Zuzu ile keyf-i alem

yemek güzeldi bugün :KK56:
tavuk döner
pilav
karpuz
lokma
lokum
sorunu halletmeye çalışıyorum. muhtemelen yalnışlık yapıldı.
şubelere gönderdiğim kolilerde eksiklik varmış. bende ve diğer şubelerde tam çıkıyor. bir şubede eksik ve fazlalık varmış. liste gönderdim tekrar bakalım ne olacak.

oooooo menüye bak meloş güzelmiş

valla bizde karpuz peynir roka krem peynir zeytin falan öyle yicez

yazın en sevdiğim şey karpuz zaten. hamileyken bol bol yedim oğluşum ondan tatlı herhalde. :nazar: :KK69:

sorun çözüldü şükür benden kaynaklanmıyor. 2 gün uğraştım kolileri hazırlamak için.

aynen bakalım kahvaltılık yicez yedikten sonrada her gün yaptığım gibi biraz uzanırım:):KK52:

nan mesaja cevap yazdım kasım analarına bakıp geldim.
neyse yemeğini ye sonra çaldırım seni, işim var püffff!

tamam elma ol o zaman.
kıs bikini önerilerini bekliyorum. benim gögüsler biraz yanlarda.

tamam elma ol o zaman.
kıs bikini önerilerini bekliyorum. benim gögüsler biraz yanlarda.

yanlardaysa bence kesin üçgen gibi ama kalın ipliler varya boyundan bağlanan onlardan al
çünkü büyük göğüste ince ipliler kötü duruyor, kötü değil de hani çok açık saçık olup dikkat çekiyo :KK23::KK23:

yanlardaysa bence kesin üçgen gibi ama kalın ipliler varya boyundan bağlanan onlardan al
çünkü büyük göğüste ince ipliler kötü duruyor, kötü değil de hani çok açık saçık olup dikkat çekiyo :KK23::KK23:

sana resim ekledim albüme ne vuruyon nan.
ben hep ipli kullanıyordum. evet biraz seksü oluyor. boyundan kalın bağlama sevmiyordum ama şimdi mecburen alcem. bak bu bikinimde açık istediğim gibi değil.
şu sorvıver de özgenin siyah bikinisi güzeldi.
bana model koysana tatlım.

Ben de bi kaç resim var istersen koyayım çok güzel bikiniler değil fakat kilolu hatunlar giymiş iyi toparlamış
kilolu olmak çok zor :KK43: eski haline kavuş meloşummm

[video=dailymotion;xdw5op]http://www.dailymotion.com/video/xdw5op_sertab-erener-kumsalda_music[/video]

bu şarkıyı penguenimle kendime armağan ediyorum:KK53:

X