dedii, açıklığa baktıktan sonra eldivene Nişan geldi 😄 Ayy benim çok az kaldi @ozgeeeee1 K kelebekimsi @melegim can golden-snitch golden-snitch
gulumsebebek gulumsebebek
Ayy hadi inşallah sağlıkla kavuşursun canım 🙏🏼

Sezeryan olan anneler, korse kullanmaya başladınız mı.
Kaçıncı günde başladınız.
Benim doktorum kullanmamı istemedi ama her doktor farklı söylüyor biliyorsunuz sizler ne yaptınız.
Benim doktor 2.hafta kullanmaya baslayabilirsin dedi ama benim göbeğim dümdüz hamile olmadan önceki gibi kaldı bende taksam mi bilmiyorum.. Bu arada sürekli kalkarken kasıyorum yürürken de öyle karnimi içime çekiyorum baya faydası oldu

Aynı durumdayız canım her istediğinde vermek istiyorum ama bu seferde hiç ayrılamıyoruz.sarılığı kaç çıktı
9 çıktı fototerapi aldık önlem için şimdi düştü ama hiçbir derdi olmamasına rağmen uyumuyor günlerdir tilki uykusu gibi günde 1 defa derin uyuyor doyduğuna eminim sütün fazlasını ağzının kenarından bırakıyor midesi genişliyor sürekli hıçkırıyor gazını da alıyorum kaka da yapıyor günde 3 sefer en az ama çözüm bulamadım 10 çocuklu karo gibi oldum mememi kapatamıyorum aç kapa yapmaktan yoruldum

Kızlar sarılık yükselmesi kaçıncı güne kadar olur ve bebekleriniz kaç saat uyuyor günde
2-3. Gün başlar 10 günde üst seviyeye ulaşır sonra azalarak yok olur dedi doktorum günde hiç saat diyebiliriz 15 dk uyku sonra ağlama meme alt açma gaz çıkarma 15 dk uyku şeklinde günde 1 defa derin uyuyor 3 saat onun dışında nöbetteyiz

İlk gün benimkide 6 kere kakasını yaptı dün sabah hastaneden çıkarkende yaptı ama dün sabahtan beri tekrar yapmadı. İnternette 7 8 güne kadar yapmaması normal diyo yarında kontrol var sorarım artık. Yapsada rahatlasa kuzum 🥺 analık pok görünce bırt duyunca mutlu olmak resmen 🥲
Sarılıktandır canım sık sık emzir uzerıne mama ver şırıngayla gerekırse zorla ver sarılıgı bebekler kakayla atar

Ay kızlar gece çok kötüydü hiç durmadı sürekli kıvranıyor gazı üstten çıkarıyor alttan çıkaramadı osursa oda rahatlıcak bende hala uyanık. Dün gündüz çok uyudu demiştim gece hiç uyumadı 🤦🏻‍♀️
Canım ağlıyor mu ıkınıyor mu benım bebişte ıkınıyor geriliyor ama uyuyor ne yapacağımı şaşırıyorum

2-3. Gün başlar 10 günde üst seviyeye ulaşır sonra azalarak yok olur dedi doktorum günde hiç saat diyebiliriz 15 dk uyku sonra ağlama meme alt açma gaz çıkarma 15 dk uyku şeklinde günde 1 defa derin uyuyor 3 saat onun dışında nöbetteyiz
Biz 18.gündeyiz sarılık 3 ve 7.günde 9 çıkmıştı bidaha baktırmadık dün biraz fazla uyuyunca bi acaba mı dedim ama geceden beri uyku yok 🤦🏻‍♀️

Canım ağlıyor mu ıkınıyor mu benım bebişte ıkınıyor geriliyor ama uyuyor ne yapacağımı şaşırıyorum
Tam dalacak bi ıkınma geliyor kızarıyor filan uyuyamıyor ağlıyor bu sefer. Üstten gaz çıkıyor da alttan çıkmıyor gaz damlası bi kaç gün iyiydi yine tırtladık

X