Zuzu ile keyf-i alem

dışarı çıkmıştım meloş bir kaç gündür dışarı çıkıyorum yemeklerde aman bea yediğim hamburger gıııııı:KK56:

afiyet olsun canım.
dün anneme sordum. dedim pazar günü kapıya ben gelmediğim için mi kızdın. görmedim seni dedi. neden çıkmadığımı söyledim. ben kocana kızıyorum dedi. sebebini sordum. pazar günü aradım nerde kaldın diye çıkıyorum dedi ve kapattı.
eşim neden durağa gidip onu karşılamamış. eskiden gelirmiş. elinde yükü varmış. dedim telefonu hmen kapatacağına söyleseydin gelirdi, o gelemezse ben gelirdim dedim. eşim akşam gelip selam veriyor yarım ağız merhaba diyormuş. bugün bende bir bakayım. ayyyyyyyy çok alıngan. adamın suşu yok haberi yok. anneme göre o bişey söylemeyecek biz herşeyi bilip yapıcaz. dün eve gittiğimde dedim oğlana meyve baktım. aradığım şey tek bir manavda vardı dedim. pazara gidin orda var diyor. bin defa söyledim pazar bizee uzak. tek günümüz var. evimi temizleyecez, market alışverişi mi yaplıcak, dışarı çıkıp dolaşıcaz mı, adam ayaklarını uzatıp dinlenecek mi? çocuk gibi küsüyor. eşimde dedi, bende mutfakta oturayım bari rahatsız olmasın. :84: deli olcam yaw

ay kıyamam yaa nedir senin bu çektiğin meloşum bak bişiy diyeyimmi annen biraz daha sizde kalırsa bence birinden biri patlıcak gibi geliyo bana ....ay annende ya ne alınganlık yapıyo offff

valla sorma. bana karşı bişeyi yok ama eşime alerjisi var resmen. sabır diyorum 3 hafta kaldı. offffffff yavruma kıyıp kreşe vermiyorum ama bu durumda deli ediyor beni. ay bide iznimde annemin komşuları beni bekliyormuş onlara gidecekmişim. tam benlik ev gezmeleri. alıştılar tabi evlenmeden önce giderdim arada sırada. şimdi hiç sarmaz beni ev gezmeleri. ancak arkadaşlarıma giderim. beni boş oturan ev hanımı sanıyorlar.

ay boşvber yaaa gitmek istemiyosan söyle annene gitmek istemiyorum anne ben dinlenmek kafamı dinlemek istiyorum de hayret bişiy bide izninde ev gezmesinemi gidiceksin hayret bişiy

aman vaktim olursa giderim 1-2 saat. bir günde birkaç kişiye giderim aradan çıksın sonra çenesinden kurtulamıyorum. annem gelmişler. bebek hediyesi getirmişler, gitmem lazımmış. bana gelmediler ama uzakmışım. ben ne konuşayım onlarla pöfffffffffffffff!

ay acıktım ben yaw. dün konuştuk ya annemin kulakları çınlamış olacak ki yemek yapmış biber dolma ve:KK56: pilav.

ay neyse annemi bırakalım artık o değişmez bu saatten sonra. olan bana olur o kadar.

ay bugün geçen sene giydiğim elbisemi giydim. :KK43: bu yaz hamileyken giydiğim elbiseleri giycem. :KK43:

demekki kadına malum olmuş meloş:)
oh mideniz bayram etti desenize
kız kaç kilo oldunda hamile kıyafetlerini giyinicen o kadar kilo aldınmı

etti valla sorma.
yok güzelim kilo verdim ben. 78 den 67 ye indim ama 60 a inmam lazım. e haliye daha önceki kıyafetlerim olmuyor. hamile kıyafeti dediysem hamile elbisesi almadım ben. normal elbiselerin büyük bedenlerini aldım. hamile elbisesi gibi durmuyor ama göbişim çıkınca hamile sanıyorlar. :KK60:

offfffffff su içmeyi unutuyorum ben :KK57:
havalar ısındı başlamamlazım artık. sabah aç karna ılık su içeyim diyorum unutuyorum.

yok daha neler o kadar da değil meloş her zaman kahvaltını iyi et az az ye yağ yapmıcak şeyler yee öğlen salata ye mesela

teyzesi artık oğluşum banyoda bıcı bıcı yapıyor. sabahları yıkıyoruz. ama sıcaktan boynu isilik olmuş. vucudu da kbarmış. dr. ilaç sürme dedi. ama ben sürerim yazık kırmızı kırmızı oldu. kıs ben düğünde ne giyicem fikir vermedin?
çıkıcam birazdan.

yok daha neler o kadar da değil meloş her zaman kahvaltını iyi et az az ye yağ yapmıcak şeyler yee öğlen salata ye mesela

kahvaltısız evden çıkamam ben zaten. öğlen salatayı nerden bulayım. salata yersem açlıktan ölürüm. artık makarna pilav kesmem lazım. yanımda meyve getireyim bari. iyi aklma geldi elmam vardı onu yerim.

ay ay ayyy ben onun bıcı bıcı yapışını yerim kız dr sürme dediyse sürmeseydin keşkem....

anam ne bilem dolabında ne kıyafetler var say bi bakalım

kahvaltısız evden çıkamam ben zaten. öğlen salatayı nerden bulayım. salata yersem açlıktan ölürüm. artık makarna pilav kesmem lazım. yanımda meyve getireyim bari. iyi aklma geldi elmam vardı onu yerim.

canım salata yoksa ne bileyimmeyve ye galete yeeee

ay ay ayyy ben onun bıcı bıcı yapışını yerim kız dr sürme dediyse sürmeseydin keşkem....

anam ne bilem dolabında ne kıyafetler var say bi bakalım

doktorun her söylediğini dinlemiyorum ben. yavrum kaşınıp duruyor. ayakları bile terliyor kuzumun.

zuzu :KK22: dövcem seni. dolabımda kıyafet yok ki nesini sayayım. yazlıklardan 1-2 elbise ve etek var. onlarda günlük. yazlık bodylerimin hepsi göbekten dar oluyor. boyundan bağlamalı bodyim var. kahve ve siyah. ama göbekten olmaz. yani hiç bişeyim yok sayılır. kahve bodyimi albüme koymuştrum. sen bana afrodit demiştin.

X