2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu arada da içim içimi yiyor test yapmamak için sanırım yarın yapacağım

ben karar verdim ya yarın sabah kalkıp test almaya gideceğim ilk idrarla yapıcam bakalım bu kan ve leke kafamı karıştırdı. Sende var mı hafif adet sancıları
Canım adet sancılarını negatif diye düşünme bende iki gün kesin adet oldum diye düşündüm WC gidip sürekli bakıyordum kan geldi mi gelmedi mi diye ama şükür pozitif 🥰

Canım sende mi 14ünde transfer oldun var maşallah hayırlı olsun 🌸🌸 bende 14ünde oldum da bugün lekelenmem oldu korkuyorum adet mi tutunma mı yapasım var benim de ama testte yok elimde
Eveet 14ündeydi🌸 canım ilaçları kullanırken adet olman imkansız gibi bişey. İlaçları bırakınca bile günler sonra adet başlıyo. İçini ferah tut umarım yerleşmedir. Yarın yaparsın sen de testi ☺️

Canım sende demek ki yerleşme kanaması mı oluyor acaba ben regl ağrılarım var dün gece başladı sanırım bende elendim diyorum morelimi bozmak istemiyorum ama hiçbir belirtim olmadı
Canım benim oğlum da adet sancım vardı hastaneye gitmiştim 8.günde hemde bayağı vardı adet sancısı çekiyordum ama pozitif çıktı ama yerleşme kanamam olmadı o zaman şimdi bir kanama geldi leke şeklinde biraz moralim bozuldu ilkinde olmamıştı çünkü

Canım benim oğlum da adet sancım vardı hastaneye gitmiştim 8.günde hemde bayağı vardı adet sancısı çekiyordum ama pozitif çıktı ama yerleşme kanamam olmadı o zaman şimdi bir kanama geldi leke şeklinde biraz moralim bozuldu ilkinde olmamıştı çünkü
Yerleşme kanamasıdır o doktorunu hemşireni ara sorsana benim 2 transferim inş tutunmuştur dikenli yollara gücüm kalmadı

Eveet 14ündeydi🌸 canım ilaçları kullanırken adet olman imkansız gibi bişey. İlaçları bırakınca bile günler sonra adet başlıyo. İçini ferah tut umarım yerleşmedir. Yarın yaparsın sen de testi ☺️
Sağol canım ya öyle mi diyorsun ben belki olurum diye düşündüm inşallah öyledir 🌸😊

Canım adet sancılarını negatif diye düşünme bende iki gün kesin adet oldum diye düşündüm WC gidip sürekli bakıyordum kan geldi mi gelmedi mi diye ama şükür pozitif 🥰
İnşallah canım ya aslında ilkinde de öyle oldu adet sancım vardı pozitif oldu ama lekelenme bir tık moralimi bozdu nasip bakalım yarın sabah yapacağım

İnşallah canım ya aslında ilkinde de öyle oldu adet sancım vardı pozitif oldu ama lekelenme bir tık moralimi bozdu nasip bakalım yarın sabah yapacağım
Hakkınızda her şeyin en iyisi en güzeli olsun inşallah süreç hepimiz için çok zor pozitif aldıktan sonra da bitmiyor ki bende şimdi kese görmeyi bekliyorum sonra kalp atışı yine aklımda gel gitler var inşallah buradaki tüm kadınlar gönlünce ferahlığa erişir her iğne yaptığımda önce bu yolda olanlara dua ediyorum 🤲🏻

X