Zuzu ile keyf-i alem

iyidir canım nolsun. sağol teyzesi!
sen napıyosun hazırlıklar nasıl gidiyor gelin adayı :KK1:

slm speedy naber canım nasılsın düğüne az kaldı çeyizler yıkandı heee:))))))))))))))))))))

meloş ben bir atılım yapmam suçum yok gereksiz çıkışma var kırıcı konuşma var üzgünüm

evet canım 49 günümüz kaldı çeyizler bitti akşam tül bakıcaz internetten modellere falan bakıyorum fikir olsun diye :21:

iyidir canım nolsun. sağol teyzesi!
sen napıyosun hazırlıklar nasıl gidiyor gelin adayı :KK1:

maşallah yaaa tosbacağıya iyi bakmışşsın :nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek:
hazırlıklar devam işte canım az kaldı ev aldık salı günü boyacı girecek diye haftasonu kaba temizlik yaptık. yarın boyacı gelecek işte :KK3:

oh ne güzel, az kaldı seninde. büyük işler başlıyor.
benimki emmedi ama şükür iştahı güzel. bakalım ek gıdalara geçince napıcaz?
bu hafta dr. kontrolümüz var.

ay az kalmış speedy yaaaaa heyecan varmı kız balayı nerde olucak düşündünmü çabık anlat

zuzu bugün bakıcı bir kız ile görüşeceğiz.
kız 19 yaşında daha önce çocuk bakmış. bakalım akşam eşimin iş yerine gelecek.

oh ne güzel, az kaldı seninde. büyük işler başlıyor.
benimki emmedi ama şükür iştahı güzel. bakalım ek gıdalara geçince napıcaz?
bu hafta dr. kontrolümüz var.

evet canım asıl koşturma başlıyor artık :KK4:
vallahi hastada oldum haftasonu çeyizleri yaparken
bebek maşallah iyi canım :21:

ay az kalmış speedy yaaaaa heyecan varmı kız balayı nerde olucak düşündünmü çabık anlat

kemere gidiyoruz fantasia de luxe otele :KK6::KK6: heycan ne biliyim stes var be kuzum

zuzum evde süper bir kameram var annem! :KK60:
annem başında olmadan kimseye bırakamam zaten, evinde bakmak isteyen oldu kabul etmedim. hem evde güvenmem hem çocuğun yatağı eşyası evinde her sabah git akşam gel perişan olacak yavrum.
annem olunca bişey yapamazlar. zaten kılına zarar vereni parçalarım.

speedyim balayı yeriniz güzelmiş. bu dönem tartışmalar çok olur aman dikkat edin.
her kafadan ses çıkar. tıkayın kulaklarınızı!

ay meloş sevindim o zaman oldu işte ama tek başına bakıcıyla işte o zaman ben işgillenirim:emir_bebek:

melodi canım inşallah iyi yürekli birisini bulursunuz :KK53:
balayını ocak ayında hallettik mobilyalar tamam işte ufak tefek işler kaldı onlarda yoracak gibi. :KK30:
elimizden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama bakalım :KK42: umarım sorunsuz atlatıreız

tv de neler görüyoruz. allah korusun! eşim anlattı bir müşterisi bakıcı tutmuş evde. bebek6-7 aylık. bakıcıyı görünce ağlamaya başlıyormuş. merak edip eve kamera koymuşlar. bebek ağladığında kadın çekirdek çitliyormuş. :KK22:
dedim ben o kadını saçlarından sürüklerim.

inşallah speedyim. inşallah sorunsuz atlatırsınız. bu arada kilo alıp vermeye dikkat et. gelinliğin yapılıyor şimdi telaştan kilo verirsin. gelinliğin son ölçüsü alınınca kilonun sabit kalması lazım.

nan zuzu oğluşuma bi maşşallah demedin ya. bugün huysuzluk ederse senden bilirim! :63:

Son düzenleme:
kız aşk olsun her seferinde demeyi unuttum benim nazarım değmez 41 kere maşallah kem gözlere şiş nazar değmesin inşallah tü tü tüüüüüüü maşallah nazar değdirenlerin gözü çıksın:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X