Zuzu ile keyf-i alem

ortaköyü çok seviyorum ben. orda yediğim gözlemeyi hiç unutamam. gelmeyi çok istiyorum canım. bakalım. kv. gidince belki geliriz. deniz otobüsü var sanırım bandırmadan. gelirsek haber veririm zuzuyla sana.

$Earth_Love_Bik.jpg $18228-brazilian-swimwear-bikini-1.jpg $adriana-lima-victorias-secret-swimwear-catalog-2009-7.jpg $ayyildiz-bikini-mb8916_0514709325abdbc64b2da3786b26872b_r1.jpg $miranda-kerr_COM-si2008-swimwear-034.jpg

canım bunlar güzel ama benim 90 lik göğüslerime olmaz.
o nedenle straples bakıyorum ben. sarılı olan hoş ama.

yok şimdi değil önümde girilmesi gereken evrak var birazdan bitsin işim bakarım bebişim

canım bunlar güzel ama benim 90 lik göğüslerime olmaz.
o nedenle straples bakıyorum ben. sarılı olan hoş ama.

meloş göğüsün şekline bağlı strapless de çok anormal durabilir, bence direk gidip deneyerek gör almasan bile.
zuzu son eklediklerinin markası ne bebeğim netten rastgele mi aldın? sarılı olanı cok begendim
üstü de üçgen değil
bana uyar sankim birazcık :)) bikini almaya niyetim yoktu ama bakalımm:KK52:

günaydın!
cemroş gelince haber versene zuzu geç geliyor diye gelmiyorum.
hem biliyosun diğer topicte bebekle ilgili bilgi alıyorum. kıs senin kocen çocuk doktoru olsaydı soracağım şeyler vardı. :KK53:
canım bikiniyi deneyip alırım zaten. ama renk model konusunda fikrim olsun diye bakıyorum. zaten burda istediğim şeyi, rengi bulmam çok zor.

günaydın zilli zuzu!
bana dil çıkartıp durma kaç gündür uykusuzum zaten.
hergün tükkanı açan kim. bir günde açmadık cemroş açmış.
canım sıkkın zati!:KK14:

bi tek sen uykusuz değilsin bende günlerdir uykusuzum sıfır uykuyla gelip bide iş yerinde 10 tane elemanla uğraşıp duruyorum

meloş ben bi iğne yaptırmaya gidiyorum dudağım falan şiş gelicem ok kaybolma bi yere

kredi için başvurdum ama çok canım sıkıldı. maaşımızın yattığı bankaya gittim.
müşteri temsilcisine çekmek istediğim miktarı söyledim.
36 ay mı dedi 24 ay istedim.
evlimisiniz dedi evet dedim
ne kadar ücret alıyorsunuz dedi. asgari ücret dedim
eş kefilliği gerekiyor dedi.
eşimin nerede çalıştığını söyledim. dükkan kendisinin değil mi dedi. hayır çalışan dedim.
sigortası var mı dedi hayır dedim. sigorta olmadan olmuyor dedi.
arkadaşım daha yeni burdan çekti kefil filan istememişsiniz dedim
asgari ücret alanlardan isteniyor dedi.
nasıl yapabiliriz dedim. işsizlik sigortası filan olabilir bir bakarız dedi.
form doldurdum. o arada başka başvuran vardı onlarla ilgilendi. benim formumu aldı. orada beklerken başka bir kız işleminiz tamam dedi. ne zaman cevap gelir dedim, yarın sizi arayacak ....... hanım dedi.
moralim çok bozuldu. demek ki bu ülkede asgari ücret alan sigortası olmadan çalışanlar insan yerine konmuyor. hiçbirşey yapmaya hakkın yok.
birde sigorta zorunlu diye bağırırlar hani nerde. herşey sözde.
içimden bir ses olumsuz olacağını söylüyor.

yemek saatine kadar burdayım. geçmiş olsun!

kredi için başvurdum ama çok canım sıkıldı. maaşımızın yattığı bankaya gittim.
müşteri temsilcisine çekmek istediğim miktarı söyledim.
36 ay mı dedi 24 ay istedim.
evlimisiniz dedi evet dedim
ne kadar ücret alıyorsunuz dedi. asgari ücret dedim
eş kefilliği gerekiyor dedi.
eşimin nerede çalıştığını söyledim. dükkan kendisinin değil mi dedi. hayır çalışan dedim.
sigortası var mı dedi hayır dedim. sigorta olmadan olmuyor dedi.
arkadaşım daha yeni burdan çekti kefil filan istememişsiniz dedim
asgari ücret alanlardan isteniyor dedi.
nasıl yapabiliriz dedim. işsizlik sigortası filan olabilir bir bakarız dedi.
form doldurdum. o arada başka başvuran vardı onlarla ilgilendi. benim formumu aldı. orada beklerken başka bir kız işleminiz tamam dedi. ne zaman cevap gelir dedim, yarın sizi arayacak ....... hanım dedi.
moralim çok bozuldu. demek ki bu ülkede asgari ücret alan sigortası olmadan çalışanlar insan yerine konmuyor. hiçbirşey yapmaya hakkın yok.
birde sigorta zorunlu diye bağırırlar hani nerde. herşey sözde.
içimden bir ses olumsuz olacağını söylüyor.

yemek saatine kadar burdayım. geçmiş olsun!

meloş bankalardan birinde tanıdık falan bulamaz mısın?
allah büyük canım sıkma canını

X