Zuzu ile keyf-i alem

e bunu baştan söylesene be güzelim. senin sorunun kızın olması değil kontun sana davranışları baskısı bunu hissettiriyor.
ama dün dedin ki kız eve gelirse ben giderim abimin çocuğuna bile bakmam umrumda olmaz deyince çok gaddar olduğunu düşündüm ama sorun kız değil kont.

nan kendin yemek yemeyi unutuyorsun kızada unutturursun.:KK1:

Ben başından beri diyorum, emrenin kızının başımın üstünde yeri vardır
Sevmem belki ama bakarım, bunu taa ne zamandan beri söylüyorum, ama attığım adımı eleştirecek şimdi kont efendi. Abimin çocuğuna bakmam demedim de asıl, onu bile sevmiyorum dedim. Mesela bir derdim varda hep dert yanıyorlar. Kaynım evimizin önünden geçiyorda bebeğimize bakmaya gelmiyor, galiba sevmiyor. Yahu sevmek zorunda mı? Ben de işkence uygulayacak değilim, tabiki bişey olsa korur kollarım ki bebekken çok da baktım ben ona. Ama kucağıma alıp öpüp koklayıp sevemem, içimden gelmez ki
Kız bebek deel ki yavrum, en azından ben acıktım cemroş der :KK52:

böcük ve speedy umarım iyisinizdir.
ben daha denize giremedim na kadan da şansızım. bugün görümcemle gidecektik ama kıro tipler varmış bugün evde kaldık. yarın gideriz umarım hava güzel olursa.

böcük ve speedy umarım iyisinizdir.
ben daha denize giremedim na kadan da şansızım. bugün görümcemle gidecektik ama kıro tipler varmış bugün evde kaldık. yarın gideriz umarım hava güzel olursa.

giremedin miiiii :KK36::KK36:
neden ama meloşum ://

Ben başından beri diyorum, emrenin kızının başımın üstünde yeri vardır
Sevmem belki ama bakarım, bunu taa ne zamandan beri söylüyorum, ama attığım adımı eleştirecek şimdi kont efendi. Abimin çocuğuna bakmam demedim de asıl, onu bile sevmiyorum dedim. Mesela bir derdim varda hep dert yanıyorlar. Kaynım evimizin önünden geçiyorda bebeğimize bakmaya gelmiyor, galiba sevmiyor. Yahu sevmek zorunda mı? Ben de işkence uygulayacak değilim, tabiki bişey olsa korur kollarım ki bebekken çok da baktım ben ona. Ama kucağıma alıp öpüp koklayıp sevemem, içimden gelmez ki
Kız bebek deel ki yavrum, en azından ben acıktım cemroş der :KK52:

cemroş sonunda senia nalamaya sende kendini anlatmaya başladın. dedm ya cümlelerin vurgun yalnış olmuş. farklı anlam çıkarttım. kucağa almak öpmek yapı meselesi tabi bende çocuğum olmadan öyle her bebeği sevmezdim. eşim sever ben uzaktan bakardım. şimdi gözüm kendi çocuğumdan başkasını görmez.
bu durumu kontla konuş sana baskı yapmasın. böyle yaparsa sen baştan gerileceksin.
canım gözlerim kapanıyor. iyi gceler öptüm.

cemroş sonunda senia nalamaya sende kendini anlatmaya başladın. dedm ya cümlelerin vurgun yalnış olmuş. farklı anlam çıkarttım. kucağa almak öpmek yapı meselesi tabi bende çocuğum olmadan öyle her bebeği sevmezdim. eşim sever ben uzaktan bakardım. şimdi gözüm kendi çocuğumdan başkasını görmez.
bu durumu kontla konuş sana baskı yapmasın. böyle yaparsa sen baştan gerileceksin.
canım gözlerim kapanıyor. iyi gceler öptüm.

İyi geceler :KK31::KK31:
Kont laf anlamaz ama, anlatmaya çalıştım olmadı.

giremedin miiiii :KK36::KK36:
neden ama meloşum ://

salı 1 kere girdim sonra regli oldum. oğluşu soktum eşim kardeşi ile girdi. ben kocemle daha siftah yapmadım.
bkalım yarın görümcemle gidecez hava iyi olursa. cumartesi pazara gittik yorulduk. bugünde sahilde kırolar varmış.

salı 1 kere girdim sonra regli oldum. oğluşu soktum eşim kardeşi ile girdi. ben kocemle daha siftah yapmadım.
bkalım yarın görümcemle gidecez hava iyi olursa. cumartesi pazara gittik yorulduk. bugünde sahilde kırolar varmış.

hımm anladım kuzum

işte kontun en gıcık olduğum huyu. şu gece çalışma meselasinde de inat etti ama noldu?
hadi ben kaçar yoksa bilgisayar önünde uyuycam.:KK1:

slm meloşum nasılsın bakayım denke gelemedik ne zamandır canım evde misafirler var ondan akşamları giremiyorum sen neler yapıyosun bakayım ulen akşamları girerdimkimsecikler olmazdı iyiki son zamanlar akşamları girmiyorum herkescikler burda oluyo

zuzum napayım evde pinekliyoruz. oğluş uyuyunca nete gireyim dedim. görümcemin odasındayız. ben dut yiyorum o kek yiyor.geçen haftadan beir denize giremedim sinir oldum. geçen hafta regli oldum hava güzeldi. bu hafta hava kapandı. bugün bulutlu hava açarsa belki gideriz. eşim cuma günü izmire döndü ben kaldım oğluşla.

patikli penguen kim yaw. benim arkadaş listemde. kim rumuz değiştirdi anlayamadım?

zuzum napayım evde pinekliyoruz. oğluş uyuyunca nete gireyim dedim. görümcemin odasındayız. ben dut yiyorum o kek yiyor.geçen haftadan beir denize giremedim sinir oldum. geçen hafta regli oldum hava güzeldi. bu hafta hava kapandı. bugün bulutlu hava açarsa belki gideriz. eşim cuma günü izmire döndü ben kaldım oğluşla.

oh valla meloş iyice dinlen bebeğim benim yeğenimide iyi bak ....eşinin fazla izini yokmuydu

yoktu izni maalesef. ağustosta ramazan ayında 1 hafta izin kullanacak o zaman geliriz inşallah.
eşimle kardeşi girdi bol bol. ben de gölgelendim.:KK60: ama karardım biraz.

bende seneler önce arkadaşımla antalyaya gitmiştim tam antalyaya ayak bastım regli olmuştum arkadaşım deniz girerken bende bir hafta boyunca bön bön denize girenleri izlemiştim:KK52:

günaydın patiklipenguen nasılsın

iimmm zuzummm sen nassınn:82:tanıyamdınız dımıı:KK17:

patikli penguen kim yaw. benim arkadaş listemde. kim rumuz değiştirdi anlayamadım?

meloss sendemii:KK57::KK57:

bende seneler önce arkadaşımla antalyaya gitmiştim tam antalyaya ayak bastım regli olmuştum arkadaşım deniz girerken bende bir hafta boyunca bön bön denize girenleri izlemiştim:KK52:

anam ne kötü yaaaa denk getırın kızlar ayarlasnaızaaa:kk77:

X