Zuzu ile keyf-i alem

zuzu yüzük güzelmiş. Benim görümceminki de buna benziyordu. O alyansını da düz sade beyaz altın aldı ikisini birlikte takıyor güzel duruyor

benimde tek taşım ince alyansım kalın
çok seviyoum kalın alyansları istediğimde tek taşı çıkartıp tam turla falanda takabiliyorsun
bu modeller bana kaba geliyor tek takman gerekecek ileri de yada ince bi alyans alacaksın ancak öyle :78:

zuzu'm hayırlı olsun
ben daha yeni gördüm, nete pek giremiyorum, çok sevindim.
detayları anlat lütfen bekliyoruz

nan noluyor bakim? bir gittim neler olmuş. kim istendi kim evlendi?
zuzu çabık anlat bakim? tabi beni bulursan anlat
sen yaz ben okurum bebişim. geçmişe bakacak zamanım yok! birazdan denize gidiyoruz!

nan kıskanç böcük bi tatil yapıyoz diye demediğin kalmadı.
aman ne tatil ne tatil. sabah 6 da kalk bütün gün oğluşla ilgilen çok güzel tabiki ama uyuyamıyorum ve dinlenmede olmuyor tabi. ama en mutlu olduğum şey oğluşuma hergün değişik yemekler yapıp doyduğunu görüp mutlu oluyorum. kuzum uyudu kalkmasını bekliyoruz denize gitmerk için. ters herif dün bütün gün 12 saat uyudu sabah 5.30 da kalktı. o kadar yolculukta yorulmadı. akşam erdeğe indik gözler cin gibi. arabasında şarkı söyledi durdu.
ama çocuğuma nazr ettiler millet otobüste uslu uslu dedi şimdi mız mız durmuyor. nal şeklinde nazarlık takıcam çoğcuğuma!

kıskanırım tabısi ben daha tatıl etmedeım
o 1 hafta sayılmaz
daha 1 haftam var onuda kocemle eylül gıbı kullanmak ıstıyoz eğer ona ızın vermezlerse
kasımda ablamın doğumunda kullancam
bızde ctesıden bayram ıznıne cıkcaz
ayy bı gelse bayrameskı gıbı tadı olmaz ama olsun dınlenmış oluruz

yerım onu ben
dua oku bebeğım

böcükkkkkkkkkkkkkkk albüme bak

baktım cnm
harıka olmuşsun maşallah

o sıyah saçlı k valıden mı
sarışın annen mı

var tuzu atmışsın adamın kahvesıne nasıl içtı
kavanozlarımız aynı he
evınızıde cok beğendım bu arada
elbısenlede ne uyumlu oda seçmışsın

ayy cnm ınş. Allahım tamamına erdırır
cok yakışmışsınız
artık sende bızden olmaya adaysın

Evet böcüküm sarışın annem siyahlı kayınvalidem ...valla içti kahveyi yüzünü buruşturarak evi beğendiğine sevindim herşeyimiz kahve tonlarında elbisemde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…