Zuzu ile keyf-i alem

ay ne çabuk geçiyo speedy yaaaaa valla daha dün gibi

sirkenim hoşgeldin canımmmmm nasılsın bitanem

ay ne çabuk geçiyo speedy yaaaaa valla daha dün gibi

sirkenim hoşgeldin canımmmmm nasılsın bitanem

iyiyim zuzum sizi özledim yaa:89:

yoğunum ve yorgunum ama bugün sabah biraz fazla uyudum işe eşim bıraktı

sen nasılsın neler yapıyorsun?

bende özledim valla bebişim...ne olsun ya canım aynen bende yoğunum ama yoğunluğa rağmen gözüm açık uyuyorum

bende özledim valla bebişim...ne olsun ya canım aynen bende yoğunum ama yoğunluğa rağmen gözüm açık uyuyorum

zuzum oruç musun ki? Benim haftasonu çok hareketli geçti bir de kaç gündür kendi yatağımızda yatmıyoruz ya yerimi yadırgadım sanırım. Dün işyerimde de 1 saate yakın kestirdim

sirkenim ben 2 senedir oruç tutamıyorum bizimkilerden gizli tuttum bayıldım ülserim var bide troid hastasıyım günde 4 tane sabit ilaç içiyorum valla benim kaç haftadır yoğun geçiyo temizlik fakan

kız beni görünce heycan yaptı bi anda

aman aman ne güzel işte canım söz+nişan ne zaman şimdi hazırlıklar falan bitti mi _?
beni istemeye geldikleri gün geldi de aklıma inanılmaz rahattım

ay son ana kadar hazırlık bitermi hiç mahvolduk valla temizlik yapmaktan....kendime bi elbise aldım ben ikoncan elbisesi diyorum

hem tanışmaya gelicekler hemde isteme olucakama bi tane bana yüzük takıcaklar nişana bir ay var çünkü ben ciddi olsun diye yüzük istedim

hımm tamam işte söz olmuş olacak sözde genelde kıza tek taş takılır sadece. ne güzel işte bi bakmışşsın zaman geçmiş bile

zuzu istemeden sonra kendini bir koşturmacanın içinde bulacaksın ta kii evlenip evine geçene kadar :))))

tuzlu kahve yapacaksın dimi ?

ya aslında ben tam söz olsun istemiyodum söz mendili dağıtmak istiyodum pek bi hevesliydim şimdi nişanda dağıtsam olurmu söz mendilini

sirkencim tuz fazla koymamda baharat türü koyarım bizim paşanın tansiyonu var

olur canım nişanda istediğini dağıtırsın benimde tuzu teyzem koymuştu hiç aklıma bile gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…