Zuzu ile keyf-i alem

kızlar bugün uyanamadınız mı yoksa bu saatte bişeyler mi içtiniz ben ne diyorum siz ne diyonuz. olayı baştan çözelim.
böcükün patronu ona pahalı cep telefonu alıp tatile yollayacak ya bende bende öyle patron bulsam dedim.
böcük bulmazsın eşi yok dedi. yani eşi benzeri olmayan tek patron.
bende eşi benzeri yoksa yani öyle patron bulamayacaksam. istanbula gelince benide işe aldır öyle patronum olsun (iyi patron anlamında)
yoksa napayim ben zengin kocayı. benim aşkımın gönlü zengin o yeter bana.
8 senedir evliyim 10 yıldır tanıyorum. zengin koca arasam çoktan boşardım. nişanlıyken istanbuldan bir çocuk bana aşık olmuştu. durumları gayet iyi. hiç yüz vermedim. hatta beni dansa kaldırmak istedi yüzüğümü gösterip gözlerinin içine bakarak gülümsemiştim. acayip bozuldu.

tmm len anladık
ıkı dk makara yaptrmıyon

zuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu imdat bu garular bugün uyanamamış herşeyi ters anlıyor.
nereli diye ben sormadım nan.
böcük ist. gelmemi çok istiyon ondan dedim.

zuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu imdat bu garular bugün uyanamamış herşeyi ters anlıyor.

bende uyanamadımben vazgeçmem ulennnnnn ben alıcam böcüğün patornununtöbe töbe vaşlla hatlar karıştı ne alması ya ben sadece mwerak ettiğimden sormuştum olay nerelere kaydı

meloş allah seniii.....
anladık be heralde geyik yapıozz

tmm len anladık
ıkı dk makara yaptrmıyon

böcük özlemişim seni hee

uyandm sabah 9da sınava grdim nan
sen öle san
meloş hadi nan istanbula gel

cemre adam 50 yaşında sen konta abim yaşında diyosun. baban yaşındaki adamı mı alcan?
adam kont gibi senin nazını çekemez.

cemre karısı bi bana demedin seni özlemişim diye hıh sen git böcükle uğraş al patronunu hıhhh

cemre adam 50 yaşında sen konta abim yaşında diyosun. baban yaşındaki adamı mı alcan?
adam kont gibi senin nazını çekemez.

meloş sanane belki olgun seviom ben
kıskanma hemenn
kont da başta böle değildi yola getirirm ben onu

cemre karısı bi bana demedin seni özlemişim diye hıh sen git böcükle uğraş al patronunu hıhhh

demedim mi nennn
seni de özledim tabiki ama snnle en azından artık konuşuyoruz böcük karısı çok yogun uzun zamandır ilk kez makara yapıoz ya
ondan ona dedim ölee
konuşmadıgımızda seni de özlemiştimm

meloşu özlemedim çok, çünkü az da olsa hep konuştuk onunla. meloşumm

tamam tamam sustum

biz boşanırsak ben alırım böcükün patronunu
kaç yaşındaydı böcük

al valla yakın oluruk
42 cnm

amma kıskançsın he
cemre sen yokken bunlar meloşla hep sevıştıler kımse benı sevmedı

evet konuştuk hep. şimdi hepiniz beni özleyeceksiniz. yarından sonra yokum.

evet konuştuk hep. şimdi hepiniz beni özleyeceksiniz. yarından sonra yokum.

alla alla şuna bak
bi de sevine sevine sölüooo
ben de şu sınavlarm btse de gtcem artık
eski evimi özledimm

lenn cumartesi tekrar öss'ye giriom bana şans dilein

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…