Zuzu ile keyf-i alem

Aman çekirdek deme biz bir ara manyak gibiydik. çitlemekten çenemiz kopuyordu sonra bıraktık.

Zaten hep kocem yüzünden kilo aldım. Bu manyak abur cuburlar yüzünden.
Akşama karnıyarık yapıcam.

Aman çekirdek deme biz bir ara manyak gibiydik. çitlemekten çenemiz kopuyordu sonra bıraktık.

Zaten hep kocem yüzünden kilo aldım. Bu manyak abur cuburlar yüzünden.
Akşama karnıyarık yapıcam.

oh ellerine sağlık şimdiden bakalım bizde ne var evdeki menüde

napuyosun kız dün ne konuşuyrdunuz arkamdan öyle facelerde :KK9::KK9::KK9:

ay ne yapayım geldik işe işte tek göz kapalı çalışıyorum....karnım ağrıyo dün çok ıslandı ayacıklarım yaaa....kız facede dolanırken abinin yanzdığını gördüm komiğime gitti sonra ece yazdı ben burak derken yazı aldı başını gitti:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ne yapayım geldik işe işte tek göz kapalı çalışıyorum....karnım ağrıyo dün çok ıslandı ayacıklarım yaaa....kız facede dolanırken abinin yanzdığını gördüm komiğime gitti sonra ece yazdı ben burak derken yazı aldı başını gitti:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1: anladım anladım bende yanındaydım bi ara girdim konuya :) hadi çalış bol bol akşama ayarla kendini ayarlayabilirsen :KK34:

ben akşama içerim artık bugün içecek yandaşım yok tophaneye içerim belkide iner annemin yanında içerim belli olmaz.
sen niye bu kadar yoğunsun ya bugün.

valla canım benim iş borsa gibi bir iniyo bi çıkıyo benim iş belli olmuyo bazen normal oluyo bazen çok yoğun ark da yok onun işlerinide yapıyorum bir yandan elemanlarla uğraşıyorum satışlar çok güzel şu an ondan gülüm yoğunuz...eger erken çıkarsam birlikte içeriz insallah

valla canım benim iş borsa gibi bir iniyo bi çıkıyo benim iş belli olmuyo bazen normal oluyo bazen çok yoğun ark da yok onun işlerinide yapıyorum bir yandan elemanlarla uğraşıyorum satışlar çok güzel şu an ondan gülüm yoğunuz...eger erken çıkarsam birlikte içeriz insallah

anladım canım inşallah erken biter işin görüşürüz. haftasonu da çıkış saatin belli değil o zaman iş ne zaman biterse öyle çıkıyorsun :2:

anladım canım inşallah erken biter işin görüşürüz. haftasonu da çıkış saatin belli değil o zaman iş ne zaman biterse öyle çıkıyorsun :2:

yok bugün extra bi durum oldu, normalde c.tesi günleri 14:00 kadar çalışıyoruz yaz aylarında patrona bağlı çalıştırmayadabiliyo. benim işller yoğun bugün halletmem gerekiyo dün yapamadım koşturmaktan....

günaydın kızlar ;

zuzu nasılsın hadise saçına baktım bence gayet güzel tahmin ettiğim gibi bir model :KK34::KK34:

günaydın cicişlerim....

speedy iyiyim sen nasılsın canım arkadaşım....baktınmı güzel dimi gerçi benimde saçım daha önceden kıvırcıktı sen benim o hallerimi görmedin dimi:KK14:

benim saçlar daha önce kıvırcıktı fön falan derken düzleştirrdim:)
ama jöle sürünce yine kıvırcık yapabiliyorum

X