Zuzu ile keyf-i alem

dolandığın yerde arada sırada aşağıya bak kim gelmiş diye.
dayanamadım en sonunda oraya yazdım.
çaldırdım tabi.

anammmmm :18::18::18::18:ne bilem kız alta bakmadım vallah:18::18::18::18:
affet beni

yorgunluktan ve sıcaktan öldüm.
gidip camları kapatıcam hazırlanıcam. sende o arada ekle bari.

yok vazgeçtim koymucam bugün tekrar boyucam fön çektircem öyle koyayım

çok gıcıksın beni merakta bırakacaksın. ama hiç merak etmiycem işte. bende sana kısa saçlı foomu koymam işte.

kız bi gün daha bekle meloşum bak karşına daha güzel çıkıcam bebişimmmm

Günaydın tembel garular!
Zuzu zillisi umarım izne çıkmadan koyarsın fotonu. Bende sana tatil fotolarımı koymıycam işte!

günaydın herkese ....kız meloş seni neden unutayım ama telaşımı biliyosun kuzum yapma böyle bu telaşta bile girip sana yazıyorum aşk olsun

bak ya daha neyi unuttuğunu bilmiyor. söylemeyecektim hadi söyliiiiiiiiiiiiim! cumartesi benim doğum günümdü!hatırlamadın aşk olsun sana!

meloşum çok özür dilerim ama biz c.tesi sabah bir çıktık evden annemle akşam saat 10:00 eve geldik biliyosun telaşım var bu hafta geliyolar evi temizle alışveriş yap hala da işimiz bitmedi kendime kıyafet al falan kafam yerinde değil....geçmiş doğum günün kutlu olsun bebeğim ben 3 senemiz doldu onu bile unuttum:)

senin topiğe geleceğin yok anlaşılan:) molam var birazdan uğrarım belki

bana neeeeeeeeeeeeeeee kendini affettir o zaman.
nan iş yapıyorum ne topiği geberdim zaten.

valla ne bileyim diğer topikteyken çağırdım gelmeyince çıktım.....offff çok yorgunum yaaaaa acayip her tarafım ağrıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…