Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,0%
  • erkek

OY: 93 47,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    196
Ya bilmiyorum sabah beri böyleyim. Ne yersem misede kaşmıyor aşırı mıdemde bulanıyor. Kasılıyormu karnım tamda emin olamıyorum. Şansıma da hafta sonu girdi araya. Vallaha kaçıncı gebelik olursa olsun insan hepsinde bi panikliyor ya.

Ben ilk karnım çıkmaya başladığında çok rahat etmiştim şuan günden güne değişiyor canım. Eğer yastığı tam koymam gereken yere koymazsam veya kayarsa normalden daha çok ağrımış bir şekilde uyanıyorum 🙄 benimki şu koyduğumdan. Ayarlaması da yok sanki içine sığmıyorum artık 🙈 belime ve karnıma ayrı ayrı destekler koyduğumda daha rahat ediyorum bir de bacak arası var tabii. Gece tuvalete kalkmak=yastıklarla boğuşmak 🥲 diğer tarzdaki hamile yastıklrından kullananlar da vardı, belki onlar daha iyidirr pinarindunyasi pinarindunyasi senin öyleydi sanki canım dimi??Eki Görüntüle 3416811
Evet kuzum benimki 360 derece donuyor etrafimda ama ayni sekilde tuvalete gitmek bir iskence🤣🤣 bogusuyorum resmen o ara da uykum kaciyo ay ne bicim bi dongu😣

Kızlar şekerdir çikolatadır hediyelik olarak onları ne zaman yaptırmak lazım? Bayatlar diye en son yaplım diyor eşim ama çok da geciksin istemiyorum

Kızlar 30+3 deyim bugün çok deişik ruh halım var. Hem bebiş sabah beşten beri uyanık aşırı hareketli. Benimde midem bulanıyor sabah beri ve söylemesi ayıp cırcır oldum sanırsam 6-7 kez vc ye gittim. Başına gelen varmı bu durum acaba salgın glan mı yoksa bebişin konumu flan mı deişti ya a. Ama her zamankı gibi dızlerı hala sağ tarafımda
6 7 kez olmasıda pek iyi bi durum degil kuzum acaba doktorunamı gitsen

Kızlar sadece sol ayağım şişmiş, bu şekilde yaşayan biri vardı grupta sanırım pıhtı falan çıkmıştı.. canım sıkıldı gece gece. Kimdi hatırlayan var mı ya da bunu yaşayan?

Kızlar gece sağımdan soluma dönerken sağ kasığım özel bölgemin kenarına ağrı girdi çok kısa sürdü biraz ağrıdı. şimdi uzanınca hafiften ağrı gibi hissediyorum, böyle tam özel bölgemle bacağımın arasında bir kas. bebeğim hareketli onunla ilgili bir sıkıntı yoktur değil mi? Kas ağrısı yaşıyorum uyandıktan sonra da zaman zaman aynı bölgede ağrıma oluyor daha önce de sormuştum buraya, yaşayan var mı böyle bir şey ya
Yaşıyoruz aynı şeyleri canım daha neler göreceğiz bebek iyiyse sorun yoktur normal yani benimde öyle oluyor dönerken magnezyum da alıyorum iyi geliyor

Kızlar 30+3 deyim bugün çok deişik ruh halım var. Hem bebiş sabah beşten beri uyanık aşırı hareketli. Benimde midem bulanıyor sabah beri ve söylemesi ayıp cırcır oldum sanırsam 6-7 kez vc ye gittim. Başına gelen varmı bu durum acaba salgın glan mı yoksa bebişin konumu flan mı deişti ya a. Ama her zamankı gibi dızlerı hala sağ tarafımda
bende de 3-4 gündür ishal var canım havalardan olabilir bol su içmeyi unutma , bende geçmezse gideceğim doktora

kızlar günaydın dün gece doğuruyorum sandım , adet sancısı oldu fenaydııı , terledim soğuk soğuk , dedim doğuruyorum heralde , biraz uzanayım geçmezse acile gideyim derken uyumuşum 1 saat sonra baktım kalmamış ağrı filan, sanırım vücudum ve bebek bir çeşit hazırlık yaptı, ama korkuttu beni :)

kızlar günaydın dün gece doğuruyorum sandım , adet sancısı oldu fenaydııı , terledim soğuk soğuk , dedim doğuruyorum heralde , biraz uzanayım geçmezse acile gideyim derken uyumuşum 1 saat sonra baktım kalmamış ağrı filan, sanırım vücudum ve bebek bir çeşit hazırlık yaptı, ama korkuttu beni :)
Regl donemi gibi olmuş 😌

Benimde bi 10 saniye rahmime sancı girdi fenaydı, adet agrısı oldu bi süre dedim bu böyleyse ben normal dogumu düsünemiyorum 😄😄😄 korktum dogurucam diye

X