Zuzu ile keyf-i alem

:böcük nereli bıyıklımı kilolumu:KK9:

meloşum hanuta gofret yani bitanem hatta onun benzeri bimde stılıyo ben duş jelimide deodoratntımıda hep almanyadan getirtirim dusch das bayılıyorum

tamam bende söylim bana da getirsin hanuta. bimdeki hangisi küp gofretler mi? dushs das söylim bari. ne kadar cemroşa sormak lazım. ona göre para vereyim bana getirsin.

cemroş görümcen çok fesat ve ara bozucu. kuzum bu ne yapıyor. okuyor mu çalışıyor mu boş mu oturuyor. eğer boşsa acilen evlenmesi lazım. yada gidip çalışsın. birşeyle meşgul olmayan insanlar böyle şeyler düşünür. ama sonra değişir mi bilemem.

tamam bende söylim bana da getirsin hanuta. bimdeki hangisi küp gofretler mi? dushs das söylim bari. ne kadar cemroşa sormak lazım. ona göre para vereyim bana getirsin.

yok be pahalı değil bebemn çok uygun fiuyatları valla ben stok yaptım deodorontları süper jelleri de harika hep onları kulanyorum giden olduğu zaman 7-8 tane getiriyolar bana

cemroş görümcen çok fesat ve ara bozucu. kuzum bu ne yapıyor. okuyor mu çalışıyor mu boş mu oturuyor. eğer boşsa acilen evlenmesi lazım. yada gidip çalışsın. birşeyle meşgul olmayan insanlar böyle şeyler düşünür. ama sonra değişir mi bilemem.

okuyo canım okuyo
hem de makina mühendisliği gbi bi bölümde yani

peki hangisini önerirsin. ben fresh kokuları çok severim. hafif çiçek kokularınıda.

eşi var dedık ya ulenn
napcam olm işe gelceksen sana eşi engel olmaz
yoksa başka planların mı var:KK23:

:KK9::KK9:

cemre yazmışsın ama ben anlamadım görümce olayından

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay koptum böcüğüm yaaaaaa allah seni ne etmeye. sen demişsin ya eşi yok ondan bulamazsın diye. bende eşi benzeri olmadığından benimde patronum olsun dedim. sen ne anladın. :KK60::KK60::KK60:

okuyo canım okuyo
hem de makina mühendisliği gbi bi bölümde yani

okuduğuna emin misin? :KK1:

eşi var dedık ya ulenn
napcam olm işe gelceksen sana eşi engel olmaz
yoksa başka planların mı var:KK23:

:KK9::KK9:

cemre yazmışsın ama ben anlamadım görümce olayından

bak şimdik
benim kaynım geldi almanyadan kaynananım evlerinden birinde oturuyo
görümcemde dioki kaynanama ''neden onlar senin evinde oturuyo anne? cemreler senin evinde oturmuyosa onlarda oturmasın''
ona ne oluyosa...

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay koptum böcüğüm yaaaaaa allah seni ne etmeye. sen demişsin ya eşi yok ondan bulamazsın diye. bende eşi benzeri olmadığından benimde patronum olsun dedim. sen ne anladın. :KK60::KK60::KK60:

evet :) not ortalaması da 4 üzerinden 3.80 yani
öle saf salak bi kız da değil :KK52::KK52:

peki hangisini önerirsin. ben fresh kokuları çok severim. hafif çiçek kokularınıda.

kesinlikle golden cashmere ben ondan kullanıyorum çok hafif ve mükemmel jelinide aynı kullanıyorum $14364-DEFAULT-m.jpg $1507225.jpg

bende karısı yoksa anladım:KK60::KK60:
bak şimdik
benim kaynım geldi almanyadan kaynananım evlerinden birinde oturuyo
görümcemde dioki kaynanama ''neden onlar senin evinde oturuyo anne? cemreler senin evinde oturmuyosa onlarda oturmasın''
ona ne oluyosa...

ona ne lenn
çak azğına ıkı dene

bende karısı yoksa anladım:KK60::KK60:

ona ne lenn
çak azğına ıkı dene

anası babası iki tane de abisi varken onun agzına iki tane cakmak bana düşmez
yoksa inan acımaz çakardım 2 tane de değil 5 - 10 tane

okumaktan sulanmış bı beynı mı var yoksa

meloş göz koydu patronuma

yok anam yok bu okula başlamadan öncede o kız böleydi :KK52:
meloşş zengin koca iidir süperdir de sen evlisin kendine gel :KK52::KK52: