Zuzu ile keyf-i alem

seni unutmadım bebeişim ama az geliyosun. napiiiiiiiiiiiiiiiiim?
sanada kocaman öpücükler.
canım meloşum bizde seni öpüyoruz bizim yerimizede bol bol dinlen
tatilim uzadı burda eşim cuma günü dönüyor biz öbür pazara kadar burdayız. ayyyyyyyy kocemsiz napcem bilmiyorum. dün misafirim geldi. denize giremiyorum. eşim kardeşiyle giriyor ben bakıyorum napim? haftaya bende girerim en azından geldiğime kaldığıma değsin dimi?

slmın hello
tatıl garusu gelmışgez bakem gez
dün arayamadım senı ama aklımdasın
fırsat yk

zuzu nbr şekerım
aslı zırlama lenn
cemrem nerdeymış

ne gezmesi nan köyden denize denizden köye başka bişey yaptığım köy. erdek e inemiyoruz.yol çok pahalı 4 kişi git gel 20 tl. izmir daha ucuz valla.

günaydınnn

acıktım, dün yemek yiyemedim :/

niye yemedin kıs emre yok diye aç mı kaldın?

meloşum hoşgeldin bebeğim nasılsın resimlerime baktım harika valla ay benimde tatil yapasım geldi

baya kilo almışım yaw. kendime hayret ettim.
canım birazdan çıkmak zorundayım. görümcemin bilgisayarından giriyorum. yatıyor birazdan.
ben gelince sana çağrı atarım sende gelirsin konuşuruz.

canım benim boşver kiloyu sen kafanı dinle bebişinle birlikte başka biişiy düşünme.
bizimde dün almanyadan kuzenler geldi ev tıka basa dolu odama gelmiştim sigara içmeye o esnada beni aradın bende fazla kalamıcam bitanem öldüm dünden beri acayip yorgunum koşturmakktan yaaaaaa

tamam tatlım yarın görüşürüz inşallah öpüyorum bebişim. iyi geceler!

Meloşşş
İngilteredeyim çok girmiyorum bu yüzden karşılaşamadık ama umarım bunu okursun :)))
Apar topar geldim hiç arayamadım da, umarım bol bol dinlenip eğlenip öyle dönersin

Yarın Kont geliyor
siz nerdesiniz gacılar?

selam kızlar.
cemroş gözün aydın n,ye küstün konta bakim.
zuzum tamam canım tatilin tadını çıkartırım. amam yarın kociş dönüyor. onsuz napcam beeeeeeeeen.
şimdi oğluş kucağımda illa klavyeyi elleyecek izin vermiyorum kızıyor.
gece fırsat olursa yazarım.

çünkü kont beni çok ihmal etti bir süre
küstüm ben de ona

zuzuyu çaldırıdm ama gelmedi müsait değil sanırım. tatlışım bugün görüşemedik. yarın görüşürüz inşallah!

cemroş geldin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…