Zuzu ile keyf-i alem

sirken direk çkolata yeseymişsin.
ben recim yapıyom niye aklıma sokuyorsun?

kumpir zararlı değil ama mayonez ketçap kola al sana kilo
ben evde kolayı yasakladım meyveli maden suyu içiyorum. oda şekerli ama kola kadar değildir
başka içecek bişey yok napim

canım buz gibi bişeyler istedi ama bakkal uzak
bu sıcakta yokuş çıkamam.

meyveli soda daha masum. Eve ben de kola sokmamaya özen gösteriyorum. Geçen vişne kompostusu yaptım buzdolabında da soğttum harika oldu haftasonu yine yapacam :87:

bende günde 2-3 tane soda içiyorum özkaynak c plus sodayı çok seviyorum birde sırma limonlu

bende günde 2-3 tane soda içiyorum özkaynak c plus sodayı çok seviyorum birde sırma limonlu

sodasını hiç denemedim ama özkaynağın içme suyu çok güzel oluyor. bizim burdaki marketlerde pek yok geçen babamların kurumun kantininde denk geldik artık gidip ordan alıyoruz.

meyveli soda daha masum. Eve ben de kola sokmamaya özen gösteriyorum. Geçen vişne kompostusu yaptım buzdolabında da soğttum harika oldu haftasonu yine yapacam :87:

çabık tarif ver bakim

ay şöyle soğuk havuza cumburlop atlıcan offf offfff:KK14:

sorma ne iyi olur. burda kanter içinde kalıyorum.
her gün duşa girmek için zaman sayıyorum.

sodasını hiç denemedim ama özkaynağın içme suyu çok güzel oluyor. bizim burdaki marketlerde pek yok geçen babamların kurumun kantininde denk geldik artık gidip ordan alıyoruz.

valla özkaynağın sodası süperrrrr c plus olanı ama sade soda sevmiyorum ben

çabık tarif ver bakim

sorma ne iyi olur. burda kanter içinde kalıyorum.
her gün duşa girmek için zaman sayıyorum.

hemen vereyim su kaynatılır kaynayan suya dondurumuş viişneler ( benim buzluğuma anneler yapıp koymuş) atılır bir süre kaynar ben tamamen keyfi kaynatıyorum içine de tadına bakılrak şeker atılır yine azıcık kaynar sonra ocaktan alınır :KK42:

hemen vereyim su kaynatılır kaynayan suya dondurumuş viişneler ( benim buzluğuma anneler yapıp koymuş) atılır bir süre kaynar ben tamamen keyfi kaynatıyorum içine de tadına bakılrak şeker atılır yine azıcık kaynar sonra ocaktan alınır :KK42:

anam ne biçim tarif bu hani gramları göz kararı yapamam ben

valla özkaynağın sodası süperrrrr c plus olanı ama sade soda sevmiyorum ben

ben sade sodada uludağ yada kızılayı seviyorum.
görümcem alıştırdı beni de ona cola yasak
maden suyu meye suyu içiyor
freşa mı ne onun narlısı ve çilek karpuzu favorim oldu.

ay yok ya sirkenim beğenmiyorum sade sodayı hiç sevmiyorum dün dışarı çıkmıştık kuzenlerle soda istedim sade soda getirmişler farkında olmadan içtim ve geri tükürdüm :KK52:

anam ne biçim tarif bu hani gramları göz kararı yapamam ben

ben sade sodada uludağ yada kızılayı seviyorum.
görümcem alıştırdı beni de ona cola yasak
maden suyu meye suyu içiyor
freşa mı ne onun narlısı ve çilek karpuzu favorim oldu.

işte böyle bir tarif :))) acemi şansı olduğundan mı ne ananemler çok beğendiler ne kadar berrak olmş filn diye. Oysaki ben hiç anlamam kafama göre yaptım işte

ben tutturama tarif olmadan
vişne reçeli yapmam lazım zamanı geçmeden

X