Zuzu ile keyf-i alem

Demet akalın ne alaka? Teyzemin kına gecesi için ben de indiriyorum az az benim ofiste de çalıyor :KK53:

Bilmem, müzik açarlar ya cafeler barlar mağazalar
en az 15 yerde duydum dün, buranın havasını kültürünü özlemişim, geldim burda da demet buldu beni :KK52:
tarkan da çok çalar ama ona alışkınım zaten ben küçükken de çalardı, şimdi demet patlamış :))
kına ne zaman :KK62::KK62::KK62:

perşembe gecesi düğün de cuma gece. Şimdiye kadar boştum hep erkenden kaçıyordum işten. perşembe yarım gün işe gelip cuma gelmemeyi planlıyordum ama bugün hocamla konuştum 20 tane örnek geliyormuş analizleri elinden öper dedi hiç bir şey diyemedim.

perşembe gecesi düğün de cuma gece. Şimdiye kadar boştum hep erkenden kaçıyordum işten. perşembe yarım gün işe gelip cuma gelmemeyi planlıyordum ama bugün hocamla konuştum 20 tane örnek geliyormuş analizleri elinden öper dedi hiç bir şey diyemedim.

aa bu kötü olmuş :KK14::KK14:
ben de eğitim bakanlığına gitcem ya işim devam etsin :KK52: sözleşmem bitti çnkü
haftada 8 saat çalışıyorum sadece çok rahat, sıkıya gelemem başka iş de bulamam bi süre muhtemelen
nektar günde 10 saat çalışıyormuş :KK50::KK50: duyunca şok oldum resmen

haftada 8 saat ideal :))) sen bir yandan da okuyorsun lisans derslerine de devam etmen lazım. git bakalım sözleşmeni yenilesinler.

evet Nektar ın çalışma saatleri baya yoğun. Benim böyle dediğime bakma tam kendi düğün zamanımda annemler evde çeyiz sererken ben işe gelmiştim (haftasonuydu bir de). İkisi de sinirden çatlayacaklardı.

haftada 8 saat ideal :))) sen bir yandan da okuyorsun lisans derslerine de devam etmen lazım. git bakalım sözleşmeni yenilesinler.

evet Nektar ın çalışma saatleri baya yoğun. Benim böyle dediğime bakma tam kendi düğün zamanımda annemler evde çeyiz sererken ben işe gelmiştim (haftasonuydu bir de). İkisi de sinirden çatlayacaklardı.

sözleşmemi yenilerler mi bilmiyorum ama uğraşacağım
dahası okulun da beni istemesi lazım aynı zamanda çünkü maaşın yarısı okuldan yarısı bakanlıktan

ay o da çok kötüymüş ya ://
ama muhtelen maaşına deyiyordur senin de, çoğu kişi çalışıyor saatlerce ve maaş 700-800 civarı. beni geçen meb'den çağırdılar normal öğretmen maaşı ile 18 saat çalışmam için, hadi cemre kaçar dedim :KK62::KK62:
şimdi 8 saate onun 4 katını alıyorum çok şükür her yönden rahat işim

maşallah cemre :nazar: bereketini gör paranın bol bol kazan ona göre de harca alışveriş yap.

bu arada ben de dün elbise aldım hem de 38 beden :KK52: kına gecesine giymeyi düşünüyorum. akşam giyer fotograf çeker profilime eklerim.

kızlara sordum ama kimseden ses çıkmadı sen hiç sally hansen ın bacak spreyinden kullandın mı? Bir kutusu 50 liraymış sanırım eğer değiyorsa almayı düşünüyorum da.

maşallah cemre :nazar: bereketini gör paranın bol bol kazan ona göre de harca alışveriş yap.

bu arada ben de dün elbise aldım hem de 38 beden :KK52: kına gecesine giymeyi düşünüyorum. akşam giyer fotograf çeker profilime eklerim.

kızlara sordum ama kimseden ses çıkmadı sen hiç sally hansen ın bacak spreyinden kullandın mı? Bir kutusu 50 liraymış sanırım eğer değiyorsa almayı düşünüyorum da.

saol =) herkes kazansın bol bol ama :KK31::KK31:

aa merak ettim elbiseni, ben de dün akşam elbise aldım, almanyada düğüne gitcem orda giymek için. ama sanki tombiş gösterdi beni ya emin olamadım :KK52::KK52:
akşam ben bakamam muhtemelen ama silmezsen ertesi gün bakarım, her gün eşimle konuşmak için giriyorum nete mecburen burada bile

sally hansen ürünü çok kullandım ama bacak spreyini bilmiyorum canım

saol =) herkes kazansın bol bol ama :KK31::KK31:

aa merak ettim elbiseni, ben de dün akşam elbise aldım, almanyada düğüne gitcem orda giymek için. ama sanki tombiş gösterdi beni ya emin olamadım :KK52::KK52:
akşam ben bakamam muhtemelen ama silmezsen ertesi gün bakarım, her gün eşimle konuşmak için giriyorum nete mecburen burada bile

sally hansen ürünü çok kullandım ama bacak spreyini bilmiyorum canım

silmem bakarsın bir ara . Öyle özelliği olan bir elbise değil ama her zaman giyebilirim yani. Teyzem bir terzi bulmuş bizim semtte 25 liraya elbise diktirmiş harika:KK52: şu dönem geçsin ben de diktirecem. kontunla nasıl düzeldi mi aranız?

silmem bakarsın bir ara . Öyle özelliği olan bir elbise değil ama her zaman giyebilirim yani. Teyzem bir terzi bulmuş bizim semtte 25 liraya elbise diktirmiş harika:KK52: şu dönem geçsin ben de diktirecem. kontunla nasıl düzeldi mi aranız?

yok düzelmedi, yüz vermiyorum :KK33:
2 hafta sonra almanyada buluşcaz biraz uğraşsın o zamana kadar
ben de türk parasıyla 20 lira bile vermedim bu elbiseye, ingilterede bu kadar ucuz bişey alabilmek şahane bi duygu

neyse ben kaçıym yavaştan
gidiym geziym azcık :KK62::KK62:

X