Zuzu ile keyf-i alem

Geldim canım yemekteydim bende tam çağrı bıraktığında bende siteye giriyodum:)

olabilerrr kıram gel burayaaaaaa:KK4::KK4::KK4:meloş valla yemeğpe gitti ama acaba bütün yemekhanedeki yemekleri mi yedi göbek zaten almış başını gidiyo:KK1::KK1::KK1:

geldim yahu!
he bütün yemekleri ben yedim. :KK60:
yemekten sonra diğer tarafa gidiyorum orda açmıyorum kk yı.
diğer konularıma baktım cevaplarımı yazdım öyle geldim.

zuzu cemreye nolmuş, kırgın olduğunuzu biliyorum. ay yavrum neler yaşadı.
geçen hafta konuşalım dedik bir türlü konuşamadık. bakayım şu günlüğe ne yazmış merak ettim. geliyorum birazdan kaybolmayın.

evet kendisi söyledi. senin topiğe gelmiyordu sordum.
niye kırıldınız bilmiyorum.
nan insan topikte kırılır mı birbirine. niye uzun sürdü.
hadi barışın artık.
ne güzeldik burda!

ortada bişiy yok aslında açıkcası ben onu aradım bir kaç kere açmadı dedim olabilir müsait değildir dedim sonra yine bür gün msj laşıyoruz dedi cemre ben yalnızım aaa dedim dur arıyım sesini duyayım sohbet edelim dedim bahane uydurdu bende sen bahanemi uyduruyosun benle konuşmamak için eğer öyleyse bileyim dedim yani ben kendimi sanki birilerini açması için zorlayan bir tipmişim gibi hissettim sonra cemre bana kırıcı konuştu bende bir daha çekmedim msj ve konuşmadım ama kırıcı konuştu

böcük kısssss napıyon?
zuzu menümü yazayım.
karnıyarık+pilav+cacık+çikolatalı puding
söylemezsem çatlarım, karnıyarığı ben daha lezzetli yapıyorum. :KK56:

haydeeeeee buna mı kırıldınız?
cemre kırıcı konuşmuş sanırım o dönem zor günler geçiriyordu hatırlarsan.
bunun etkisi olabilir.
bişey söylim mi inan kırılmaya küs olmaya değmiyor hayat.
eşimin genç evli bir müşterisi akdeniz anemisine yakalanmış. kızla konuştuk, hayatta hiçbirşey sağlık kadar önemli değil.
hele de anne olunca daha merhametli oldum ben galiba.
baksana kaynanamla bile barıştım.

konuştu derken mesaj mı attı tel. de mi söyledi.
sipoşuda çağırıalım dicektim.
bu arada albüme 3 resim daha eklerdim.

msj laşıyoduk zaten meloş bende gülerek yazmıştım kız bahanemi uyduruyosun her seferinde böyle yapıyosun diye ciddi ciddi çıkıştı ve hoşuma gitmicek tarzda konuştu hepsi bu yaptığım bişiy yok anlıcağın çağır bebem benim face de var zaten speedy:)

barışın nan o zaman. topiğimiz eski günlerine dönsün.

sipoş hoşgeldin!:KK71:

slm speedy naber canım nasılsın düğüne az kaldı çeyizler yıkandı heee:))))))))))))))))))))

meloş ben bir atılım yapmam suçum yok gereksiz çıkışma var kırıcı konuşma var üzgünüm

iyidir canım nolsun. sağol teyzesi!
sen napıyosun hazırlıklar nasıl gidiyor gelin adayı :KK1:

X