Zuzu ile keyf-i alem

cok şey yazmamışsınız aferım
gelemedım bı carılerle uğraş o bu şu derken şubuo oldu:KK60:maynaklaştım sıcak başıma vurdu

meloş ana olmak kolay değildrr herhalde
eferım hep düşüncelı ol
düşünce dıyınce aklıma geldı bızım mah.bı tane bıle düşüncelı yok
ve sabah 5 ten 7 ye kadar bırnın süreklı saatı çalıyoo bugun söyluycem gerekırse tek tek daırelerı gezcem
bu ne bee
belkı ben 7de kalkcam
onlar yüzünden saatler önce uyanıyorum

ıyı dıyelım ıyı ollaım zuzummm sen naıslsın
bak valla en güzelı bekarlık:KK68:siz boşuna debelenmen
ahh ahh bekar olcaysım şimdık
eve gıder masa hazr yemek ye kalk bulasıkları yıkayan var
duş al yat
çamasrları yıkayan var ama evlıym
akşam gtcem yemek yapcam
ütü ve bulasık ayrıca temızlık:KK68:

bu yıl benim de bikini almam lazım. Mavi istiyorum bakalım uygun hoş bir şey bulabilirsem alırım. Ben de boyundan bağlamalıları beğeniyorum daha rahat oluyor bence.

ıyı dıyelım ıyı ollaım zuzummm sen naıslsın
bak valla en güzelı bekarlık:KK68:siz boşuna debelenmen
ahh ahh bekar olcaysım şimdık
eve gıder masa hazr yemek ye kalk bulasıkları yıkayan var
duş al yat
çamasrları yıkayan var ama evlıym
akşam gtcem yemek yapcam
ütü ve bulasık ayrıca temızlık:KK68:

ne olsun be canım aynen devam işte
kız bak yalnış anlama senin için demiyorum ama mesela evli arkadaşlarım var hepsi aman evlenme evlenipde ne yapıcan diyolar uyuz oluyorum bu kelimeye sen niye evlendin o zaman doğanın kanunu elbet bir gün herkes evlenicek dimi ama böcüğüm

bu yıl benim de bikini almam lazım. Mavi istiyorum bakalım uygun hoş bir şey bulabilirsem alırım. Ben de boyundan bağlamalıları beğeniyorum daha rahat oluyor bence.

slm hoşgeldin canım nasılsın...ya boyundan bağlamalılar güzel ama yanınca hoş durmuyo çok iz yapıyo onlar

slm hoşgeldin canım nasılsın...ya boyundan bağlamalılar güzel ama yanınca hoş durmuyo çok iz yapıyo onlar

iyiyim zuzu bu hafta eşimle birlikte kuzeni biz bıraktık aldık yazokulundan eşimin gelmesini bekliyorum. işler de yoğundu harıl harıl çalıştım arada da buraya laf yetiştirdim :KK53:

benimde boyundan bağlamalı artık senelerdir aynı bikini nerden baksan 6-7 senenin rahat var ....iplerini çözüyorum bende :KK23:

ne olsun be canım aynen devam işte
kız bak yalnış anlama senin için demiyorum ama mesela evli arkadaşlarım var hepsi aman evlenme evlenipde ne yapıcan diyolar uyuz oluyorum bu kelimeye sen niye evlendin o zaman doğanın kanunu elbet bir gün herkes evlenicek dimi ama böcüğüm

bende bekarken öle derdım:KK1:kızmıyorum tabı doğanın kanunu bu tatlım
ama hıc bısey bekarlıkta kı gıbı olmuo
kkdan arkdaşlarımla bıle görüşemıyorum
cok uzağım ve eşime dıyemıyorum bekar olsam sormam bılem o rahatlığı var:KK31:

zuzu birşeyide beğen. resimde kötü çıkmış siyah. en güzeli her modeli denemek lazım.
iple iz kalıyor ama kalıplı alıp iplerini açabilirsin güneşlenirken. görümcem öyle yapıyor. arkadanda ipli olunca yukarı aşağı çekip hiç iz olmuyor.
zuzu gel seni köye götüreyim. beraber gideriz denize olmamı?

Ya orası öyle bebeğim ama ne yapıcaksın yuva kurmak durumundayız ömrümüzün sonuna kadar sap gibi kalamayız:KK9::KK9::KK9::KK9:

zuzu birşeyide beğen. resimde kötü çıkmış siyah. en güzeli her modeli denemek lazım.
iple iz kalıyor ama kalıplı alıp iplerini açabilirsin güneşlenirken. görümcem öyle yapıyor. arkadanda ipli olunca yukarı aşağı çekip hiç iz olmuyor.
zuzu gel seni köye götüreyim. beraber gideriz denize olmamı?

ne yapayım ulen beğenmedim:KK47:
valla götür be meloş ne güzle olur:97:

evlilik güzel tamam ama deiğin gibi ana evinde oh eve git hazır yemek ye tv izle yat. çamaşırın yıkanır. istersen ütünü yap sadece.
valla ben görüşmek istiyorumda benimkiler tembel napim.

kocem dönünce sen gelirsin evde erkek yok. kocaman yatak var. oğluşumda yanımızda. aman ne eğleniriz.
erdek e ineriz. :21:

X