Zuzu ile keyf-i alem

günaydın cemroş. zuzu zillisi daha işe gelmemiştir. sen bana anlat. zuzu gelince okusun. kıs ben kaynanaya bak derken ne kadar iyi diye dedim. kafa dengi demişsin ya. başka kaynana olsa şuna bak yemek bile yapmayı bilmiyor benim oğlum yapıyor diye vır vır yapar. bravo kadına.

zilli zuzu ne yaptıysam olmadı. illa alcan demi?

ben de öle anladım zaten meloşum
ben onun kont oglunun nazını cekiyorum yeter de artar bile, yemek yapıversin nolcak

kaynanam böle olmasaydı hiç muhattap olmazdım umursamazdım, aynen görümceme yaptıgım gibi
dün deniz gittik emreyle. bide raşa vardı yanımızda
anaaam dakka bir gol bir
bi telefon geldi, pek sevgili görümcm
abi ben sıkıldım annem de çatalcaya gelmiş sizin yanınıza, ben de gelcem
emre de dediki melis allah aşkına olay yaratmaya gelme buraya
yok valla bişey yapmıcam artık dedi, geldi, bikinimin strapless olmasından girdi, saçımı sırf dikkat cekmek için boyamamdan cıktı
şey düşünüyo, emre birden maçolaşıcak evet cemre bu hal ne yaa dicek
heralde emrenin en son yapcagı şeydir ama
emre de anladı. uyuzluğuna dediki ''ee melis ne var bunda? benim karımın çok çekici olması sana neden batıyo ki''
çok eğlendim

bide dediki anne ya niye pilav yaptın kilo yapıyo bu
kaynanam da cemre istedi, herkesin kilo sorunu yok meliscim kilo yapıyosa sn yeme dedi
şaka gibiydi
eğlence cıktı

senin görümcenin yaşı küçüktü dimi senden. seni kıskanıyor diye hatırlıyorum. kontu tebrik ederim çok güzel cevap vermiş. bikininin straples olmasında ne var anlamadım. daha kapalı bir bikini straples. üçgen olsa anlayacağım da. kayınvaldene de aferin kızı da olsa vermiş cevabını. kıs benimkide bizdeyken eşim gelince kızını koltuktan kaldırırıp siz uzanın oraya yoruldunuz derdi. ben varken bana demezdi ama oğluna sevimlilik mi yapıyor bilmem.
pilav kilo yapıyor he

benden 2,5 yaş küçük
anaam benim göğüslerim 90 beden meloş yaramı deştin, üçgen bikini hep hayal olarak kalcak
ben uyurken yüzüğümü saklayıp emreye de ''zaten hiç takmıyo ki tabi kaybolur'' demişti
emre de ben malımı iyi tanırım diyip kızın cekmecesinden bulup getirmişti yüzüğü
strapless ya düşerse falan dio işte :))

pilav kilo yapıyor ama cok acıkmıştım
3 tabak pilav yedm

yok bende yanındayım hamileyken benimkilerde kocaman oldu ve hala küçülmedi. offf eskiden bende ipli üçgenlerden giyerdim. şimdi olmuyor tabi nasıl alacağım diye düşünüyorum. şu boyundan kalın bağlamalılar var onşlarda güzel ama nasıl durur bilmem. straples daha mı iyi olur büyük göğüs için. birde kaymıyor mu? ben her ihtimale karşı boyundan ipli bağlanandan alırım. dün pierre cardin de baktım fiatları gayet uygundu. dur resim bulursam ekliyim.

yanında demiri olanlar düşmüyor
ama satıcı kız göğüsün boyutu ve şekili çok alakalı demişti
gögüs küçük olursa düşüyor sanırm
veya bikini büyük gelirse düşer
zaten suda açılıyor ya
bana ısrarla 80 beden vermişti, suda acılır üstünden düşer diye
altı üstü ayrı satılanlardan alıyorum zaten
alta 34 üste 40 falan
vücudumun yarısı gögüsten oluşuyor

Son düzenleme:
bende sanırım altı üstü farklı olandan alırım. seninki hangi marka?

ay yıldızdan almıştım bunu
ama genelde kom alıyorum daha kaliteli geliyor bana
kom'da istediğim gibi bulamayınca bunu aldım

pentinin mağazaları acıldı ya son yıllarda, onlarda bikiniler çok uygundu
almayacagım için cok bakmadım ama fiyatlar carptı gözüme

ay meloşş ben kaçayım yavaştan
bugün yine gezcem
zuzu da gelmedi

zuzum gelince bakarsın, bu öpücükler sanaa

biz sıcakta pişelim sen gez zilloş seni. neyse benimde tatile gitmeme az kaldı.

kız bu görümcen beni öldğürücek sinirden acayip uyuz oluyorum ya gönder benim yanıma diyorum sana şu uyuz görümceni

hoşgeldin zilli zuzu.
cemroş yine gezecekmiş. neyse az kaldı benimde.
zuzum bikini modelleri ekliycem bir bak canem.

aksilik bu sene o kadar ihtiyacım var tatile ama bu sene gidemeicem sanırım izine çıkarım ama çok borç yaptım taksite girdim gidemem günü birlik giderim dicem denize ama kafa dinlemeye ihtiyacım var çok

hoşgeldin zilli zuzu.

hoşbuldum canım meloşum valla ekle bende dün baktım ay yıldızınkine çok pahalı yaa sarı bikini istiyorum bende koy koy bakem

kız bu görümcen beni öldğürücek sinirden acayip uyuz oluyorum ya gönder benim yanıma diyorum sana şu uyuz görümceni

sakin ol yavrum
kaynanam ve kont gerekeni yapıyo zaten

hoşgeldin zilli zuzu.

meloşş ben de bakcaam
ya ben de beyaz bikini istiyorum da kontun tepkisi nolck bilemediğimden hiç kalkışmadım buna
yine gezcem evet
ama bugün yüzme yok
ya benim haftaya kendi sınavlarım var kendim de hala okuyorum ya
haftaya deli gibi ders calışcam
bu hafta azcık gezeyim
canım kumpir istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…