Zuzu ile keyf-i alem

kız ne alakası var canım siz yoktunuz daha şimdi onlıne olmuşsunuz görmedimki daha yeni girmişsiniz

nan insan bi nerde olduğunu ne ettiğini yazar. kaç gündür merak ediyoruz seni.
böcükle seni dövcektik dur ben başlayım.
:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
nolsun tatlım iş iş iş hep aynı

benimde işim var ama yemek sonrası bir bakim dedim.
bu sıcakta iş zor geliyor.

heeee dimi haklısınız valla üzerimde bir mıymıntılık var be meloş heee sen ve böcük merak etmişsiniz cemre karısı hiç benim lafımı bile etmemiş zilli küstüm ona hıhhh

kız bebem bu aralar bişiy yapasım gelmiyo ne bileyim sen bakma bana

heeee dimi haklısınız valla üzerimde bir mıymıntılık var be meloş heee sen ve böcük merak etmişsiniz cemre karısı hiç benim lafımı bile etmemiş zilli küstüm ona hıhhh

kız bebem bu aralar bişiy yapasım gelmiyo ne bileyim sen bakma bana

aferin sana üzerinde mıymıntılık var diye topiğe gelip bişey yazma. kıs sana o kadar çağrı attım. dün aradım açmadın. alemsin valla.
işe başla görüşelim dedik yoksun kaç gündür.

of çok işim var ama yapasım yok. yapmak zorundayım çok sıcak klimam yok. buharlaşcam birazdan.

kıs zuzu son haberi duymadın tabi zilli.
oğluşumu kreşe verdim.

aferin sana üzerinde mıymıntılık var diye topiğe gelip bişey yazma. kıs sana o kadar çağrı attım. dün aradım açmadın. alemsin valla.
işe başla görüşelim dedik yoksun kaç gündür.

evet çağrı atmışsın ama ben bu aralar işte yoğunum ancak iş çıkışı bakıyorum dönemiyorum sana ama bu son zamanlar işler acayip yoğun wc bile zor gidiyorum....kreşe vermene sevindim canım

ya ne bileyim kızlar keyifsizim son zamanlar gelipte kimsenin canını sıkmak istemedim canımda istemedi girmek işlerde yoğunlaştı bunaldım ne bileyim siz bakmayın bana

anam ben geliyorum herkes kayboluyo bak yine kimsecikler kalmadı sıkılıyom ben yawww pofff

zuzu ben sabahtanda burdaydım. tükkanı açtık hep.
aslıyla mesajlaştık ona baktım geldim.
sen son resimleri görmedin zilli. albüme bak çabık.
işim var çıkıcam birazdan.

zuzu bende senın gıbıyım aksama kadar kk acık ama yazdıgım 3 yada 4 mesaj tailistıyorum ben:85:

valla aslı ya sorma canım bişey yapmak istemiyo meloşda haklı merak ettiler onlarda bana bişiy oldu diye ama inann canım kılımı bile kıpırdatmak istemiyo bi garibim niyeyse

zuzu ben sabahtanda burdaydım. tükkanı açtık hep.
aslıyla mesajlaştık ona baktım geldim.
sen son resimleri görmedin zilli. albüme bak çabık.
işim var çıkıcam birazdan.

canım benim ben anlatamadım derdimmi ben geldiğimde siz onlıne değildiniz bi böcük onlınedi sonra oada çıktı

canım benim ben anlatamadım derdimmi ben geldiğimde siz onlıne değildiniz bi böcük onlınedi sonra oada çıktı

zilli geldiğinde çaldırırsan online oluruz demi?
karnım aç bugün aç kaldım :KK43:
dolma vardı kıymalı bir garip kokuyordu yiyemedim. barbunyay yemedim.
yoğurt ekmek yedim ama doymadım.

meloş baktım resimlere ay varya yeğenimi sımsıkı sarı vıcıgını çıkarasım geldi:))))))))))yanımda olsada mıncıklasam
elbisen hoşuma gitti çok zarif olmuşsun meloş

X