Zuzu ile keyf-i alem

ne ıznı len
işten ayrıldımda gıttım ben:KK12:ama dayanamadılar benım yokluğuma hemen aradılar gel dıye
:KK19:

aaa biz bunu hiç bilmiyoduk kii
hatta meloş bize dediki 2 hafta yokmuş böcük
kocası sürpriz yapmış köye gitmişler
bende dedim ee izin falan alabilmiş mi ki rahatça?
almış almış sorun olmamış sesi de cok ii geliodu dedi

kız ne ayrılması biz nerden bilek anam gelip söylemedinki ayrıldım diye:84:

gtmedim ki yemeye
diğer topiğe gttm lafa daldım
yedim geldm zaten
daha dogrusu tost ve kola alıp geldm

ben meloşa öle demesını dedım
onada acık olamadım cunku anneme başta demedım ve meloşla konuşurken annem duymasın ıstedım

cuma günü işten ayrıldım
patron cok zorladı cok üzüldü ama sinirimden kımseyı gözüm görmedı
neyse hayrlısı buymuş dedim hiç üzülmedm
sankı döncekmışım gıbı rahattım ama bu kadar cabuk aranacağımı düşünmedım
sabah bı geldım herkes böle:KK53:aşçı bılem demış o gelırse ben cıkarım dıye
ınş dedım:KK53:
hatta aşçı hemen yeğenını getrmış
3 günde patron cıkarmış tv yıldızı olcem ben dıomuş,
bana yardım etmeyen aşçı bılem temızlık yapmış
ama bugun heryerı mok götürüyordu
kolum ağrıdı
patron yapma boşver dedı ama içim rahat değildi

ben meloşa öle demesını dedım
onada acık olamadım cunku anneme başta demedım ve meloşla konuşurken annem duymasın ıstedım

cuma günü işten ayrıldım
patron cok zorladı cok üzüldü ama sinirimden kımseyı gözüm görmedı
neyse hayrlısı buymuş dedim hiç üzülmedm
sankı döncekmışım gıbı rahattım ama bu kadar cabuk aranacağımı düşünmedım
sabah bı geldım herkes böle:KK53:aşçı bılem demış o gelırse ben cıkarım dıye
ınş dedım:KK53:
hatta aşçı hemen yeğenını getrmış
3 günde patron cıkarmış tv yıldızı olcem ben dıomuş,
bana yardım etmeyen aşçı bılem temızlık yapmış
ama bugun heryerı mok götürüyordu
kolum ağrıdı
patron yapma boşver dedı ama içim rahat değildi

aman tanrım neler oldu öyleee :KK43:
neyse kızlar benim sınavım var 16.30da ben kaçıyorum

niye ayrıldın böcüğüm pekiii

burda benı 10 kişi sevıyorsa candan 3 kişi sevmıyor
süreklı benı sıkayet süreklı bı surat
kımse işini yapmıyor
koştur koştur bunaldım
en sonunda ortak yüzünden patladım
bana bağırdı bende ona
bugun özür dıledı onlar ama içten değildi emınım

öle işte

burda benı 10 kişi sevıyorsa candan 3 kişi sevmıyor
süreklı benı sıkayet süreklı bı surat
kımse işini yapmıyor
koştur koştur bunaldım
en sonunda ortak yüzünden patladım
bana bağırdı bende ona
bugun özür dıledı onlar ama içten değildi emınım

öle işte

ordaki aşçı sni sevmiyodu biliyorum biraz kendini beğenmişti dimi konuşmuştuk bu konuyu daha önce seninle

ya pardonda seninle derdi ne ki bu salağın?

bende bı bılsem aman neyse takmıyorum artık delıdır ne yapsa yerıdır dıyorum
sevıyesıne ınmıycem daha
zaten cıkar gıder dıo patronn senı cok kıskanıyor dıyor

bu arad patron amma gezdın paranda bıtmıştır senın dedı 100 tl verdı:KK53::KK53:ne ballıyım
ssk ıptal olmayınca paramı gerı ısterım dedı bende olur dedım
canınız sağolsun tabe yalandan
almazkı:KK53:

bende bı bılsem aman neyse takmıyorum artık delıdır ne yapsa yerıdır dıyorum
sevıyesıne ınmıycem daha
zaten cıkar gıder dıo patronn senı cok kıskanıyor dıyor

bu arad patron amma gezdın paranda bıtmıştır senın dedı 100 tl verdı:KK53::KK53:ne ballıyım
ssk ıptal olmayınca paramı gerı ısterım dedı bende olur dedım
canınız sağolsun tabe yalandan
almazkı:KK53:

sinir oluyorum şu tarz insanlara her iş yerinde böyle salak tipler var böcük sen takma bebişim işe geri dönmene sevindim boşver hediyesi olsun 100 tl çektiklerine saysın patron slm söyle benden:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sinir oluyorum şu tarz insanlara her iş yerinde böyle salak tipler var böcük sen takma bebişim işe geri dönmene sevindim boşver hediyesi olsun 100 tl çektiklerine saysın patron slm söyle benden:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

heç kıymetımı anlasınlar azcuk
arada ıyı oluyo böle şeyler

günaydın ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!
beni merak ettiniz biliyorum ama ben 3 gün bebemleydim. dün sabah geldim sonra izin aldım. önce gidip saçlarımı boyattım. onra koşa koşa oğluşumun yanına gittim. kuzucum beni görünce şaşırdı yine.:nazar::emir_bebek:
beni görünce uyumadı tabi. bende bıcı bıcı yaptırdım sonra güzel güzel uyudu. bakıcıyıda erken gönderdim.
zuzum akşam aradığında ben uyuyordum. kontür olmadığı için msj atamadım.
bakıcı akşam akşam sinir etti beni. dün maaşını verdim. izinli olduğum 4 günün parasını kestim. eve gidince aradı param eksik dedi. çalışmadığın günleri kestim dedim. gece tekrar aradı arkadaşlarına sormuş ( bakıcı) onlardan kesilmiyormuş. 19 mayıs resmi tatil dedi. tamam o günü vereyim ama diğerleri benim kendi iznim, çalışmadığın günleri niye sana ödeyim, yoksa seni de çağırırdım dedim. ama senin işyerinde paran kesilmiyor dedi. ben memurum ama benimde ikramiyem kesildi dedim. bugün erken gittin tam gün vericem dedim. sonra baktı ben haklıyım ama zaten biz 500 tl anlaştık yol vermiyoruz demiştiniz dedi. 400+yol veriyoruz dedik yaklaşık 500 e geliyor. imkanımız olsa 500+yol verirdik vildan hanımda ordaydı (bize bulan kadın) eşimde vardı dedim. tel kesildi.
bana msj atmış bu şartlarda 4 gün daha çalışamazmış. yaptığı yorucu bir iş yok bide çalışmadığı günler para vericem işe bak.
oğlumun kahvaltısnı ben veriyorum. sebze püresini, meyve püresini annem yapıyor hazır şeyi yediriyor. altını al,uyut,ütüsünü yap;3 günde odasını sil süpür bitti. arada ütü yaparken bir kaç parça bizim ütümüzüde yaptı. onun dışında oğlum uyurken oturuyor. ne mama kesesini yıkıyor ne biberonunu. üstelik kendi kullandığı tabağı bardağı çalkalamadan bırakıp gidiyor.
ben kolay para kazanmıyorum, asgari ücretle çalışıyorum. kimseye haketmediği parayı vermem.
akşam akşam sinirim bozuldu. :KK47: bugün annem bakacak. sonra ya babası evde kalacak yada işe götürecek.:KK14:

Son düzenleme:
meloşummerak ettk tabe senı:KK19::KK19:

sen haklısın cnm boşver hayrlısı olsun ınş parasını hak edenı bulursun üzme kendını

günaydın ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!
beni merak ettiniz biliyorum ama ben 3 gün bebemleydim. dün sabah geldim sonra izin aldım. önce gidip saçlarımı boyattım. onra koşa koşa oğluşumun yanına gittim. kuzucum beni görünce şaşırdı yine.:nazar::emir_bebek:
beni görünce uyumadı tabi. bende bıcı bıcı yaptırdım sonra güzel güzel uyudu. bakıcıyıda erken gönderdim.
zuzum akşam aradığında ben uyuyordum. kontür olmadığı için msj atamadım.
bakıcı akşam akşam sinir etti beni. dün maaşını verdim. izinli olduğum 4 günün parasını kestim. eve gidince aradı param eksik dedi. çalışmadığın günleri kestim dedim. gece tekrar aradı arkadaşlarına sormuş ( bakıcı) onlardan kesilmiyormuş. 19 mayıs resmi tatil dedi. tamam o günü vereyim ama diğerleri benim kendi iznim, çalışmadığın günleri niye sana ödeyim, yoksa seni de çağırırdım dedim. ama senin işyerinde paran kesilmiyor dedi. ben memurum ama benimde ikramiyem kesildi dedim. bugün erken gittin tam gün vericem dedim. sonra baktı ben haklıyım ama zaten biz 500 tl anlaştık yol vermiyoruz demiştiniz dedi. 400+yol veriyoruz dedik yaklaşık 500 e geliyor. imkanımız olsa 500+yol verirdik vildan hanımda ordaydı (bize bulan kadın) eşimde vardı dedim. tel kesildi.
bana msj atmış bu şartlarda 4 gün daha çalışamazmış. yaptığı yorucu bir iş yok bide çalışmadığı günler para vericem işe bak.
oğlumun kahvaltısnı ben veriyorum. sebze püresini, meyve püresini annem yapıyor hazır şeyi yediriyor. altını al,uyut,ütüsünü yap;3 günde odasını sil süpür bitti. arada ütü yaparken bir kaç parça bizim ütümüzüde yaptı. onun dışında oğlum uyurken oturuyor. ne mama kesesini yıkıyor ne biberonunu. üstelik kendi kullandığı tabağı bardağı çalkalamadan bırakıp gidiyor.
ben kolay para kazanmıyorum, asgari ücretle çalışıyorum. kimseye haketmediği parayı vermem.
akşam akşam sinirim bozuldu. :KK47: bugün annem bakacak. sonra ya babası evde kalacak yada işe götürecek.:KK14:

meloşcum kusura bakma ama ben sana katılmıyorum
çalışmadığı günün parasını mı vereyim diyorsun ama o günlerde o mazaret uydurup gelmemezlik yapmamış ki, sen öyle dediğin için gelmemiş. patronun sana meloş artık çarşambaları gelme dese, biz sensiz de hallederiz dese sonra da maaşından kesse sen de hayır tam ver dersin
sonucta senin kendine göre bi bütçen var, bakıcının da var. belki maaşa güvenip borca girdi. belki maaşa göre planladı şimdi faturasını ödeyemiyor... senin durumun iyi olmayabilir, inşallah sorunlarınız biter ama sana aynısının yapıldıgını düşünürsen anlarsın onun sorununu, tabi o seni arayıp ''meloş sen bugün evdesin ne de olsa, ben de hastayım bugün gelmiym'' dese durum farklı, o zaman sen haklısın
bakıcıyla konuşurken en baştan günlük şu kadar veririm diye konuşmayıp aylık şu kadar veririm dediysen, sen haksızsın
bu arada topic cok sessiz kalmış
ben artık pek giremem kk'ya beni merak etmeyin :KK71::KK71:

X