Zuzu ile keyf-i alem

valla benım zamanım yok bı zahmet oku okuamazsanda sorma bıdahahem noldu dıon hem anlatıyom okumaya üşenıyom

bi dk yaaa pardonada patron temizlikçimi ala ala patron korkusu yokmu bu kadının

kız anam bi gittin sonra unuttum bilmiyonmu ben unutkanım şimdi hatırladım hacı

ama kadının güvendiği bişiymi var böcük biraz garip değilmi sence böyle davranması

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!
selam kızlar. bugün oğluşumu dr. götürdük. sonra babası aşıya götürdü. 4 tane aşı oldu kuzucuğum. en son aşıda çok ağlamış. yakıyormuş aşı. inşallah bugünü sakin geçirir. en korktuğum aşılardı bunlar.
siz nörüyonuz?

hoşgeldin meloşum bende seni merak ettim çağrıda atttım dedim herhal işi var.....ay kıyamam yaaaa 4 tane aşı ne demek yaaa bebişim benim ya umarım bugünü sakin geçirir

aman zuzum karışık ama kadını dövcem sakın bana karışmayın dedım
aman dedı döv gtsın

meloşş ağlamış mı kıyamam ona
usludur benım yeğenımm
bakıcı işi noldu son olarak:26:

hoşbulduk zuzum. aldım çağrını durakta otobüs bekliyorduk. ben gidemedim zaten sağlık ocağına eşim götürdü işe geç kaldım. dedim telefonda ebeyle konuştum 2 bugün 2 haftaya vurun dedim. ateş yapıyormuş ddim. aşılarımız yeni ateş yapmıyor dedi inşallah huzursuz olmaz. hastanede kadının biri aşıdan sonra çocuğumun huyu değişti dedi. inşallah değişmez zaten değişti biraz. bugün sabah 5 te kalktık.

valla döv böcük benden tam destek o tarz kadınlara acayip uyuz oluyorum valla döv bide benim yerimede döv....

meloşum yaaaa demek sizi sabah dikti bebeişimiz heeeee

hah iyi hatırlattın böcüğüm. yine bir son dakika bombası yaşadım. dün eve yürüyerek gittim. oğluşuma meyve bakayım dedim. geç kaldım biraz. eve gidince bir baktım bakıcı beni bekliyor. dedim tamam bu işi bırakacak. konuştuk
kızı hostesliğe başvurmuş, istanbul çıkmış oraya gidecekmiş.
istanbul a mı taşınıyorsunuz dedim
evet ay sonuna kadar bakıcı bulabilir misiniz dedi.
bakarım ama siz ne zaman gidiyorsunuz dedim
kız gidecek ben de evde iş yapacağım kimse yok dedi
beni 17 hazirana kadar idare edini siz gittiğinizde oğlum yine dükkana gitmak zorunda kalacak ve düzeni bozulacak, biz size baştan söyledik, ev düzeni,ne alışsın istiyoruz, dükkanda müşteri gelince sağda solda rezil oluyor, madem böyle bir durum var önceden söyleseydiniz dedim.
işte aklıma gelmedi filan diye kıvırdı.
ben bakıcı ararım ama bulamazsam beni 17 sine kadar idare edin dedim.
işte bizmde gitme durmumuz olabilir diye salladı.
işin anladığım özeti bu kadın başka bir yerde iş buldu. ay başında başlarım diye konuştu. şimdi oraya soracak. tamam derlerse devam edecek.
kızı bugün gidiyormuş para istedi maaşımızı almadık dedim. parayı alıp gelmeyecek.
bende safım ya anlamadım.

hey allahım yaaa ne insanlar var senin bakıcıdan dolayı yüzün gülmedi meloşum yaaa hani dediğin bi bakıcı vardı bana tlf da bahsetmiştin ne oldu o iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…