Zuzu ile keyf-i alem

meloş baktım resimlere ay varya yeğenimi sımsıkı sarı vıcıgını çıkarasım geldi:))))))))))yanımda olsada mıncıklasam
elbisen hoşuma gitti çok zarif olmuşsun meloş

ben mıncıklıyorum zaten. kocaman olmuş demi?
beğenmene sevindim canım. mikinili halimi gördün mü?

gördüm canım ama düğündeki halin hoşuma gittti şık ve sade olmuşsun

valla aslı ya sorma canım bişey yapmak istemiyo meloşda haklı merak ettiler onlarda bana bişiy oldu diye ama inann canım kılımı bile kıpırdatmak istemiyo bi garibim niyeyse

oluyo bazen öyle benımkıde pazar gunu yok onun sıkıntısı bastı bi pazarımız vardı:KK47:

penguş beceremedim ben yaaaaa!
bana mail atsana. hata veriyor.

ekledım cnm ben senıı:98:

ay valla kocaman olmuş meloş ay çok sevesim geldi yaaa şimdi offffffff.....kızlar benim yemek saatim geldi biazdan çıkıcam ama söz gelicem:)

cemroş sen demedin mi biz göçmeniz selanikliyiz diye hatırlasana. beni gören göçmen olduğumu anlıyor hemen dedin.trakya nerden çıktı anlamadım.
kıs niye aç kalıyosun biliyoruz herhalde tembelsin. köpekler işin esprisi.

Meloşum bi tuhafsın :) Trakya zaten yunanistan bulgaristan, kuzeybatı türkiye vs hepsini kapsayan bir bölge.
Ve çoğu çingene kökenlidir oralardakilerin, tabiki hepsi değil ama

ulen meloş hani senin msn yoktu zilli

aslı ulen sen beni sildinmi benim msn de sen vardın ama şimdi yoksun taaa ne zamandır sorucam hep unutuyodum şimdi aklıma geldi siz msn diyince

Meloşum bi tuhafsın :) Trakya zaten yunanistan bulgaristan, kuzeybatı türkiye vs hepsini kapsayan bir bölge.
Ve çoğu çingene kökenlidir oralardakilerin, tabiki hepsi değil ama

ne tuhafı be sen söyledin ben göçmenim diye eşimde göçmen dedim ordan aklımda kalmış. ben çingeneleri hap esmer olarak biliyorum. senin resminle alakası yok. göçmene benzediğin doğru ama dedim ya çingene esmer olarak aklımda yer ediyor. bide böyle tipleri daha değişik. illa o kapkara tene sapsarı saç yada röfle yaptırılar.
ama düğünleri çok eğlenceli olurmuş.

ulen meloş hani senin msn yoktu zilli

aslı ulen sen beni sildinmi benim msn de sen vardın ama şimdi yoksun taaa ne zamandır sorucam hep unutuyodum şimdi aklıma geldi siz msn diyince

zuzu ben mns var demedim ki. penguşa mns yasak ama sen hotmaili ver dedim. köye gidince görümcemin bilgisayaraından açarım dedim. :KK57:

X