Zuzu ile keyf-i alem

tamam meloş ama nerden bulacağım bunu? her yerde olan bir ürün müymüş bizim her markette elidor olması gibi?

canım bilmiyorum ki. marketlerde vardır herhalde. yada parfümeri gibi yerler varsa orda vardır.
parasını gönderebilsem sana sipariş etcem.
belki sende alırsın kendine çok güzelmiş kokusu deodorantıda öyle.
zuzu dediydi.

canım bilmiyorum ki. marketlerde vardır herhalde. yada parfümeri gibi yerler varsa orda vardır.
parasını gönderebilsem sana sipariş etcem.
belki sende alırsın kendine çok güzelmiş kokusu deodorantıda öyle.
zuzu dediydi.

Sorayım ben peki, parası sorun değil ama benim sana alıp yollamam falan çok zor olur, izmirde otursaydm gelirken getirirdim :)
cıxx ben almam kendime herşeyi kullanamıyorum ben alerji yapıyor :KK43:

Yalnız anlamadığım şey şu, akraban bunun parasını versen alır mı ki :KK53::KK53:

Son düzenleme:
Sorayım ben peki, parası sorun değil ama benim sana alıp yollamam falan çok zor olur, izmirde otursaydm gelirken getirirdim :)
cıxx ben almam kendime herşeyi kullanamıyorum ben alerji yapıyor :KK43:

Yalnız anlamadığım şey şu, akraban bunun parasını versen alır mı ki :KK53::KK53:

cemroş kıs kargo diye bişey var demi? karşı ödemeli gönderebilirsin. ama pahalı bişeyse olmaz.
parayı mı duş jelini mi?

akraban parayı alır mı?
burdan kargo yollasam sana, duş jeline ödenenin 5 katını kargoya öderiz :KK52:

alır cemre cimridir biraz. kıs dedimya almanyadan geliyor arada bi likörlü çikolata getirir yada dikdötrgen çikolatalardan hepsi bu. oda 40 yılda bir. ben zuzudan duydum duş jelini filan.
cemroş sen istanbula dönmeyeceksin sanırsam. istanbuldan yollarsın diye dedim.
doğum günü hediyem olurdu?
ne yüzsüzüm dimi hediye istiyorum bide. :KK17:

alır cemre cimridir biraz. kıs dedimya almanyadan geliyor arada bi likörlü çikolata getirir yada dikdötrgen çikolatalardan hepsi bu. oda 40 yılda bir. ben zuzudan duydum duş jelini filan.
cemroş sen istanbula dönmeyeceksin sanırsam. istanbuldan yollarsın diye dedim.
doğum günü hediyem olurdu?
ne yüzsüzüm dimi hediye istiyorum bide. :KK17:

1 hafta sonra fransaya gidicem işte orda 4 hafta kursa gitcem daha sonra istanbula gelcem, keşke de gelmesem :KK52::KK52:
valla meloş ne diyeyim azcık yüzsüzsün :KK52::KK52: şaka şaka

meloş bana eltim getiricek inşallah gelirse ben sana cargo yapar gönderirim canım

bende duş jelı hastasıyım
banyoda rafım var 3lü hepsı duş jelı dolu marka cok önemlı değil
duru palmolıv komılı orıflame falan.....ck sevıyom bıde dolu temızlık ürünlerını sevıyom
:KK52:

cemre bu arada almantyada her yerde bulabilirsin dusch das bilinen bir markadır yani senin bilmemen tuhaf

1 hafta sonra fransaya gidicem işte orda 4 hafta kursa gitcem daha sonra istanbula gelcem, keşke de gelmesem :KK52::KK52:
valla meloş ne diyeyim azcık yüzsüzsün :KK52::KK52: şaka şaka

sen yollama bak zuzum bana yollayacak :63:
meloş bana eltim getiricek inşallah gelirse ben sana cargo yapar gönderirim canım
sağol bebem benim. :KK19:
bende duş jelı hastasıyım
banyoda rafım var 3lü hepsı duş jelı dolu marka cok önemlı değil
duru palmolıv komılı orıflame falan.....ck sevıyom bıde dolu temızlık ürünlerını sevıyom
:KK52:

bende bayılıyorum. benim içinde markadan çok kokusu önemli.
ipek markanın bir duş jeli var mavi. numune verdi parfümerideki abla ama orda satışı yok. nerde var bakmam lazım.
ben bide sabun seviyorum.

valla ben almaynaın duş jellerini ve deodorantlarını kullanıyorum manyak kokuları oluyo

öldüm yorgunluktan ya anca gelebildim ark izine çıktı onun işlkerinide ben yapıyorum düşünün halimi artık

zuzu avatar yapmışsın:KK23:

bugun tşört alcem bı sürü patron para verdı
dün kocemı dınledım gtme eve doğru dıdı uyus:KK57:bugun gtcem :63:

zuzu avatarın pek hoş olmuş bebem.
çıkışım geldi kıslar hepinize iyi akşamlar.
zuzu napim almanyada cimri akrabam var.
burdakilerle idare ediyorum.

ulen ne yapam kaç kişinin işi bana kaldı parça parça oldum yawwww.....

meloş almanyadakiler cimri olur genelde bizimde bir kaç akraba öyle:KK9:
ulen böcük patron sana neden para veriyo anlamadım kendin al tişörtünü ala ala

X