Zuzu ile keyf-i alem

ben derdimi anlatamıyorum sanırım. paraya ihtiyacı olsa bu ay başında ben işi bırakayım demezdi.
+ evde doğru dürüst iş yapmıyor bebekle ilgili. annem hallediyor çoğunu zaten. aldığı parayı haketmiyor, bırakacak diye ses etmedim. ha şu var işini düzgün yapan biri olsaydı ben tatilimde de onu çağırır o oğluma bakarken ben temizlik yapardım. bundan önce gelen kadın 2 gün durdu ama anneme hiçbişeyi elletmemiş. bu kadın zaten söylenmeden iş yapmıyor, o nedenle gelmediği günleri veremem. zaten yarısnı karttan çektim.
baştan hata ettim herşeyi en ince detayına kadar konuşmadım bana tecrübe oldu.

cemroş niye kk ya gelemiyosun? ben cumadan sonra yokum artık. uzun bir süre görüşemeyeceğiz. izmir e gelme durumun olursa haber ver.

canım onu sen bilemezsin ki belki 500 lira yetmiyor başka iş bulmak için bırakayım diyor
annen bakmasa bebeği aç mı bırakacak peki bakıcı? yani bunları konuşmadınız mı baştan?

bugünde zilli zuzu gelmedi. noldu acaba? çağrıda attım ama. yine alerji yüzünden hastaneye mi gitti acaba?

cemroş niye kk ya gelemiyosun? ben cumadan sonra yokum artık. uzun bir süre görüşemeyeceğiz. izmir e gelme durumun olursa haber ver.

işlerm var gidicem ya ben... artık pek gelemem malesef
sen ne zamana kadar yoksunn?? izmire gelirsem mutlaka haber veririm cepten de ulaşırım

canım onu sen bilemezsin ki belki 500 lira yetmiyor başka iş bulmak için bırakayım diyor
annen bakmasa bebeği aç mı bırakacak peki bakıcı? yani bunları konuşmadınız mı baştan?

canım biz baştan konuştuk durumumuz bu 400+yol verebiliyoruz. kabul ediyorsanız başlayın. bizi sonradan yarı yolda bırakmayın dedik. tamam dedi. ilk kez çocuk bakıyormuş. ve aldığı ilk maaş. baştan söyledim bebeğin bakımı beslenmesi sana ait. odası temzilenecek diye tamam dedi. hadi ilk gün bilmiyordu. 1 ayda öğrenemedi. annem yaparken gidip baksın yapsın. hazır yapılıyor bi zahmet yediriyor. ilk gelen kadın olsaydı tatilde bile alırdım. neyse oldu bitti gitti. 3 gün sonra oğluma ben bakıcam ama sonrasını bilmem.

bugünde zilli zuzu gelmedi. noldu acaba? çağrıda attım ama. yine alerji yüzünden hastaneye mi gitti acaba?

ayy kötü olmamıştır umarım
alerji berbat birşey
bende de var kaşına kaşına bir hal oluyorum
gecen gece kaşınma sesimden emre uyandı o derece

ağustosa kadar yokum, arada gel demezlerse.
neyse çıkıyorum. kendine iyi bak. cumaya kadar fırsatın olursa yaz, okurum ben. sanada iyi tatiller iyi yolculuklar. sağsalim git gel inşallah!

slm kızlar anaaaa bi geldim herkes artık kk giremem yazmış ne oluyo beeee

kıs zilli zuzu şimdi seni böcüğe sordum nerdesin sen?
yemeğe çıkıyorum sakın kaybolma görüşücez tatlım.
albüme bak bebem elbise ve ayakkabımı ekledim. ve de dün sabah ki halimi!

resmini beğendim yüzüne can gelmiş:) ayakkabın ve çantanda güzel bebeğim elbisende sade ve güzel siyah ayakkabın çok hoşuma gitti

amam kilo almışım yaw. yakınddan çekince tombik çıkmışım. resimde makyajlı halim. sabah yapar yapmaz çektim.
yüzüme can mı geldi yoksa fondoten,pudra allık mı renk verdi bilemiycem.

smile niye eklenmiyor yaw.

zuzum gümüş ayakkabıları ayağım şişmezse giyeceğim. şişerse siyahı giyeceğim. ayaklarım çok hassas hemen vuruyor su topluyor. geçen sene hamileyken düğünde giymiştim gümüşleri. ama terlikle gittim. salonda giydim.
yanıma yine terlik alırım. eskiden ne güzel hep topuklu giyerdim. abiye ayakkabılarıma baktım hep topuklu.
normalde bile bot ve ayakkabılarım topukluydu ama kalın topuk. çok rahat giyerdim. işe başlayıp yürüyünce mecbur düze alıştım. bide yokuşlarda giymem çok zor.

çok konuştum. zuzum saçımı boyadım ama belli olmuyor. kızıl kahve oldu. ama çıtçıtlar uymadı renk olarak. at kuyruğu olmayabilir. başka ne yaptırayım karasızım. fikir bekliyorum. açık pek olmaz çünkü yüzüm toplu oluyor.

eğer ayakların şişerse gümüş ayakkabılaroıı giyemessen o zaman siyahı giyinirsin dediğin gibi çantada renk katar sana bu arada evet saçındaki koyuluğu vfarkettim bebeğim topuz yaptır ama sade bir opuz olabilir yada at kuyrugu yaptır önleri hafif kabarttır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…