Zuzu ile keyf-i alem

üzülme lütfen. Senden birazcık uzak kalınca ne yaptığını anlamıştır. Gez bakalım. ben de birazdn çıkacam servisle geçecem bugün eve. Akşama da ananemizi çapırdım yemekte balık var bu arada sen de bir şeyler ye. görüşürüz:92:

ben yemek yemeden yaşıyorum sayılır hayat böyle çok güzel işin garip yanı da şu ki, okulda olmadığım sürece aklıma bile gelmiyo yemek, okulda sıkıntıdan mı ne sürekli yiyorum ama, 3 hazirandan sonra sadece sınavlara gttim, o zamandan beri 6 kilo verdim, sanki çok vardı da

mmm balık olsa yerim ama
norveçli falan olmalıymışım ben kesinlikle, günde üç öğün olsa hayır demem balığa

kont konusuna gelince, ben kafaya takmıyorum ama o fena halde takıyo, ancak anladı galiba

selam kızlar. ben tatildeyim. mis gibi köy mamaları yiyorum. bugün oğluşu denize soktuk. çok sevdi.
hepinizi çok özledim. yine girerim. kendinize iyi bakın.
zuzu
cemre
böcük
speedy
öpüyorum hepinizi muks!

canım meloşum bizde seni öpüyoruz bizim yerimizede bol bol dinlen

bilmiyrumku cnm hersey sıkıyo nedense yaa bide net problemim var jet kullnıyorum bişi yapmadıgım halde kota asımı oluyo yüksek gelıyor cok takılmıyorum yani o yüsden

eee sende değiştir bebeğim niye jet aldınki bebeğim....valla bende öyle canım istemiynce girmek gelmiyo valla nete

slmın hello
tatıl garusu gelmışgez bakem gez
dün arayamadım senı ama aklımdasın
fırsat yk

zuzu nbr şekerım
aslı zırlama lenn
cemrem nerdeymış

nıye laa
hava bozdu sen bozdun hee
damat ne edıyo senı boşver

a s

yok ulen havadan değil dün almanyadan kuzenler geldi nevrim döndü işten geldim daha dinlenmeden yemek kahve çay bulaşık derken çok geç oldu gece banyoya girdim çıktım namaz kıldım gece ikide yattım dökülüyorum şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…