Zuzu ile keyf-i alem

çalıştıgın yıl ve maaşa göre
belimi dogrultacak kadar aldım allaha şükür borç vardı ilaç gibi geldi

ay valla bilirim kesin ilaç gibi gelmiştir bende seneler önce bundan önceki iş yerinden kendimi kovdurdum bilerek tazminat alabilmek için o zamanın parası 5,5 milyar almıştım borçlarıma yatırmıştım valla çok iyi olmuştu

kurnaz seni iyi yapmışın nasıl kovdurdun kız

kurnaz seni iyi yapmışın nasıl kovdurdun kız

bak şimdi şekerim anlatayım 4 sene çalıştım bundan önceki iş yerimde sıkılmıştım çıkmak istiyordum ama patron bana öyle çektirmiştiki kendiliğimden çıkmak istemedim hemen bir plan yaptım dr gitmek için patrondan izin istedim ama gerçekten gidicektim zaten patron dedi ne zaman gelirsin bende işim ne zaman biterse gelirim dedim sonra dr gittim saat öğlen 12:00 gibi işim bitti annemle yemeğe gittim alışveriş yaptım ciciler aldım kendime ertesi günü gittim işe hani iş yerinde patronun yalakaları olur ya bizimde vardı bende dedim patrona söyleyeceğini bildiğim için oh dedm saat 12:00 de bitti işim bir güzelde alışveriş yaptım dedim sonra aradan saatler geçti o yalaka kişi beni çağırdı gelirmisin muhasebeye diye gittim kem küm yapıyo ya şey diyo dedim kem küm etme çabuk söyle ya şey zuzu biz seni işten çıkartıyoruz dedim ok hemen tazminatımı hazırlayın nereye imza atılıcak dedim bu şaşırdı tamammı ağlıcağımı falan sandı dedim ne zaman olur tazminatım falan dedi tamam hazır dedi aldım parayaı hadi allah kurtarsın sizi dedim çıktım

meloşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

:90::90::90::90: güzel:86:

geldim. canım ya sen oğluma kıyafet alıcam dedin ya. dün bir arkadaşım almış tulum ve body. denedim ama benim sıpaya küçük geldi. çabuk büyüyorlar boyda hemen uzuyor. istersen alma. küçük gelebilir diye diyorum.

bende hemen o anki kilosuna göre alır gönderirim çareler tükenmez zuzu teyzesinde

kıs kıayfet sadece kiloya göre alınmıyo delü. boyunu napcez. ben numaralara bakmıyorum artık. bişey alırken kullandığı bodysini yanıma alıp ölçerek alıyorum.

sanki şu anki boyunu biliyorsun vala uzar bilemem. babası gibiyse uzar.
ben kaçar baş baş. ve mucks!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…