Zuzu ile keyf-i alem

işleri karıştıran sensin bak bize olumlu aşklarda var işte olumsuzu düşünme her daim. bak bu hafta tophaneye de gidemedim zati kafam fena :18::18::18:

sorma yaaaa ben dürüst olduğum için diğer kızlar gibi allem kullem şeyler yapamıyorum herşeyi ben karıştırıyorumherşey sarpa sarıyo poffffffff içim kararuk günlerdir valla.....ay valla şimdi bi nargile içesim geldiki poffff çok moralsizim aslında belli etmemeye çalışıyorum size aöa ağlayasım var korkuyorum olmadık bir yerde ağlıcam diye

zuzum aşk güzeldir bahar duygularını kıpraştırdı dimek.
Olumsuz düşünme sakın. Ben hep inanırım seni bekleyen beyaz atlı prensin mutlaka var.
Ben benimkinin istanbul da olduğunu hissetmiştim.

zuzum aşk güzeldir bahar duygularını kıpraştırdı dimek.
Olumsuz düşünme sakın. Ben hep inanırım seni bekleyen beyaz atlı prensin mutlaka var.
Ben benimkinin istanbul da olduğunu hissetmiştim.

yok yaa benim durumlar accuk karışık neysem pofffffff

sorma yaaaa ben dürüst olduğum için diğer kızlar gibi allem kullem şeyler yapamıyorum herşeyi ben karıştırıyorumherşey sarpa sarıyo poffffffff içim kararuk günlerdir valla.....ay valla şimdi bi nargile içesim geldiki poffff çok moralsizim aslında belli etmemeye çalışıyorum size aöa ağlayasım var korkuyorum olmadık bir yerde ağlıcam diye

HAFTA sonu görüşelim ikimiz istersen kocamı sallarım bi yere soshbet ederiz.

HAFTA sonu görüşelim ikimiz istersen kocamı sallarım bi yere soshbet ederiz.

ya aslında bende öyle düşünüyodum ama pazar günü nişan için elbise bakmaya gidicez geline kaynanalar gitmiyo beni istemişler funda gitsin demişler ....görümceyim ya:) o yüzden planda yapamıyorum çok darlanıyorum speedy bildiğin gibi değil başımı alıp gidesim var

ya aslında bende öyle düşünüyodum ama pazar günü nişan için elbise bakmaya gidicez geline kaynanalar gitmiyo beni istemişler funda gitsin demişler ....görümceyim ya:) o yüzden planda yapamıyorum çok darlanıyorum speedy bildiğin gibi değil başımı alıp gidesim var

yarın görüşelim ben çalışıyorum ama 19 mayıs ya erken çıkma ihtimalim olaiblir olmadı 4te çıkıyorum 4ten sonra buluşuruz. :KK34::KK34:

zuzu ve sipoş albüme bakın kızlar.
Yeni foto yok ama oğluşun küçüklük halleri.

zuzum uzaktayız canım yaaaaaaaa
elimden bişey gelmiyor. Bende senle sohbet etmek isterdim.
Evde pc olsaydı keşke yaw

yarın görüşelim ben çalışıyorum ama 19 mayıs ya erken çıkma ihtimalim olaiblir olmadı 4te çıkıyorum 4ten sonra buluşuruz. :KK34::KK34:

yarın ben akşama kadar çalışabilirim işler yoğun tam belli değil gülüm poffffff yaaa ama extra bişiy olursa sana msj atarım bebeğim...başımı alıp gitsemmi acaba:KK14:

zuzum uzaktayız canım yaaaaaaaa
elimden bişey gelmiyor. Bende senle sohbet etmek isterdim.
Evde pc olsaydı keşke yaw

bebeğim benim durum öyle karışık ki inan anlat desen anlatamam da kendim bile aklıma getirdikçe içim kararıyo ben zaten hep ufak şeyleri sorun ediyorum kendime kendi kendimi bunaltıyorum

yarın ben akşama kadar çalışabilirim işler yoğun tam belli değil gülüm poffffff yaaa ama extra bişiy olursa sana msj atarım bebeğim...başımı alıp gitsemmi acaba:KK14:

hımm tamam o zaman konuşuruz, biz haftasonu gideriz herhalde tophaneye ama hangi gün gideriz bilmiyorum. bana ona göre haber verirsin. yarın bende çalışıyorum 4 gibi ancak çıkarım :KK34::KK34:

X