Zuzu ile keyf-i alem

ne yapacağımı bilmiyorum. eşim diyor gecede iş bulup çalışayım bakıcı tutalım.
dün işi bırakayım dedi ama sonra iş bulması imkansız. işi bıraksa tek maaş mümkün değil.
biz neti alsak başka bahane bulacaklar, bamak istemiyorlar anlıyorum.

ya eşin anasına bişey demiyomu o zaman yaaa ala ala ne biçim insanlar bu kendi torunları ya bide sizin durumunuzu bile bile böyle yapmaları çok ayıp ....ya kuzum eşin işten ayrılsa tek maaşla yapamazsınız sen çıksan yine olmaz yaaa offff başka çözüm bulmak lazım...

offf ya kaynanan baksın o zaman bilmiyomu sizin durumunuzu yaa bizde düzeldi diye sevinmiştik

tek başına bakamaz canım oda genç değil. kızı yardımcı oluyordu. düzeldi düzelmesine de işte sorun bu oldu. ben inanmıyorum kadın önce git desin, sonra gelmezsen işten çıkarırımdesin.

ne desin annesi dediki işi olup kadroya geçerse 1200 tl maaş alacak. ben ölüp gidersem altın bileziği olsun. kendilerince haklılar ama bende haklıyım. kızın maaşa ihtiyacı yok. iyi bir miras kalacak.

ay meloş sinirim tepeme çıktı yaaaa sinir oldum kaynanana aptal görümcenede

böcüğüm zorda olduğumu bilmesine gerek yok. bakacaktı zaten ama benim bebişim hareketli ve ben yokken durmuyor. annem onu oyalayamaz. geçen ay 1 gün nöbete geldi anneme yarım gün bıraktım durmamış. kadın yoruluyor pil var. kalbi ağrıyor. ertesi gün yatak döşek yatıyor.

anladım cnm tek çare kaldı 30 tl boyun bükcen yapcak bişi yok
karsındakıler anlamıo cunku
maaşınzdan olmaktansa 30 tlden olun

ya kusura bakma meloş aptal dedim görümcene ama sinirlendim sonuçta sen çok mücadele verdin uzun zamandır biraz daha tölerans göstermelri gerekirdi gönder kız yeğenimi bana ben bakam...

anladım cnm tek çare kaldı 30 tl boyun bükcen yapcak bişi yok
karsındakıler anlamıo cunku
maaşınzdan olmaktansa 30 tlden olun

tamam hadi ödedik diyelim zaten haziranda evlerine dönecekler.
nisanda 3 gün evlerine gidecekler zeytinlikleri ilaçlanacakmış.
görümcem gidip konuşacak seni kadroya alıyoruz maaşında şu kadar derlerse zaten kabul edip dönmeyecek. tek sorun neti ödemek değil. akşam tekrar konuşuruz eşimle.

ya kusura bakma meloş aptal dedim görümcene ama sinirlendim sonuçta sen çok mücadele verdin uzun zamandır biraz daha tölerans göstermelri gerekirdi gönder kız yeğenimi bana ben bakam...

sorun değil kızdığın için söylediğini biliyorum. sağol teyzesi ben nasıl ayrı kalırım. ben onsuz ölürüm yaaaa!

ınş bı çözüm bulursunuz cnm üzme hemen kendını

ozzy bu arada tşk ederım cnm ablam bugun kontrole gtcek

daha yemek yemedımmm cok acıktım cokk
sabah tembellık yapıp kahvaltı hazrlamadım
eşimde 12 de işe gtcek dıye kalkmadı tek başıma uğraşmadım
ekmeğe cıkolata sürdümm 3 dılımıne 1 bardak süt içtimm

meloş gönder ben arada getiririm oğluşunu sana:)
ozzy hoşgeldin
böcük boşanda semerini yee

böcük kendi derdime daldım ablan hamile değil mi hayırlı olsun.

zuzum ben oğluşumdan ayrılamam kıs. yazın diyorlarki biz evimize götürelim sen haftasonu görmeye gel.

böcük tembel seni.

tost kızartma sucuklu yumurta peynırler zeytın recel bal süt meyve suyu ...daha neler neler yıyom normalde sabahları bılın mı sen
baya bı kahvaltı edıom yanı

meloşcum sinirlerini iyice germeden akşamı bekle .bi konuşun interneti ödemeyi teklif edin bakalımmmm zor mor ama maşşatan olmaktan iyidir.en azından bahaeleri azalsın.ama zaten bakacakları yoksa giderler her türlü.belki insafa gelip her ay para yardımı yyapmaya karar verirler size du bakalımmmmm

böcük kendi derdime daldım ablan hamile değil mi hayırlı olsun.

zuzum ben oğluşumdan ayrılamam kıs. yazın diyorlarki biz evimize götürelim sen haftasonu görmeye gel.

böcük tembel seni.

saba otobuse bındım her zmn görduğum kadın var onunla konusuyoz neyse kadın dedı ayy ılk saatler alınınca işe erken kalkmışım
yok oğluma hazrlık edemedım falan dedı
kadına dedımkı senden garu olmazölece kaldı

böcük beyaz ekmeğin hiçbir yararı yok. bizde kepek ya da osmanlı ekmeği alıyoruz. 8 çeşit tahıl var. süper lezzetli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…