Zuzu ile keyf-i alem

hee ne bilim anam msn diyince ala ala meloş msn kullanıyoda bana mı vermiii dedim:)
aslı yazdım diğer msn aldınmı

açlıktan ölüyorum aşkitom bana yemek gönderiyormuş.
keşke daha önce deseydim boşuna aç bilaç oturdum. dışarı çıkıp alma şansımda yok. hem uzak hem sıcak.

meloş sana mail atayım sen hotmailimide kaydet ordan maili açtığın zamanda sol tarafta msn gibi konuşabiliyosun şimdi aklıma geldi

sibel can da çingene mesela, kara olmaz ki hepsi, hani o da sarışın değil evet ama beyaz tenli renkli gözlü falan

sibel can da çingene mesela, kara olmaz ki hepsi, hani o da sarışın değil evet ama beyaz tenli renkli gözlü falan

ne bileyim ben hep karalarını gördüm ben. o zaman beyaz ten renkli göz olanların kökeni farklı. göçmenlikte olduğu için olabilir.

melezsin o zaman sen.
düğün ne zaman bakim. olsun biran önce foto koycaksın merak ettim seni.
elbisen nasıl?
cemroş bana straples bikiniler olmadı bu aldığımda mecburiyetten oldu. en düzgün duran buydu. bide normal askılı olmuştu. şu üçgen ama boyundan kalın bağlamalılar daha iyi toplar diye düşünüyorum.

elbisem uzun straplez beyaz, koyarım fotograf
kaç beden ki :26::26: şimdi aldın mı sen

tam bilmiyorum ki 90 vardır. göğüsten hiç güzel durmadı. modelinden mi anlamadım bir sürü denedim taştı resmen. bu aldığımda arkadan klipsliydi. oda kırıldı. metal klips bulmam lazım. en güzeli arkadan bağlanan modeller.
çıkışım geldi iyi akşamlar yarın görüşürüz.

iyi akşamlar, straplezin durması için göğüs büyükse sert olmalı, yoksa yayılır
neyse şekerim konuşuruz yarın

günaydın bugun cok işim varson gün ya faturalar falan h sonları eksperler çalışmıo hasarları falan halletmem lazım
sızler ne edıysınız

meloş paşa napıyo nasıl gıdıo kreş işlerı

cemre
zuzu gene yok bugunde bı gelmezse

iyi akşamlar, straplezin durması için göğüs büyükse sert olmalı, yoksa yayılır
neyse şekerim konuşuruz yarın

yani kalıplı olmalı? valla straples boyundan bağlamalı askılı farketmez. güzel dursun ve toparlasın yeter.

of benimde çok işim var.
napsın yavrum götürüp geliyorum. gayet güzel gidiyor şükür. uyum sağlamış bile. oyuncakları ile oynamış. arkadaşlarının yanında durmasına izin vermiş. ilgi odağı halinde.
sayesinde baya kilo vericem. eşim iş yerinden kreşe kadar pusetle yürüyorum. kan ter içinde kalıyorum.
zuzu gelmezse

ne güzel işte hem spor yapıyon hem bebene kavuşuyon
ayy yerım onu benn
alıştı demekkı

evet güzel oldu inşallah kilolarımda gider.
alıştı bakalım.
geçen gün çantasına 2 tane küçük termos koymuştum. altını değiştirilerken diğer çocuklardan biri alıp yere atmış. tabi içi toz buz. canım sıkıldı tabi. kv. alımıştı. aradaım söyledim yenisini alacaklar.
aklıma takıldı akşam konuşacağım hani ondan büyük çocuklar var. kaşla göz arasında vursalar bi yerine allah korusun, hep aklıma takılıyor. ilgi odağı olduğu için kıskanabilirler. of ne zor analık.
dün pelin öğretmen var diğer yaş gurubunun öğretmeni bana dedi ki sisiz takdir ediyorum çok ilgili bir annesiniz.
dedim çok pimpiriklilik mi yapıyorum acaba dedim. ama elimde değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…