Zuzu ile keyf-i alem

ayy pardon cnm yanımda müşterı vardı cvp yazamadım
eşim kuaför mu
kızı tanıyor musun ıyı bakabılır mı
ayy cnm yaa keşke ımkan olsada rest çekıversen
Allah yardımcınız olsun ınan cok cok zor durumdasınız cok ıyı anlıyorum senı

zuzum ıyyım cnm yoğunum bıraz
sen napan

akşama kuaföre uğruycam bendeevdede ütü var ama kocem evde olcak yapmam bugun o işe gıttığınde yaparım
yemek zaten yok yapmıyorum
ne yesem onuda bılmıyorum

ya olsun peki sen tanıyomusun manikurcüyü iyi bakabilirmi

kız bakmıyor öyle arada kucağına alıyor. tanıyoruz eşimin eski çalıştığı yerden tanıyorum. ama geçen gün salakça bişey oldu.
elimi yıkadım kurulamak için peçete arıyorum havluya kurla dedi. olmaz o havlu pis saç kurulanıyor dedim. biz öyle yapıyoruz dedi. zor tutum kendimi. eşime dedim pis havluya kurladığınız eliniz ile mi tutuyıorsunuz çocuğu dedim. bin kere tembih ediyorum.

ıykk:26::26:
eşin dıkkat etsın cnm
başkası pek dıkkat etmez ama

pekı bakıcı tutsanız aılesı yardım etse olma mı:26:

böcük kimseden para çıkmıyoki herkesin cebinde akrep var mübarek kız ondan sıkıntılı zaten

böcük kimseden para çıkmıyoki herkesin cebinde akrep var mübarek kız ondan sıkıntılı zaten

terbıyesızlıkten başka bısı deıl
nasıl torun sevgısı var onlarda yahuınsan evladına bunu eder mı bee
cok moral bozucu ınş bı çare bulunur

görseniz çok seviyorlar ama torunlarının kıyafet ihtiyacı var pek bişey almadılar. sanırım burası pahalı geldi. dönence filan alacaklardı kaldı öylece. bakıcılar 700 den başlıyor 350 tl verebilir mi bilmiyorum.
şu da var. mutfak masrafımızı karşıladılar sağolsunlar ama böyle apar topar gidince biz ortada kaldık. valal ben iş olayında inanmadım pek. patronu önce git diyecek. sonra ben orada net var sandım, ya gel ya işten çık demiş. sonrada kadroya alacak dolgun ücret verecek. üstelik yerel bir gazete 1200 tl maaş verecek. inandırıcı değil mi?

meloşum valla bılmım yalansada kendıne deıl ısede
ama sorun büyük ınş hallolur cnm

günaydın kızlar!
evet sorun büyük üstelik eşimin müşteri kaçırmasına da sebep oluyor oğlumun orada bakılması. uygun fiyatlı bakıcı aramaya başladık bile. çevreden bulursak iyi olur, yol masrafı olmaz. çok zor bir durum offffff!

Günaydın meloşum ya bi çare bulunması lazım eşin ne kadar bakabilirki dükkanda

ALLAH yardımcın olsun tatlım
güvenılır brı olsun

heyyyyy sesimi duyan varmıııııııııııııııııııııııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…