Zuzu ile keyf-i alem

Günaydın böcüküm ve meloşum nasılsınız ben ayılamadım tek göz dolanıyom ortada:KK9:

Sen ne zaman yapıcan bebe böcük karısı

acelesı yok hacı

ayy böle bı heycan var ablamdan dolayı bızımkıler uzun zaman ara verıo yaa

diğer ablamın oğlu 14 yaşında yeğen yapmıo bıze
bu ablamın 8 yaşında kızı var sen düşün artık
bebek sevmeye hasret kalcaktık
gerçi 3 ve 4 yasında yeğenım var ama taze bebek daha tatlu:KK53:

of kızlar yaaa eşimle acayip gerginiz. dün eşimin yanına gittim. oğlumu kucağında oturtmuş, yanında bir müşterisi saçları boya içinde. nasıl kokuyor boya anlatamam. hemen elimi yıkadım ve oğlumu alıp uzaklaştım oradan. eşime dedim niye kadının yanına oturdun dedi o geldi yanımıza. sinir oldum tabi. eşimde diyor bütün gün bu kokuları duyuyor, huysuzlandığında o kadın aldı kucağına diye. nasıl içim acıdı anlatamam. birde dün oğlumun yüzünden tuhaf bir koku geliyordu. ıslak mendili ile elini yüzünü iyice sildim. ama koku geçmedi. dedim sabah ılık suyla sileyim, neyse sabah sildim vücut şampuanlı suyla gene çıkmadı. ay deli olcam. koku nerden geliyor çözemedim. üstünü başını koklarken bir baktım yakası sapsarı olmuş. hemen üzerini değiştirdim. koku gitti. yakası sapsarı olmuş üzerindeki hırkadan görmemişim. birde o leke olan kısmın tenine değen yeri kıpkırmızı olmuş. hemen merhem sürdüm. nasıl oldu hala bulamadım. maması dökülse anlarım, kussa bile öyle kokmuyor mama kokuyor. :KK59:
çocuğum dükkan köşelerinde rezil oluyor. eşimde onun haline üzülüyormuş. dün birbirimize kızıp durduk işte.

ay meloş çok üzüldüm yaaa yazık çocuğa ya ama eşin ne yapsın meloş onuda anla bebeğim oda istemez dükkanda kalsın çocuk ama başka çareniz varmı

iyi olmaya çalışıyoruz böcüğüm.
ablanın bebesine maşşallah.:nazar:
gaz sancıları başlamıştı ne zor şimdi. karşıdan sevmesi güzel demi birde ablana sor bakalım. kendini hazır hisetmeden yapma tabi. ama çok fazla da uzatma. yaşın gençken olsun. bak benim enerjim bitiveriyor. 19 yaşında yeğen büyüttüm ne kadar enerjiktim. arabasıyla gezdirirdim. şimdi kendi çocuğumda korkuyorum.

zuzum kendine kahve yap! :KK68:

ben daha evlenemedim bile:KK70: çocuğu bile düşünemiyorum:KK70:
valla birazdan içicem kahve

ay meloş çok üzüldüm yaaa yazık çocuğa ya ama eşin ne yapsın meloş onuda anla bebeğim oda istemez dükkanda kalsın çocuk ama başka çareniz varmı

biliyorum oda istemiyor çaremizde yok ama asıl gerginlik annelerden çıktı. çocuğa bakmaktan kaçanlara sinir oluyorum dedi. annemi de mi katıyorsun dedim. herkes dedi. annem bakamaz pil var biliyorsun, senin annenin yanında kardeşin var dedim.
bide onun annesi çocuğa birşeyler alıyormuş, benimki almıyormuş dedim kusura bakma erkek annesi fazla alır. hem biryere çıkamıyoruz annemle, çıkınca alıyor dedim. dünde kardeşinin doğum günüydü eve geç gittik. ara geç olmadan dedi. bende kızdım başlarım kardeşinin doğumgününe ben açım yemekten sonra arayacağım dedim. ikimizde gerildik yani. ama boşuna tabi. asıl neden bebişimin durumu üzüyor bizi.
aradım kardeşini tvleri bozulmuş, voltaj düşmüş moralleri bozulmuş. dedim içimden oh olsun bizi ortada bıraktınız iyi oldu. :KK47:

meloşum cok üzüldüm cnm ama eşininde elınden gelen budur yanı
ıdare edın bıraz değmez bırbrınızı üzmeye cnm:KK48::KK48:
eşinin işyerının camına yazılsa cocuk bakıcısı aranıyor dıye:26:eek:lmaz mı

cocuk içten gelcek cnm ya suanlık öle bı hıssım yok maalesef bıde maddı durumlar elvermıyo tatlım
evim olsa sorun olmazda
ne bılem erken

ya böcüküm sen maddi duruma bakarsın ohohhh çocuk kısmetiyle gelir merak etme

Meloşum ya bir türlü şunlarla sorunun bitmedi ya sen takma bunlara bebeişinle ilgilen yaaaa yeter seni üzdükleri

valla kuru sözlere karnım tok:KK60::KK60:
sıkıntıları oluyo büyük sorumluluk
arada sorun olmasın beklesın bıraz paşamız yada prensesımız anacım
kısmetı ıle gelır dıe borç üstüne bıde cocuk mu yapalım

meloşum cok üzüldüm cnm ama eşininde elınden gelen budur yanı
ıdare edın bıraz değmez bırbrınızı üzmeye cnm:KK48::KK48:
eşinin işyerının camına yazılsa cocuk bakıcısı aranıyor dıye:26:eek:lmaz mı

cocuk içten gelcek cnm ya suanlık öle bı hıssım yok maalesef bıde maddı durumlar elvermıyo tatlım
evim olsa sorun olmazda
ne bılem erken

evet değmiyor gerçekten ama sinirimiz birbirimize değil zaten. dün eşimin patronu ne dedi biliyor musun? şu çocuğa yaramaz, yoruyor diye bakmıyorlasa utansınlar dedi. acıktığında yada uykusu geldiğinde huysuzlanıyor. :nazar::nazar::nazar:
yatırıp oyun oynayacaksın hepsi bu. arada al gezdir. şükür yavrum mızmzı bir çocuk değil. :nazar: bazen yapıyor ama o kadar olur.
valla sorarım yazar mı bilmem?

kısss ben canlı örneğim işte. başkasına güvenip çocuk yaparsan böyle sıkıntı çekersin işte.

Meloşum ya bir türlü şunlarla sorunun bitmedi ya sen takma bunlara bebeişinle ilgilen yaaaa yeter seni üzdükleri

maalesef öyle canım. bitmedi bir türlü. biri bitiyor diğeri başlıyor allah beterinden korusun.

valla kuru sözlere karnım tok:KK60::KK60:
sıkıntıları oluyo büyük sorumluluk
arada sorun olmasın beklesın bıraz paşamız yada prensesımız anacım
kısmetı ıle gelır dıe borç üstüne bıde cocuk mu yapalım

ya gerçekten kendini maddi olarakta hazır hissetmeden yapma. çektiğim sıkıntıları biliyorsunuz.
çocuk kısmetiyle gelir derler ama bizde henüz öyle olmadı.
borçalr ve işler aynı.:KK19:

haydeeeeeeee! ne çabuk geldi ve gitti zilli.
yaşıyor canım, evleniyor o da ama tarihi belli değilmiş.

X