Zuzu ile keyf-i alem

hem de ne dağınık gelin :KK52: bu hafta evi otel gibi kullandık resmen sen ne diyeti yapıyon bakayım

zuzu en tatlı zamanlar ya hep güzel taraflarından düşünün bu sürecin. Evliliği ne zamana düşünüyorsunuz?

ay sormayın kızlar ya şimdiden gerilmeye başladım ne yapıcam bilmiyorum

ay benimkide sıkıştırıyo ne zaman babaya söylicen diye sık boğaz ediyo kafayı yicem artık haftaya annem söylemeye başlar herhalde agustos ortasında tanışmya hemde istemeye gelirler bayramdan hemen sonrada nişan:44: olur bakalım

ay benimkide sıkıştırıyo ne zaman babaya söylicen diye sık boğaz ediyo kafayı yicem artık haftaya annem söylemeye başlar herhalde agustos ortasında tanışmya hemde istemeye gelirler bayramdan hemen sonrada nişan:44: olur bakalım

çocuk haklı valla söyleyin artık gidip ben dicem babana
daha kaç sene onun yanında yaşayacaksın yeter yav :) :)

ya evet haklısınız kızlar valla oda diyo söyle bende ona göre kendimi ayarlayayım diyo işte ay ne zor işler bea pofffffffffffffffff

aaa olmas böyle olmas azcık kaynanalık yapayım :) :)
gelin dediğin derli toplu olurr aaaa

sağlıklı beslenme canım özel adı yok :)

yap canım :) Gelinlerin yüz karasıyım. Yardımsız toplayamam ben hayatta.:21: Akşam üzeri kayınvalidemlere geçmeden azıcık toplayım diyorum bakalım. Haftasonuna da her an misafir çıkabilir. Geçen hafta üniverstieden arkadaşlarımı alacaktım güya sadece evli karı koca olan arkadaşım geldi iki kişiydiler. br çok da hazırlık yapmıştım dün başka arkadaşımla konuştum onlar da 3 kişi geleceklermiş ama tam tarih demedi. neden böyle taksit takst geliyorlar ki

tembel garular sızı:KK1::KK1:

zuzu ne edın evlenmeye az kaldı:KK52::KK52:haydı bakem sende katıl peşimize

meloş nerde:26:cemre nerde:26:

meloş yemeğe gitti gelsin anaokulunu anlatacak. Cemre de kahvaltı yapıyordur muhtemelen ya da uykuya devam... Tembeliz yaaa :KK52::KK52:

hee bakalım böcük katılıcam sanırım

ay sirken jean şimdiden nişan tepsisi bakmaktan gözlerim bozuldu

$217542_156899931040984_100001629354391_373348_4174482_n.jpg $268928_172747912789519_100001629354391_478602_6328873_n.jpg

:KK23::KK23::KK23::KK23:

anaokulunu anlatayım
dün sahibi bayanla tanıştık. 10 yıl öğretmenlik yapmış. 4-5 ay önce devralmışlar.
8 aylık diye önce çok küçük dedi. buraya geldiğinde 9 olacak dedim.
çok küçük diye kararsız kaldı ama sonra tamam dedi. arkadaşım fiat konusunda konuştu. iyi pazarlık yapıyor.
kesin karar verirsek bizim istediğimiz fiatı kabul edecek gibi görünüyor.
birde servis ücreti dahil buna
oğluşum küçük olduğu için sürekli birinin ilgilenmesi lazım dedi.
arkadaşımda büyüyecek anaokulu olarak devam edecek dedi. ağzı iyi laf yapıyor. bana kalsa küçük almıyoruz dediğinde iyi günler der giderdim. zaten pek kreş yok burda.

X