Zuzu ile keyf-i alem

anaokulunu anlatayım
dün sahibi bayanla tanıştık. 10 yıl öğretmenlik yapmış. 4-5 ay önce devralmışlar.
8 aylık diye önce çok küçük dedi. buraya geldiğinde 9 olacak dedim.
çok küçük diye kararsız kaldı ama sonra tamam dedi. arkadaşım fiat konusunda konuştu. iyi pazarlık yapıyor.
kesin karar verirsek bizim istediğimiz fiatı kabul edecek gibi görünüyor.
birde servis ücreti dahil buna
oğluşum küçük olduğu için sürekli birinin ilgilenmesi lazım dedi.
arkadaşımda büyüyecek anaokulu olarak devam edecek dedi. ağzı iyi laf yapıyor. bana kalsa küçük almıyoruz dediğinde iyi günler der giderdim. zaten pek kreş yok burda.

hadi bakalım hayırlısı olsun meloşum kız iyi günler diyip gidilirmi yapıcan pazarlığını delü

zuzu benim de kenarları tüylü olan daha çok hoşuma gitti daha kokoş duruyr :)

meloş anlattıklarına göre burası bana iyi gibi geldi. Peki yeme içme konsunda nasıllar?

evet gül banada biraz abartı geldi bakalım yaptırcam ama ne zaman hala bakıyom malak gibi:KK9::KK9::KK9::KK9:

sirkenim orası neresi kız bacımmmmm

valla burda da yağdı yağıcak bi yağsa ortalık bi serinlese yaaaaaa

ya eminönünü herkes söylü kaç haftadır gidicem bi türlü olmadı haftaya gidicem merak ediyorum zaten

zuzu sen nerdesin ki istanbulda mı? eğer istanbuldaysan sen merkezindesin esas öyle şeylerin :)

zuzu benim de kenarları tüylü olan daha çok hoşuma gitti daha kokoş duruyr :)

meloş anlattıklarına göre burası bana iyi gibi geldi. Peki yeme içme konsunda nasıllar?

yemek listesine baktım yiyeceği şeyler az da olsa var ama ben onlara liste vereceğim onlar pişircek.
burdaki gibi sebzeyi ben götürmeyeceğim. karar verdiğimde tekrar gidip yemek konusunu, yatağı, bakımı ile ilgili herşeyi konuşurum. zaten oğluşu da görmek istedi kız.

hadi bakalım hayırlısı olsun meloşum kız iyi günler diyip gidilirmi yapıcan pazarlığını delü

ben pazarlık yapamam pek beceremem yani ama arkadaşım benden yaşça büyük. lisede kızı var. kendi oğluda benim şu anki kreşte. bu işi daha iyi biliyor.

zuzu sen nerdesin ki istanbulda mı? eğer istanbuldaysan sen merkezindesin esas öyle şeylerin :)

evet canım istanbuldayım ama fırsatım olmuyo yaratıcam artık fırsat yani değilmi:KK9:ben eminönüne gideyim ama yaptırırım herhalde bakalım ay daha istemeye geldiklerinde ne giyinicem nişan elbisesi falan pofffffff

zuzu bir dur ya ne stres yapıyon sakin ol. Alışverişe çıktıkça güzel giyilebilecek şeylere bak işte.

meloş ordaki bakıcı kız senin paşayı görse yer ya :)))

zuzu bir dur ya ne stres yapıyon sakin ol. Alışverişe çıktıkça güzel giyilebilecek şeylere bak işte.

meloş ordaki bakıcı kız senin paşayı görse yer ya :)))

ya elimde değil işte bebeğim ister istemez oluyo normal:KK51:

bakalım neler olucak hep birlikte görücez bol bol foto çekinicem :KK9:

jena cevap yazamadım yaw. albüme bak diyecektim.

sirkencim bencede yer hatta kendi bakacaktır eminim.

zuzu güzel heyecanlar bunlar.

meloş kırk bin kere maşallah nasıl özendim bebeğinle sana.planları bozup ben de mi bebek yapsam ne. Annemler deli olurlar :KK52:

bende yağmur ıstıyommm:84::84:

meloş ıyı adam seçmışsın yanına
bende pazarlık yaparım tabı olcak şeyde
hayrlısı olsun

X