Zuzu ile keyf-i alem

vay tembeller vayyyyyyyy!
dükkanı kimse açmamış gene.:KK22:
günaydıııııııııııın!

slm meloşum ya ben bir kaç gündür yoğunum anca gelebildim nasılsın canım

kıs yeni geldim. böcük kayıp onu arıyoruz. cebini arıyorum. merak ettik diğer topicte.
bascam fırçayı. adını bile bilmiyorum kızlar söyledi.
bizde yoğunuz ama geliyoruz.:KK1:

ben yerimde değilimki geleyim deli kız toplantı oluyo almanyadan misafirler var sürekli koşturmaca nereye geleyim .....:KK4::KK4::KK4:

sen böcüğün ismini bilmiyormuydun ki nerde ki acaba ala ala bende bi yoklayayım böcüğü

zuzu diğer topicte cemre de var. ona da dedim barışın diye ama senin tepkini bilmiyor. barışcak bişeyde yok. merhaba diyip konuşun işte. :KK22:

hangi topikte kız anlamadım ya ne tepki yapayım ala ala kanlı bıçaklımıyız sanki:KK60:

valla toplantım var demedin bana. bilmiyorum böcüğün adını. kızlar söyledi.
bağlattım santralden bekliyorum.

kız anam yoğunum ne yapam zati bugün patronla girdik birbirimize bi dünya ağladım canım sıkıkındı....ala ala merak ettim böcüğü bende şimdi banada haber et

hangi topikte kız anlamadım ya ne tepki yapayım ala ala kanlı bıçaklımıyız sanki:KK60:

hem eşi hem işi topiğine geliyor ben gel dedim.
tepki derken barışın dedim sen ne düşünürsün bilmiyor. tamam uzatmayın o zamn. geçmişte olan geçti bitti. sende gel oraya konuşun işte. :KK20:

benim topiğim herkese açık meloşum gelsin buyursun ne tepkisi yapıcam aramızda tepki yapıcak bişey geçmedi sadece durduk yere kırdı beni o kadar gelsin tabiki ....

kıs allah seni ne etmeye o anlamda demedim. 3 tane topiğe giriyorum onu dedim bölünüyorum diye. zorlamadım nan. söyledim bekliyoruz diye.

X