Zuzu ile keyf-i alem

valla bravu penguşum.
kıs zuzu burda sıcakta çalışıyorum ve uykum geliyor. insan biz de yollar demi?
umarım bugün yemek iyidir ve aç kalmam.
çağrıyı alıca uyandı sanırsam. :KK60:

valla bravu penguşum.
kıs zuzu burda sıcakta çalışıyorum ve uykum geliyor. insan biz de yollar demi?
umarım bugün yemek iyidir ve aç kalmam.
çağrıyı alıca uyandı sanırsam. :KK60:

heee meloss sen onu cagrı manyaa yappp:KK52::KK60::KK60:benımde cok uykum var reglım bıdde sabah o yataktan kalkmak ne zor yaaa sabah yataktan fırcılacak sekılde uyamamı saglıcak bi formül yokmuuuuu:KK23:

valla uyuşuk uyuşuk çalışıyorum canım istemiyo bişiy yapmak bende regliyim içim çekildi valla:KK68:

heee meloss sen onu cagrı manyaa yappp:KK52::KK60::KK60:benımde cok uykum var reglım bıdde sabah o yataktan kalkmak ne zor yaaa sabah yataktan fırcılacak sekılde uyamamı saglıcak bi formül yokmuuuuu:KK23:

beni yataktan tek kaldırabilcek şey oğluşum. :KK69:
başka biri kaldırsa fırçayı yer. oğlum için koşarak kalkıyorum.
yataktan ne kaldırır tiz sesli bir larm yada en sevmediğin müzik. beni ayıltanda sooğuk bir duş.
valla uyuşuk uyuşuk çalışıyorum canım istemiyo bişiy yapmak bende regliyim içim çekildi valla:KK68:

bende öyleyim ama sizin klimanız var benim yok. buharlaşcam yakında :KK52:

yataktan ne kaldırır tiz sesli bir larm yada en sevmediğin müzik. beni ayıltanda sooğuk bir duş.

ulen klima olsa ne yazar bu seferde her tarafımız tutuluıyooooo bi açıp bi kapatıyoz fenalık geldi her kafadan bi ses çıkıyo biri aç diyo biri kapat diyo fenalık geldi

sorma anam kocişler ne yapıcak bizimle bilmimmmmm:KK9:

uyusuk karu mu olcaz acep yoksam böcük gibim dizicimi:KK23::KK23:

ayhhh oglusun için kalkıyon kıyamıon dımı:KK69::KK69:zuzu bızde görcezmıı nen o günleri:KK17:

Valla ben yemeğe gidiyorum. Offfff canım sıkıldı yaw. Bir sorun var umarım çözerim. :84:

canım ramiz köfte çekti $ramizkofte.jpg

X