Zuzu ile keyf-i alem

noldu anlat bakim naptı komşun.
nana koca ev bahçenin içindesin komşu nerde.

bak yavrum geçenlerde bunun çocuğunun topu kaçmış
benim bahçeme girmiş
girsin canı sağolsun ama kimsenin girmesini istemiyorum bahçede köpekler var
yabancı biri girince huysuzlanıyorlar ve eve yaklaşırsa giren kişi, üstüne doğru koşmaya başlıyolar
bu çocuk o girişinde havuza düşmüş, bi çığlık, biz gittik çocuğu çıkarttık, yüzme de bilmiyor yazık korkmuş çırpınmış su yutmuş, emre hastaneye götürdü, ben bilmiyorum kimin çocuğu, kapı kapı dolaşıp çocuğun annesini buldum, kadın elinde bıçakla evimi bastı 10 dakka sonra
ben atmışım çocuğunu havuza öldürmek için, her neyse bahçede kamera var zaten ben de kadını mahkemeye verdim ve tazminat davası açtım
şimdi türk olsak nolur bilmiyorum fakat ben ingiltereden onaylattım olayları ingiltereye gittiğimizde, ingiltere işin içine girince tabiki türk mahkemesi bizi git gel git gel uğraştıramıyor, kadına kağıt gitmiş falan tekrar neyse...
şimdi bahçeden kamera kayıtlarına ben sürekli bakıyorum burdan, eve de bakıyorum
çocuk son 1 haftadır 4 kere benim bahçeme girdi yine, kadına dedimki bak biz evde değiliz, bahçede kaç tane köpek var, çocuğa bişey olur şu çocuguna sahip çık
bana demez mi senin köpeklerin benim oğluma bişey yapsın ben seni sürüm sürüm süründürürüm, bir sürü de hakaret etti. telefon konuşmasının da kaydı var, ayrıca çevrili bahçemde köpek çocuğu parçalasa öldürse bile ben üstüne dava açsam ben haklıyım, belki çocuk hırsız, ne bilsin köpek?
gittiğim gün aynı kişiye tekrar dava açıcam, hakaret davası
sürünsün pislik, hatta mümkünse tazminatı ödeyebilmek için evini satsın toptan kurtulalım

meloş sevındım cnm ohh ınş sorun olmaz
belkı bakıcı bıle aramazsınız demı

cemre sen kötü görmemışsın:82:

haha sen benim kötü yanımı görmemişsin

ıyı ve kötü tarafları var tabı cnm
ıyı düşün bazı yerler cok ıyı bakıyor cocuklara
kavga dövüş olur tabısı o kadar cocuk arasında en ıyı kararı sen verırsın tatlım
ıyı bı bakıcıda olur ınş

cemre neler olmuş ölesen haklısın tabısı cocuğuna sahıp çıksın

bide zeytinyağı gibi üste çıkmıyorlar mı sinir oluyorum. kabahat anasında. çocuk bu laftan anlamaz sen sahip çıksana. ele-alemin bahçesinde üstelik çevrili ne işi var çocuğun. üstelik uyarmışsın. köpek var bişey yapar diye. hala çocuk oraya geliyorsa sen suçlu olmazsın. çocuğun canını kurtar bide evini bassın. işte yabancı uyruklu olmanın faydaları.

kıs senin evine de gelinmez valla. bir sürü köpek var oğluşumu yerler.
sonra bende onları yerim.

karar vermem için erken daha şu iznime kadar geçsin bakalım nasıl olacak.
valla çocuğumun kılına zarar gelsin yakarım dünyayı.

hehe haklıyım tabiside :))
gidiym o kadını parçalicam
çingene damarımı tutturmasın benim

bir de duvarlar 3,5 metre üşenmeyip tırmanıyor yanda ağaç var bahçenin dışında, ondan tırmanıp içeri giriyor
bizim yanımızdayken köpüşlerim bişey yapmaz, heleki sarı köpüş yerde yatar yuvarlanır oğluşunla oyun oynar biz oynuyoz öle, kont bana kızıyo, kıskanıyomuş

ama bana sürpriz yapmaya kalkmayın pek hoş olmaz köpeklerden ötürü köpekler dana kadar bir de
annem bakıyo şimdi kedilere de onlara da
diyoki cemre ben senin neden zayıfladığını anladım köpeklere mama almaktan karnını doyurcak paran kalmıyo dimi ne çok yiyo bunlar
valla dedim anne bütçemi sarsıyolar

karar vermem için erken daha şu iznime kadar geçsin bakalım nasıl olacak.
valla çocuğumun kılına zarar gelsin yakarım dünyayı.

kreş çok eğlenceli biyer yaa ben 1 yaşımdan sonra gittim toplam 2 sene
annem telaşlanırdı çok gülerdim o haline biz orda oynayıp dönüoz
kreşe gitsem keşkemmm

meloşum erken tabı ama eğlencelıdır sanırım hiç kreşe gtmedım ama anasınıfına gıttımarkadaşlarla oyna dur ne güzeldı

cemre sende betersın hee:18:
ayy ben senın evıne gelmem lennn üstüme neyım atlarlarsa normalde kokrmam ama kocamanlar senınkıler:18:
bu sabah bı kangal takıldı peşime anam kıpırdamadım durdum
sahıbı dıo bişi yapmaz
pis çantamı yaladıbı adım atsam parçalıycak bıde boynunda o yırtar tasmadan vardı
kangalarda olur yaa
cok korktumm bacaklarım tıtredı valla:18:

yok normalde çok sessiz sakinim valla
ama çingene damarım tutarsa valla bacak kadar boyuma bakmam parçalarım, çingenelik kanımda var napayım engel olamıyorum
kangallar 60 kg falan oluyor bide ben sırtına oturuyorum gezidriyo beni, at görevi görüyo kocamanlar cidden
kapıyı biz açınca bişey yapmaz nan korkma
yırtar tasma ne ki ama?

böyle tasmalardan mı?

ne yüzsüz komşun varmış Cemre. Ver mehkemeye ve ne alabilyorsan al haketmiş. Önce insan bi dinler; birinin üstüne bıçakla yürümek neymiş cezası çeksin. Anlamadığım bir şey var; çocuk 3.5 m duvarı nasıl aşıyormuş?

Yüzsüzün önde gideni hemde
bahçenin tam yanında ağaç var, yani dış tarafta, ağaçtan tırmanıp giriyorlar
Ağaç ne zaman budanır :26: duvarın üstüne doğru gelen tarafını budatmak istiyorum, belediyeye dilekçe verip ağaçları kestirtti herkes evinin yanındakileri yani, ben kıyamadım, koskoca ağaç, yazık günah kesilir mi

ay ne süpriz yapması bende korkarım köpeklerden. sen onalrı yuvalarına sokmadan hayatta giremem evine.
bencede annen haklı. onlara ama alcam diye aç kalıyosun sen. delisin valla.

kreş iyidir ama benimki çok minik daha
kıs sen göçmen değil miydin çingenelik damarı ne alaka?

nan minicik bebek kreşin eğlencesinden ne anlar?
daha biberon bebeği kuzum.,köpeğin sahibi manyak mı serbest bırakmış köpeği. benimde ödüm kopar.
köyde her evin bir köpeüi vardı tabi kv. de. bana alışsın diye ekmek verdim.
ama bahçede çamaşır yıkarken komşunun 2 köpeği geldi. arkamdan geçecekmiş. görümceme diyorum gitsinler bişey yapmaz diyo. en sonunda su attım kaçtılar. yabancılara havlıyorlar ama bizi kv. görünce alıştılar.
eşim bizi almaya geldiğin de gece saat 1 di. biz bekliyorduk. köpek sesini duyunca kv. dışarı çıktı. bir tanesi havlyarak diğerlerine haber veriyor. eşim eve giridiği için diğerleri gelemedi.

şimdi budanır sanırım. kv. köyde evin üzeine uzayan kısmını budattı.
ağaç kalsın budamak daha mantıklı.

bu mevsimde budama yapılabilir. Ben hep sağda solda reklamlar görüyorum çağırın bahçenii düzenleyelim ağaçlarınızı budayalım... gibi mutlaka sizin orda da vardır.

ayyyy vallahi meloşum gözlerim doldu kuzum benim yaaa yaaa tutamıyom kendimi analık işte offff offfff sanki ben yaşadım o anı SENİ GÖRÜNCE ÖLE YAPTI HEEEE

bende kreşi merak ettim şimdi okuyom burdan yazdıklarını tatlımm

Son düzenleme:

şaşırdı öle şaşkın şaşkın baktı. sonra kucağıma aldım. öğretmenle konuşurken 3 defa dudağıma yanaştı öptüm bende.
ay hele o dondurma yerken suratını görmeliydin. resim var ama eşimin cebinde.

çok sıkıldm bugun nedense basık bi gün mesai bitseydi

çok sıcak var. ama seni hatırlayamadım.

evet sıcak ve sıkıcı
hatırlayamaman normal ilk kez yazıyorum bu topikte yeni üyeyim :) hamile kalabilmek için gezinirken soğan kürü ile bu kulubü keşvetmiş birçare yenice bir üyeyim:82:

hoşgeldin o zaman kulube ve topiğe.
hamile misin yoksa çalışmalar devam ediyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…