Zuzu ile keyf-i alem

ne yapam bacım parçalara ayrıldım valla bütün iş bana kaldı arkadaşlar izinde onların işini ben yapıyorum patronda yok bütün iş bana kaldı düşün artık halimi

işyerini sen yönetiyorsun yani. sen niye bu sene izne ayrılamıyorsun?

sorma valla aynen öyle valla canım bu sene tatile gidemicem biliyosun durumu bakalım plan olmadığı için herhangi bi tarhita çıkıcam ama tarihe karar vermedim bakalım

Ben pek sarsılmadım 50 lirayla çıktım :) buraya yeni açıldığından çok merak ediyordum ilk defa gidebildim. Yalnız bir şey dikkatimi çekti hemen hemen her şeyde made in china yazıyor.

Alışmadık mı uzak doğu menşeili ürünlere :KK50::KK50:
Yoksa o kadar ucuz olmazdı ki :KK31:

Alışmadık mı uzak doğu menşeili ürünlere :KK50::KK50:
Yoksa o kadar ucuz olmazdı ki :KK31:

Ben eskiden o kadar dikkat etmezdim ama eşim çok bakıyor nerde üretilmiş vs diye.

bugün sonuçlar açıklanıyor. iki kuzen girdi lys ye bir de eşimin erkek kardeşi. Bakalım nasıl gelecek sonuçların ?:KK54:

Ben eskiden o kadar dikkat etmezdim ama eşim çok bakıyor nerde üretilmiş vs diye.

bugün sonuçlar açıklanıyor. iki kuzen girdi lys ye bir de eşimin erkek kardeşi. Bakalım nasıl gelecek sonuçların ?:KK54:

Ay umarım onlarınki iyi gelir
benimki pek de önemli değil :KK31: zaten dil'den çok kişi girmiyor. ygs sıralamam da iyiydi :KK66::KK66:

günaydın böcük. Bakalım bizim çocuklar ne yapmışlar üçünün de ygs sıralaması pek iyi değil.

bugün kayınvalidem eşimin erkek kardeşini de alıp şehirdışına çıkıyor. görümce de evde tek başına kalıyor. Akşama oraya geçip gece orda kalacaz yarın akşam da bana getiririm. Bugün de yemek yapmaktan yırttım :KK52:

bugün kayınvalidem eşimin erkek kardeşini de alıp şehirdışına çıkıyor. görümce de evde tek başına kalıyor. Akşama oraya geçip gece orda kalacaz yarın akşam da bana getiririm. Bugün de yemek yapmaktan yırttım :KK52:

sabah sabah seni çözücem diye bi hal oldum. eşinin erkek kardeşi kendi oğlu değil mi?
allah seni ne etmeye. :KK60:

meloş bu isimleri kullanmakta biraz zorlanıyorum eşimin kız kardeşi görümce bunu rahatlıkla diebiliyorum ama hep erkek kardeşi diye kullanıyorum. Bu arada sen naptın? diğer kreşle görüştün mü?

X