Zuzu ile keyf-i alem

ninni bilem söylerim

ofis de dışarısı da oyun için çok müsait. Geçen hafta kuzeni yaz okuluna eşimle ben bıraktık aldık. Bir akşam çıkışı işim uzamıştı eşim önce kuzeni almış gelmiş dışarda birz top oynadılar bizim kuzen bayıldı zor ikna ettik gitmek için :)

ayy ne güzell :KK31::KK31:

Biz de geçen gün futbol oynadık çok komikti halimiz

Senin tek olduğunu bilmiyordum meloş
bana da bazen bazı şeyler yakışmıyor, dolduramıyorum içini :KK23::KK23:
Şimdi çıtır olabileriz ama ilerde biz de 30 olucaz :KK52::KK52: 30 da çıtır sayılır :KK52: ama 40 olunca nasıl kandırırz kendimizi bilmiyorum :KK61:
Meloş sen kaç senedir evlisin? Kaç yaşında evlendin?

şimdilik tekim. müdürüm izinde.
valla bende zayıfken her şey çok yakışırdı şimdi direk göbek ve basen çıkıyor.
8 yıllık evliyim. 27

karpuz gibi göbeğin çıkmış.:KK1:
ben ilerde de bu işimde devam edersem ofise bir beşik getirmeyi düşünüyorum hem bebek bakarım hem çalışırım :p

keşke bende getirsem.
ninni bilem söylerim

ofis de dışarısı da oyun için çok müsait. Geçen hafta kuzeni yaz okuluna eşimle ben bıraktık aldık. Bir akşam çıkışı işim uzamıştı eşim önce kuzeni almış gelmiş dışarda birz top oynadılar bizim kuzen bayıldı zor ikna ettik gitmek için :)

ne kadan da güzel.

kızlar ben yemeğe çıkmaya hazırlanıyorum gelince görüşürüz gelince çağrı atarım meloş:KK71:

valla anında uyurum sirken bu fikir hoşuma gitti hadi söyle bakem ninni:emir_bebek:

dandini dandini dasdana... danalar girmiş bostana... :KK52::KK52:küçkken kardeşime söylerdim bunu uyuyuyacaklığı varsa da danaları sorardı ne işleri varmış lahana mı severlermiş diye uykusu kaçar uyumazdı :KK52:

Ben niye bu kadar erken evlendim ya oturaydım evde 27ye hatta 30a kadar

sen hayata erken atılmışsın Cemre bence en iyisini yapmışsın. Ben 26 yaşımda evlendim şmidi 27 yim. eşimle diyoruz ki keşke daha önc evlenseymişiz :KK52:

bizde öyle diyoruz boşa giden yıllar. birde herşey zamanında olsaydı bende erken yaşta anne olurdum.

kızlar doğum günüm yaklaşıyor. bebişimle ilk doğum günüm.:KK69:

bugün semizotu börek ve yoğurt vrdı.semizotu yemeğini sevmiyorum az yedim. böreklerimi aldım şimdi çay aldım açıktım yiyim bari.

dandini dandini dasdana... danalar girmiş bostana... :KK52::KK52:küçkken kardeşime söylerdim bunu uyuyuyacaklığı varsa da danaları sorardı ne işleri varmış lahana mı severlermiş diye uykusu kaçar uyumazdı :KK52:

sen hayata erken atılmışsın Cemre bence en iyisini yapmışsın. Ben 26 yaşımda evlendim şmidi 27 yim. eşimle diyoruz ki keşke daha önc evlenseymişiz :KK52:
ben 30dan önce evlenmem diyodum :KK52: ocakta tanıştık nisanda söz haziranda nişan kasımda da evlendik :KK52:
ne oldu ne bitti anlamadım

bizde öyle diyoruz boşa giden yıllar. birde herşey zamanında olsaydı bende erken yaşta anne olurdum.

kızlar doğum günüm yaklaşıyor. bebişimle ilk doğum günüm.:KK69:

ne zaman ne zaman??

bugün semizotu börek ve yoğurt vrdı.semizotu yemeğini sevmiyorum az yedim. böreklerimi aldım şimdi çay aldım açıktım yiyim bari.

ben de pattes soydum :KK52::KK52: çok acıktım ama, pişse de yesek

meloş semizotunu ben de yemekten ziyade sarımsaklı yoğurtla çiğ tüketmeyi seviyorum.

Cemre bizim de 2009 şubat sonu tanıştık haziranda tam anlamıyla görüşmeye başladık ekimde beni istediler kasımda nişanlandık. 2010 eylülde de evlendik.

bu arada ben bir adet göbekli resmimi koydum.

bende çiğ seviyorum canım. göbek göremedim ben.
benim göbişi görmedin galiba.:KK1:

meloş semizotunu ben de yemekten ziyade sarımsaklı yoğurtla çiğ tüketmeyi seviyorum.

Cemre bizim de 2009 şubat sonu tanıştık haziranda tam anlamıyla görüşmeye başladık ekimde beni istediler kasımda nişanlandık. 2010 eylülde de evlendik.

bu arada ben bir adet göbekli resmimi koydum.

biraz geç gördüm ama baktım resme, senin boyun kaç? :KK31:
Sizinde kısa sürede olmuş bitmiş :) Bazıları yazıyor ya 5 yıllık sevgiliydik sonra evlendik, şok oluyorum :KK52:

meloş senin dünyalar tatlısı paşan var izin ver olsun o kadar göbek bakalım biz n hallerde olacaz :))

cemre benim boy 171. Biz kendimiz tanışmadık aileler tanıştırdı bir nevi görücü usulü oldu. Ondan hızlı oldu :)))

meloş senin dünyalar tatlısı paşan var izin ver olsun o kadar göbek bakalım biz n hallerde olacaz :))

cemre benim boy 171. Biz kendimiz tanışmadık aileler tanıştırdı bir nevi görücü usulü oldu. Ondan hızlı oldu :)))

AA öyle miii? Bizim de öyle aileler tanıştırdı
Boyun da uzun ne güzel, maşallah :nazar:

X