Zuzu ile keyf-i alem

biz kontla konuştuk evlenmeden önce, ben evlenmek istemedim çocuk var diye
kont bana söz verdi, bizimle hiç bi alakası yok yılda 3-4 kere ancak görüyorum diye. gercekten de öyleydi
şimdi böyle demesin, annesi önceden de sorunluydu, bu yeni birşey değil ki
ben çocukları sevmiyorum kendimin olursa severim, abimi o kadar çok seviyorum ama onun çocuğu bile umrumda olmaz
ben kontun kızı için de gelmesin demiyorum ama emre şimdiden başladı, cemre bak benim evim onun da evi, gelir kalır istediği gibi yaşar
yani en baştan bana yükleniyolar, o zaten sorunluymuş o ne isterse o olucakmış

tamam annesi sorunluydu ama şimdi kaza geçirdi annesi yüzünden ve hayatına mal olabilirdi. hayat insana ne yaşatır bilinmez canım. ama şu cümlen çok acımasız geldi bana abimi çok severim ama çocukları umrumda olmaz. peki abinlerin çocuklarına sen bakmak zorunda olsan kabul etmeyecek misin?
kont böyle dediyse o zaman sende karışma yani sorumluluğu sen almazsın. ne isterse yapsın ama tabi sizin hayatınıza müdahale ederek değil.
seni anlıyorum hiç kolay bir şey değil başkasının çocuğuyla aynı evde olmak. ama çocuk sorunluysa bir psikoloğa yada pedegoga gitmesinde fayda var.

meloş ne yapayım sevgi bu zorla olan bir şey değil ki... sevmiyorum çocukları, sadece kendimin olursa severim, abimin çocuğuna ben bakmam, ortada kalırsa ben para veririm annem baksın veya bakıcı buluruz bakar.
diyosunki ne isterse yapsın, e o sırada kont hep onunla meşgul olcak beni heeep ihmal edicek

zor bir durum ama kontta sende kesin ve katı cümleler kuruyorsunuz. ılımlı bir taraf bırakmıyorsunuz. biraz esnek olun. o kesin konuşuyor sen asla diyorsun.
canım çıkmak zorundayım iyi geceler.

zor bir durum ama kontta sende kesin ve katı cümleler kuruyorsunuz. ılımlı bir taraf bırakmıyorsunuz. biraz esnek olun. o kesin konuşuyor sen asla diyorsun.
canım çıkmak zorundayım iyi geceler.

iyi geceler meloş
kontun vazgecmesi veya daha ılımlı olması lazım beni ikna etmek yerine kırıcı davranıp bu sorunu çözmeye çalıştığı için...
Yoksa ben zaten gelmesin demem

foruma gelmişkn bir selam vereyim dedim ama kimsecikler yok herkes gezmelerde sanırım :)

hu huuuu!
ben geldimmmm!!!!

sirkencubin denk gelemedik kaç gündür, düğün kına vs nasıl geçti umarım sorunsuz geçmiştir

hoşgeldin cemroş nasılsın?
dün aniden çıktım ama oğluş uyanmadı burda düğün eğlencesi vardı davul zurna filan. sonra silahlar patlamaya başladı. bilgisayarda cam önünde sesler de benim ön tarafımdan geliyor. korkumdan kendimi yere atıp salona gittim. kv. çabuk yere yat dedi. köy yeri ya kutlama yapıyorar sözde. ödüm patladı. korkudan ağzımda aft çıktı. burda böyle şeyler pek olmaz dedi görümcem bunlar yabancıymış galiba. sonra gelip bilgisayarı kaparken yenien ateş ettiler. en korktuğum şeyide yaşadım.

zuzum mesajını aldım tatlım. müsait olmadığını tahmin ettim ama genede burda olduğumu anla diye çaldırdım. müsait olunca görüşürüz canım.

ayy çok korkunç :18::18:
kaza bela yok dimi meloşum :18:

şimdilik birşey duymadık herhalde yoktur. silah atmayı kutlama sayıyorlar. magandalar işte. tv de o kadar çok olay duydum ki çok korktum. oğluşum içerde uyuyordu ilk aklıma o geldi ama kv. onun yeri sağlam bişey olmaz dedi. odamız allahtan arkada kalıyor.gece saat 2,30 kadar sürmüş davul zurna. ben 1 de ancak uyudum.

neyse senin konun yarım kldı. anladığıma göre sen kontun emir veriri gibi diretmesine kızıyorsun. yani bu böyle olacak bitti. senin fikrini sormuyor yapacaksın diyor. seni rahatsız eden bu. sen istemeden omzuna sorumluluk yüklemeye çalışıyor. sende haklsın tabi ki. o yaşta sorumluluk almak zorunda değilsin. zor bir durum umarım 2 taraf kırılmadan kızı zarar görmeden mesele çözülür.

bugün baya yoruldum. oğluş az uyudu. gecede geç yattı daha yeni yemek yedim ve geldim. birde elde çamaşır yıkadım. oğluşun kıyafetleri hemen kirleniyor. durmadan çamaşır çıkıyor.

İyi bari meloşum sorunsuz geçmiş gitmiş, magandalar off

Kontu öldürmek istiyorum yaa
Valla o kalksa aradan biz kızla gül gibi geçinir gideriz.

bugün baya yoruldum. oğluş az uyudu. gecede geç yattı daha yeni yemek yedim ve geldim. birde elde çamaşır yıkadım. oğluşun kıyafetleri hemen kirleniyor. durmadan çamaşır çıkıyor.

Ben de bugün konta dedim ki bana hiç iyi bakmıyosun
Sonra bana mama yedirdi

İyi bari meloşum sorunsuz geçmiş gitmiş, magandalar off

Kontu öldürmek istiyorum yaa
Valla o kalksa aradan biz kızla gül gibi geçinir gideriz.

cemroş dalga mı geçiyosun nan?
hem ben sorumluluk alamam diyosun kızı istemiyorum diyorsun hemde kont olmasa geçiniriz diyorsun kafam karıştı.

Ya ben kontun davranışları yüzünden korkuyorum
Kızına toz kondurmuyor, sanki bişey desem beni suçlayacak neden öyle dedin neden üzdün diye, kıza bişey olsa niye sahip çıkmadın diyecek. Bu tavırda. Bana çıkar yol bırakmıyor. Ne yapayım kont olmasa gayet güzel anlaşırız gibi geliyor, arada gerginlik yaratmasın yeterki biri.

e bunu baştan söylesene be güzelim. senin sorunun kızın olması değil kontun sana davranışları baskısı bunu hissettiriyor.
ama dün dedin ki kız eve gelirse ben giderim abimin çocuğuna bile bakmam umrumda olmaz deyince çok gaddar olduğunu düşündüm ama sorun kız değil kont.

nan benim büyümemle ne alakası var
sanki emzircem kızı

nan kendin yemek yemeyi unutuyorsun kızada unutturursun.

cemroş kız ordan oraya girip durma birazdan çıkıcam deli gibi uykum var. 4 saatlik uykuyla duruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…