Zuzu ile keyf-i alem

ay temizlik yapıcam nerden başlasam diye düşünüyorum öyle ince gtemizlik yapmıcam ama evde tadilat var zatn mutfaga girişieyim diyorum badana yaptırdık yeni konsol yemek takımı aldım duvarların bir bölümünü kağıt yaptırdık o kadar güzel olduki meloş gelen bayıldı

kıs resim koysana bende bayılayım. senin şark köşen vardı demi?
zuzum sen nişanlanmayı düşünmüyosun herhalde.

evet meloşum şark köşesi vardı önceden yemek masamız falan vardı hepsini atmıştık şark köşesi yapmıştık ama şimdi olmuyo bi gelen oluyo yemek koyucak masa yok mutfak masasınada sığılmıyo mecbur almak zorunda kaldık resmini çekerim canım hep kahve tonlarında oldu bir sürü yemek takımımız vardı masa olmayınca kullanamıyorduk şimdi iyi oldu konsolun içi baya büyük....nişan ne alaka

tüh kaldırdınız mı şark köşesini gelmiyorum evinize! :63:
analdım şimdi kv. lerde gelir nişan öncesi cici hazırlık yapıyorsunuz yane.

valla ne yapalım meloş mecbur yapıcaktık nişan bahane oldu aslında gelen giden olunca zorlanıyoduk nişanda bahane oldu ama çok güzel oldu valla mutfak dolapları hep benim çeyizimle dolu annem zavallı kendi tabak çanaklarını sığdıramıyodu şimdi konsal gelince yemek takımlarını içine koyucaz yer boşaldı baya şimdi yemek takımlarımnı makinaya attım temiz temiz dizicem....bu arada benimkiyle konuşmuyoruz kaç gündür

valla ne yapalım meloş mecbur yapıcaktık nişan bahane oldu aslında gelen giden olunca zorlanıyoduk nişanda bahane oldu ama çok güzel oldu valla mutfak dolapları hep benim çeyizimle dolu annem zavallı kendi tabak çanaklarını sığdıramıyodu şimdi konsal gelince yemek takımlarını içine koyucaz yer boşaldı baya şimdi yemek takımlarımnı makinaya attım temiz temiz dizicem....bu arada benimkiyle konuşmuyoruz kaç gündür

yemek takımlarını niye yıkıyosun anlamadım. çeyiz olanlar mı yıkadıkların.
kaç gündür mü :KK53: siz nasıl sevgilisiniz ben anlamadım? biz her akşam konuşur gün içinde de mesajlaşırdık. 2-3 haftada bir izmir e gelirdi. keşke oraya harcadığımız parayı biriktirseymiş şaşkın kocem. :KK57: benimki çok masraflıydı yola getirdim biraz biraz. arada yine ipin ucunu kaçırıyor. bense çok ekonomik biriyim.

kız yok bacım çeyizlerim değil normal evimizin yemek takımlarının attım makinaya konsala temiz yerleştireyim diye.....bu arada canım benim nişan tarihi konusunda tartıştık

ayyyyyyyy bayılazağım artık ben! bir günde tartışmasanız şaşarım zaten. gene noldu? hoş nişan konusunda bende sinir olmuştum. hiç bişeyi istediğim gibi yapamadım. :KK47:

.....................................................

Son düzenleme:
benim sözüm ramazan bayramı tatilinde olacaktı. kasım filandı. nişanda mayıs-haziran ayında. üvey annesi tuturmuş ikisi bir arada olsun diye. olmaz dedim bu sefer kadın demiş ikisini bir arada yapmazsanız nişana babanı göndermem. ha sanki üvey garu kendi gelecekmiş gibi. sonra büyük oğluda gelecekmiş, düşün yani bizim evde 3 erkek birde babananne var. :KK53: şimdiki aklım olsa biraz zor gelirlerdi. sinirim yine tepeme zıpladı. kv. gidicez ya babası oğlumu görmek isteyecek bak ne laflar sokucam. göremeyecek.

Son düzenleme:
...........................................................................

Son düzenleme:
topicte yazdığın mesajı silip ....... yapma isersen. özelden at. uyarı almayalım canım.:KK71:

özelden benimde sürem dolmamış. canım 4,30 da çıkıyorum az kaldı.

canım kendine iyi bak iyi haftasonları. sana kolay gelsin. ben oğluşuma koşayım. :KK55:

tamam bitanem bundan sonra özelden yazarım bu konuları valla kafam bozuk meloş p.tesi konuşuruz yine yeğenimi öp yerime

X