Zuzu ile keyf-i alem

inşallah hamile kalırsın. rabbim gönlüne göre versin.
iyi akşamlar!

Yavrum ben nerden göçmenim Trakyalıların büyük bölümü çingene zaten, çingene olmayan tabiki var, ama olup da inkar eden de çok var
Evet köpekler bütçemi sarsıyor ama onun için aç kalmıyorum ki

şimdi budanır sanırım. kv. köyde evin üzeine uzayan kısmını budattı.
ağaç kalsın budamak daha mantıklı.

anneme söyliym budattırsın
ben gidene kadar zamanı geçer

bu mevsimde budama yapılabilir. Ben hep sağda solda reklamlar görüyorum çağırın bahçenii düzenleyelim ağaçlarınızı budayalım... gibi mutlaka sizin orda da vardır.

vardır ama ben evde değilim ki

cemroş sen demedin mi biz göçmeniz selanikliyiz diye hatırlasana. beni gören göçmen olduğumu anlıyor hemen dedin.trakya nerden çıktı anlamadım.
kıs niye aç kalıyosun biliyoruz herhalde tembelsin. köpekler işin esprisi.

zuzu pes yani sana bizi o kadar meraklendırmaya utanmıyon mu nan?
dün seni işten aradım niye açmadın?

slm zuzu nbr hatırladın mı beni
çoooook uzun zamandır k.k ya uğramıodum. bugun de bi topik açıp bişe sordum kimse cvp vermedi

slm canım hatırladım tabiki hatırlazmıyım önceden senin topikte de laflamıştık.....nasılsın bakalım...ne sordun ki cvp vermediler bakayım

iiyim nolsun çalışmaya başladım artık ya izmitte ferda güzellik die bişe varmış oraya kavitasyona gitmek istiorum ama bi bilen duyan varsa bana nasıl oldgunu soylesin dedim, kimse yok galba

valla canım baktım topiğine şimdi ama ben duymadım bilsem sana yardımcı olurdum

ben yine geldimmmm

meloşşşş annemmm bizim topik bu gün yine bomboşşş yaaaa

kız ne alakası var canım siz yoktunuz daha şimdi onlıne olmuşsunuz görmedimki daha yeni girmişsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…