Zuzu ile keyf-i alem

neyse kızlar çok işim var ben çıktım yarın görüşürüz evde kalabalık almanyadan kuzenler geldi pofffff bunlar daha önceki gelenler memlekete gitmişlerdi dönüş yine bizim ev burdan direk almanya ama kaç gün kalırlar bilmiyorum ev mülteci kampı gibi yaaa apofff neyse iyi akşamlar kızlar öptüm:KK54:

ulen ne yapam kaç kişinin işi bana kaldı parça parça oldum yawwww.....

meloş almanyadakiler cimri olur genelde bizimde bir kaç akraba öyle:KK9:
ulen böcük patron sana neden para veriyo anlamadım kendin al tişörtünü ala ala

patron adam vercek tabe:63:burda çalışıyok hergun bı tşört sehıt edıom
yağ oluyo kalkmıyorda
aldım parasını:KK52::KK52:

Çok mu kötü niyetliyim bilmiyorum ama böcük bu patron herkese mi böyle?
Bana pek tekin görünmüyor bu sürekli bir şey alma para verme vs....

Çok mu kötü niyetliyim bilmiyorum ama böcük bu patron herkese mi böyle?
Bana pek tekin görünmüyor bu sürekli bir şey alma para verme vs....

herkese böle
sen içini rahat tut

dün tşört aldım 2 tane adam akıllı bişi yok koca çarşıyı saat 10 a kadar gezdım:KK19:

yavrum ben almanyayı nereden bileyim ki ama?

tamam alma istemiyorum zuzum bana yollayacak. :63:
herkese böle
sen içini rahat tut

dün tşört aldım 2 tane adam akıllı bişi yok koca çarşıyı saat 10 a kadar gezdım:KK19:

ne iyi patronun var. yazık kocemin herşeyi leke leke. boya yapıyor ya hele röflede mutlaka leke oluyor kıyafetleri. her seferine derim iyi kıyafetlerini giyme leke oluyor diye dinlemez.
işe giderken giy orada değiştir. kaç tane pantolonu mafoldu, her tşörtünde leke var. en sonunda düzgün olanları giymiyor. asıl patrondan kıyafet parası istemesi gereken kocem. :KK1:

tamam alma istemiyorum zuzum bana yollayacak. :63:

ne iyi patronun var. yazık kocemin herşeyi leke leke. boya yapıyor ya hele röflede mutlaka leke oluyor kıyafetleri. her seferine derim iyi kıyafetlerini giyme leke oluyor diye dinlemez.
işe giderken giy orada değiştir. kaç tane pantolonu mafoldu, her tşörtünde leke var. en sonunda düzgün olanları giymiyor. asıl patrondan kıyafet parası istemesi gereken kocem. :KK1:

istesın cnm
isteyenın bı yüzü vermeyenın ıkı yüzü kara:KK1:
herkesın tşörtu var burda ayrı benım yok cunku bu tşörtlerı aldığımız yerde benım beden yoktu
s bedenım onlardakı xs bıle L gıbı
patron bana alcaktı hala alcak:KK37:bende leke oldukça gösteryom oda bişi demeden verıo para
alsın tşört burda ayrı tşört gıyyım vermesın para mara:KK31:kendı suçu

istesın cnm
isteyenın bı yüzü vermeyenın ıkı yüzü kara:KK1:
herkesın tşörtu var burda ayrı benım yok cunku bu tşörtlerı aldığımız yerde benım beden yoktu
s bedenım onlardakı xs bıle L gıbı
patron bana alcaktı hala alcak:KK37:bende leke oldukça gösteryom oda bişi demeden verıo para
alsın tşört burda ayrı tşört gıyyım vermesın para mara:KK31:kendı suçu

patronun da öyle leke oluyor. kısacası herkesin kıayfeti batıyor. kendi yapmasa bile biri dokunsa kıyafet gidiyor. burda büyük salonlarda sadece gömlek ve tşört yaptırılıyordu. diğer çalıştığı yerlerde hep kendi aldı. ya beyaz ya siyah istiyorlar. neyse en azından burda böyle bir zorunluluk yok.
senin kıyafetin niye leke oluyor ki?

patronun da öyle leke oluyor. kısacası herkesin kıayfeti batıyor. kendi yapmasa bile biri dokunsa kıyafet gidiyor. burda büyük salonlarda sadece gömlek ve tşört yaptırılıyordu. diğer çalıştığı yerlerde hep kendi aldı. ya beyaz ya siyah istiyorlar. neyse en azından burda böyle bir zorunluluk yok.
senin kıyafetin niye leke oluyor ki?

yazık yaa
benım bıde en sevdıklerım leke oluyo abartmıyorm 10 tane kotum öle gıttı
kotlar genelde sabah çamasr suyu ıle yerlerı sılerken hep çamasr suyu oldu
artık kullanmıyorum

nasıl oluyo dıyım
burda araçları yukarı kaldrmak için liftler var
geçerken farketmeden dokunuyorum yağ oluyo
bazen nerden nasıl oluyo bılmıyom bazende boya oluyo

böcük yerleri niye sen siliyorsun anlamadım kadın yok mu orda. patron kotlarnıda alsın ozaman.:KK1:
böyle yerlerde iş kıyafetinin ayrı olması lazım.

dün akşam oğluşu almaya gitiğimde baktım benimkinin altı değişiyor. meğer kaka yapmış ve taşmış. arabasına koyduğum örtüsünede çıkmış. torba içinde verdiler. altını yıkamışlar kuruluyorlardı.
neyse müdür hanımla konuştum. yemek konusunda ben sebzelerini alıcam onlar pişiricek.
istediğim şeyleri söyledim biberonu sabunla yıkayın dedim, kendi kaşığı ile mama verin dedim.
çok titiz olmayın sabunla yıkanmış deterjanla düşünmeyin, çocuk alışşsın sonra zorlanırsınız dedi.
deterjanlar kimyasal o yüzden sabun kullanıyorum, çantasında var ama kullanılmamış dedim.
onlarda da varmış kullanıyorlarmış.
ıslak bezini sordum sözde çok kaka yapmış, o nedenle çok kullanmışlar. nerdeyse günde bir paket bitecekmiş.
valla aylardır 4 günde bir paket bez bitecek kadar kaka yapmadı yavrum. sırtına kadar taştığı halde.
neyse dün gittim bimin ıslak mendilini aldım. tenine dokunmazsa ordan alıcam.
benim evde kullandığım mendili 4,50 tl. iyiki ondan vermedim.
akşam oğlan yatınca kirlilerini yıkayım dedim. örtüsünü aldım bulaşan varsa çitileyim dedim. örtüyü bir açtım :KK53:
örtünün üstünde kocaman kaka bulaşmış. taşma filan değil bezsiz üzerine oturmuş ve kakasını oraya yapmış sanki. eşime gösterdim oda şaşırdı. neyse temzileyip attım makinaya.
dedimki bunlar yalan söylüyor. bu kaka taşması değil altı açık kakasını oraya yapmış.
kaka yapması örtünün kirlenmesi hiç sorun deil canı sağolsun yavrumun ben temizlerim,
ama yalan söylenmesi hoşuma gitmedi. eşim dedi sen titizsin diye sana söylemeye korktular.
arkadaşlarımın çocuğu olmasa aklıma bir sürü şey gelecek.
bilmiyorum biraz rahat mı olmam lazım? ama hiç içime sinmiyor minicik bebeği kreşe vermek.
ama çarem yok. :KK59:

Son düzenleme:
böcük yerleri niye sen siliyorsun anlamadım kadın yok mu orda. patron kotlarnıda alsın ozaman.:KK1:
böyle yerlerde iş kıyafetinin ayrı olması lazım.

silmıyo napım
patronda sılcek demıo benım yapcam bişi yok
hem odama gırmesın orası benım:63:kendım mis gıbı temızlıyomm

kotlarımıda alıyo:21:

dün akşam oğluşu almaya gitiğimde baktım benimkinin altı değişiyor. meğer kaka yapmış ve taşmış. arabasına koyduğum örtüsünede çıkmış. torba içinde verdiler. altını yıkamışlar kuruluyorlardı.
neyse müdür hanımla konuştum. yemek konusunda ben sebzelerini alıcam onlar pişiricek.
istediğim şeyleri söyledim biberonu sabunla yıkayın dedim, kendi kaşığı ile mama verin dedim.
çok titiz olmayın sabunla yıkanmış deterjanla düşünmeyin, çocuk alışşsın sonra zorlanırsınız dedi.
deterjanlar kimyasal o yüzden sabun kullanıyorum, çantasında var ama kullanılmamış dedim.
onlarda da varmış kullanıyorlarmış.
ıslak bezini sordum sözde çok kaka yapmış, o nedenle çok kullanmışlar. nerdeyse günde bir paket bitecekmiş.
valla aylardır 4 günde bir paket bez bitecek kadar kaka yapmadı yavrum. sırtına kadar taştığı halde.
neyse dün gittim bimin ıslak mendilini aldım. tenine dokunmazsa ordan alıcam.
benim evde kullandığım mendili 4,50 tl. iyiki ondan vermedim.
akşam oğlan yatınca kirlilerini yıkayım dedim. örtüsünü aldım bulaşan varsa çitileyim dedim. örtüyü bir açtım :KK53:
örtünün üstünde kocaman kaka bulaşmış. taşma filan değil bezsiz üzerine oturmuş ve kakasını oraya yapmış sanki. eşime gösterdim oda şaşırdı. neyse temzileyip attım makinaya.
dedimki bunlar yalan söylüyor. bu kaka taşması değil altı açık kakasını oraya yapmış.
kaka yapması örtünün kirlenmesi hiç sorun deil canı sağolsun yavrumun ben temizlerim,
ama yalan söylenmesi hoşuma gitmedi. eşim dedi sen titizsin diye sana söylemeye korktular.
arkadaşlarımın çocuğu olmasa aklıma bir sürü şey gelecek.
bilmiyorum biraz rahat mı olmam lazım? ama hiç içime sinmiyor minicik bebeği kreşe vermek.
ama çarem yok. :KK59:

valla ben hıc bişi dıyemıyorum bu konuda ne cocuğum oldu ne anne oldum
sana cok pımpırıklısın takıyorsunda dıyemem anne olsam bende öle olabılırım
endışelenmen normal
nolursa olsun sana yalan dememelerı gerekıyo
deselerkı hava cok sıcaktı bıraz hava alsın dedık altını açtık ama kaka yapmış üzgünüz falan anlarım ama yalan varsa cok ayıp
ıslak mendıle gelınce başka cocuklar ıcınde kullanılıyor olabılır
bıde her bez ve ıslak mendıl bebek tenıne uygun değil cnm ınş sorun yaşamazsın
mesela benım yeğenlerım prıma kullanamazlardı hep emy baby mı ne ondan alıştılar cunku
prıma canbebe ıolsa hemen bıgunde pişik olurlardı
senınkıne ınş sorun olmaz olursa parayı düşünme tatlım alıştığını al

valla ben hıc bişi dıyemıyorum bu konuda ne cocuğum oldu ne anne oldum
sana cok pımpırıklısın takıyorsunda dıyemem anne olsam bende öle olabılırım
endışelenmen normal
nolursa olsun sana yalan dememelerı gerekıyo
deselerkı hava cok sıcaktı bıraz hava alsın dedık altını açtık ama kaka yapmış üzgünüz falan anlarım ama yalan varsa cok ayıp
ıslak mendıle gelınce başka cocuklar ıcınde kullanılıyor olabılır
bıde her bez ve ıslak mendıl bebek tenıne uygun değil cnm ınş sorun yaşamazsın
mesela benım yeğenlerım prıma kullanamazlardı hep emy baby mı ne ondan alıştılar cunku
prıma canbebe ıolsa hemen bıgunde pişik olurlardı
senınkıne ınş sorun olmaz olursa parayı düşünme tatlım alıştığını al

ne bileyim rahat olamıyorum. alışana kadar böyle gidecek sanırım.
eşim diyorki sen kafayı çok takıyorsun kafayı kıracaksın dedi.
çocuğumla ilgilenmek dikkatli olmak kafayı kırmak mı oluyor sende çok rahatsın dedim.
ıslak mendilde yeni doğan kullandım ilk. oda 5 aydan sonra. sonra hugıes aldım ve hep onu kullanıyorum zaten.
bigün huggies bulamayınca primanın kini aldık bişey olmadı. ama ben huggiesi bulunca onu alıyorum.
elimde yarım paket prima vardı kreşe verdim bitmiş. dalin aldım oda bitti.
şimdi aldığım marka dokunacak mı bilmiyorum.
maşşallah bişey olmadı poposuna.:nazar:
ama olursa tabi diğer denediğim markaları alırım.

herkese günaydın böcük nbr
meloş o ne biçim kreş ulen utanmasalar boklu verecekler dicem ama zaten boklu vermişler bu nasıl iş ya bu nasıl kreş

meloş o ne biçim kreş ulen utanmasalar boklu verecekler dicem ama zaten boklu vermişler bu nasıl iş ya bu nasıl kreş

ıyyım cnm sen
moklu vermışler ama belkı temızlemeye vakıt yoktu ne bılem yada yer mı desek yada temızlemek ıstememışler:KK37:

ona bişi olmasın annesı:KK69:poposunu yısın annesı:KK1:

ham yaparım ben onun poposunu.

çocuğum boklu olmasında örtüsü boklu olsun. daha iyi oldu gördüm en azından taştı mı yoksa üstüne mi yaptı.

ıyyım cnm sen
moklu vermışler ama belkı temızlemeye vakıt yoktu ne bılem yada yer mı desek yada temızlemek ıstememışler:KK37:

zaten gittiğimde poposunu yıkamışlar kurularlarken ben girdim içeri.

X