Zuzu ile keyf-i alem

heee bu arada bu hafta güneş tutulması mı ne olacakmış gerilmelere tartışmalara dikkat deniliyor haberiniz olsun kavgadan uzak durun sakin relaxxxx duymamazlıktan geliverin bazı şeyleri

heee bu arada bu hafta güneş tutulması mı ne olacakmış gerilmelere tartışmalara dikkat deniliyor haberiniz olsun kavgadan uzak durun sakin relaxxxx duymamazlıktan geliverin bazı şeyleri

valla ben günlerdir bir alnıyorum ota bo....anlatamam yaaa bu aralar alınganlığım üzerimde bi de benimkiyle ha bire kavga ediyorum

kendine bak zuzu hanım.

bugün yicem yumurta, bacon, çaylı süt veya sütlü çay :)), kızarmış ekmek
ama daha hazır değil ://

yarına kadar yeter bunlar bana

he bakıyorum 49 buçuk kiloyumama en azından acıkınca kendim yapıyorum bişiler sen onuda yapmıyon anasım
bu arada sen kimde kalıyosun ? sütlü çay iç

valla ben günlerdir bir alnıyorum ota bo....anlatamam yaaa bu aralar alınganlığım üzerimde bi de benimkiyle ha bire kavga ediyorum

yapmayın annem kavga etmeyin kız kısmı öyle herşeye cevap vermez sus otur edebinle

şaka bi yana etmeyin kavga mavga sakin sakin hallediverin işinizi bebeem

cumadan haberleşirik yavrucum ona göre yaparız planımızı la bide düğün var arkadaşın napacaz bilmiyom ya kız her gün arıyo oyyy anam oyyy :97::97::97:

he bakıyorum 49 buçuk kiloyumama en azından acıkınca kendim yapıyorum bişiler sen onuda yapmıyon anasım
bu arada sen kimde kalıyosun ? sütlü çay iç

birinde kalmıyorum yavrum babamın evinde kalıyorum
ben 41.9um
ama ingiliz kahvaltısı çok kalorilidir, burda alırım belki

eee sende değiştir bebeğim niye jet aldınki bebeğim....valla bende öyle canım istemiynce girmek gelmiyo valla nete

ne alıyım cnm vınada aynısını dıyolar napcam bilemedım:97:

slmın hello
tatıl garusu gelmışgez bakem gez
dün arayamadım senı ama aklımdasın
fırsat yk

zuzu nbr şekerım
aslı zırlama lenn
cemrem nerdeymış

zırlarım nen

birinde kalmıyorum yavrum babamın evinde kalıyorum
ben 41.9um
ama ingiliz kahvaltısı çok kalorilidir, burda alırım belki

bende bu ara kilo alıyorum ya neden anlamadım öyle cok ta yemıyorum ama56 olmusum

bana bak ulen satış yapıcan sankim

aman ne bileyim ya sinir ediyo beni

ne alıyım cnm vınada aynısını dıyolar napcam bilemedım:97:

zırlarım nen

bende bu ara kilo alıyorum ya neden anlamadım öyle cok ta yemıyorum ama56 olmusum

boyun kaç ki aslım??
arada olabilir ya az yiyince kilo alınırmış zaten öyle diyo uzmanlar veya az yiyosundur ama kalorili şeylerdir
ben hiç yemediğim için yok olcam yakında

boyun kaç ki aslım??
arada olabilir ya az yiyince kilo alınırmış zaten öyle diyo uzmanlar veya az yiyosundur ama kalorili şeylerdir
ben hiç yemediğim için yok olcam yakında

1.70 balım ya en fazla 54 olurdum bıdee ayva göbegım cıktıanlamadım cnm neden böyle oldum çiğköfte cok yıyom bu araakız sende yee accık yaaaa bısı yemıonkı:84:

1.70 balım ya en fazla 54 olurdum bıdee ayva göbegım cıktıanlamadım cnm neden böyle oldum çiğköfte cok yıyom bu araakız sende yee accık yaaaa bısı yemıonkı:84:

ooooooooooo sende bendensin aslıcım bende bayılırım çiğköfteye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…