Zuzu ile keyf-i alem

bana üzülmedin mi zuzu ortada kaldım.

meloşcummmmmm bana bi çözüm bulunur gibi geldi.şöle karşılıklı konuşursanız.yaniii bilemedim ki.zaten iişten tamamen ayrılma.en kötü ücretsiz izne ayrıl ki geri dönüşün olabilsin.
annen nerdeydi ki hamielliğinde geliyodu sık sık.bi süre o idare etse.belki o sırada uygun fiata bi bakıcı bulursunuz.internet bağlantısı durumu kurtaracksa bağlatın bi internet.19 liraya fln da var sanırım.sınırlı internetler.

ay inanmıyorum meloş yaaa şimdi aşağısını okudum yalnış yeri okumuşum ya çok sinir oldum şimdi heee 30 tl ne ki ya nesi ağır geliyomuş ala ala ya eşin evde çocuğa nasıl baksın meloş yaa seninde çalışman lazım manyakmı bu insanlar bi çocuğa bakamıyolarmı yaaaa

meloşcummmmmm bana bi çözüm bulunur gibi geldi.şöle karşılıklı konuşursanız.yaniii bilemedim ki.zaten iişten tamamen ayrılma.en kötü ücretsiz izne ayrıl ki geri dönüşün olabilsin.
annen nerdeydi ki hamielliğinde geliyodu sık sık.bi süre o idare etse.belki o sırada uygun fiata bi bakıcı bulursunuz.internet bağlantısı durumu kurtaracksa bağlatın bi internet.19 liraya fln da var sanırım.sınırlı internetler.
dün konuştuk zaten ayın 17 sinde evlerine gidecekler o zaman konuşacakmış patronuyla. kadroya alıp iyi bir maaş verirse geri gelmeyecekler. bu işin bahanesi tabi. zor geldi bebek bakmak.
ücretsiz izna ayrılmam demek işten çıkarılmam demek. çünkü bölümde tek elemanım. benim olmamam işlerin aksaması demek.
annem geliyordu evet ama oğlum büyüdükçe ağırlaştı ve hareketli bir bebek. annemde kalp pili var. yarım baktı bir kere kalbi ağrımış bakamaz yani.
ben zaten maddi olarak zordayım birde görümcemin internetini mi ödiycem.

ay inanmıyorum meloş yaaa şimdi aşağısını okudum yalnış yeri okumuşum ya çok sinir oldum şimdi heee 30 tl ne ki ya nesi ağır geliyomuş ala ala ya eşin evde çocuğa nasıl baksın meloş yaa seninde çalışman lazım manyakmı bu insanlar bi çocuğa bakamıyolarmı yaaaa

bakar eşim bakmasına ama o zaman tek maaşa kalıcaz. ev kirasını ödeyince elde para kalmayacak. faturaları nasıl öderiz ne yer ne içeriz?

meloşcum ücretsiz izin senin kanuni hakkın.yani işlerin aksaması tamam bi sorun ama kurum buna bi çözüm bulabilir.erkekler mesela askere gidiyorlar işlerini bırakıp onlara kimse sen burda teksin demiyor.arkadaşaımın çalıştığı kurumda olmuştu ordan biliyorum.zorluk çıkarırlar eminim ama rapor fln bulursun bişi diyemezler.belki konuşsan yarım gün olarak işe gitsen ne bileyim.süt iznini mesela öğleden soraya alsan öğle tatilinde gitsen evine.eşin öğlene kadar bakar sora işine gider o da.hem sigortan devam eder hem maaşın.ne bileyim canım saçma belki ama bi çözüm olabilri diye öle aklıma geleni yazıyorum
tabi ki görümcenin netinden sanane çok haklısın ama inetrenti kabul ederlerse bahane yapmalarına izin verme ucuzundan bi tarife buluruz sana çok alternatif var ben araştırırım sana.çocuğu için değer napalım

kızlar şimdi çıkıyorum siz de yemeğe gidersiniz zatennnn meloşcum sen de yüreğini ferah tut dua et canım mübarek gün.bi çıkış yolu elbet bulunur

ozzzy gel ama yine özledim hepinizi zaten:KK43:
meloş canım sıkma canını ALLAH bir kapıyı kapatır bir kapıyo açar dur bakalım canım yaaaaa

ya bu meloşumda bi rahat edemedi bunlar yüzünden ya kız hamileykende çok üzüldü bunlar yüzünden yaaaa

kız beno kaynananıda yolarım görumcenıde:KK57::KK57:yemınle cok sınırlendımmm
bunlar sıze maddı olarak destek oluyor mu
annen neden gelıp bakamıo cnm
tabısı ne eşin nede sen işi bırak cok kötu bısey işsızlık
bence son çözüm olarak baktın olmuo 30 tl bağlat cnm napcan beben ıcın:KK69:

ayy ben kaynanamı hıc ıstemıyorummm Allah muhtac ettrmesın
:KK59::KK59::KK59:görmek dahı ıstemıyorumm yanı

Aynen bende çok sinirlendim bu meloş hamilelikte de çok çekti yaaa canım benim ne var bi bebeğe baksalar ya meloş sen bağlat internet bari bebek için böcüğün dediği gibi

nasıl analar varya hayret edıyorum
benım annemde torunlarına bakıo babam 60 yasında hala torunları ıcın calısır cocukları ıcın calısır
ev araba aldılar sımdık torunlarının her masrafını babam karsılar annemde bakar
abımın kredsını bıle babam öder yerı gelır
ana baba öle olunur böle değil:KK57::KK57::KK57::KK57:

ya kendi annen gelip baksa meloş konuştunmu hiçççç

annem bakamaıyor canım denedik. kalp pili var çok yoruluyor. ve kalbi ağrıyor.

meloşcum ücretsiz izin senin kanuni hakkın.yani işlerin aksaması tamam bi sorun ama kurum buna bi çözüm bulabilir.erkekler mesela askere gidiyorlar işlerini bırakıp onlara kimse sen burda teksin demiyor.arkadaşaımın çalıştığı kurumda olmuştu ordan biliyorum.zorluk çıkarırlar eminim ama rapor fln bulursun bişi diyemezler.belki konuşsan yarım gün olarak işe gitsen ne bileyim.süt iznini mesela öğleden soraya alsan öğle tatilinde gitsen evine.eşin öğlene kadar bakar sora işine gider o da.hem sigortan devam eder hem maaşın.ne bileyim canım saçma belki ama bi çözüm olabilri diye öle aklıma geleni yazıyorum
tabi ki görümcenin netinden sanane çok haklısın ama inetrenti kabul ederlerse bahane yapmalarına izin verme ucuzundan bi tarife buluruz sana çok alternatif var ben araştırırım sana.çocuğu için değer napalım

canım benimki özel. izindeykende sorun olmuş. hani ipin ucunda derler ya öyleyim yani. ücretsiz izin alsam nereye kadar. maaşım olmadan ev kiramızı ödeyemeyiz çok zorlanırız.
isteler netin en alasını alırlar ama benim 20 tl bile olsa ödeme imkanım yok. kredi kartı borcumuz var.

ozzzy gel ama yine özledim hepinizi zaten:KK43:
meloş canım sıkma canını ALLAH bir kapıyı kapatır bir kapıyo açar dur bakalım canım yaaaaa
amin!

ya bu meloşumda bi rahat edemedi bunlar yüzünden ya kız hamileykende çok üzüldü bunlar yüzünden yaaaa

sorma sütümün gelmem nedenlerinden biri!

kız beno kaynananıda yolarım görumcenıde:KK57::KK57:yemınle cok sınırlendımmm
bunlar sıze maddı olarak destek oluyor mu
annen neden gelıp bakamıo cnm
tabısı ne eşin nede sen işi bırak cok kötu bısey işsızlık
bence son çözüm olarak baktın olmuo 30 tl bağlat cnm napcan beben ıcın:KK69:

maddi destek şöyle oluyor mutfak masrafının bir kısmı, bebişimin mamasını alıyorlar hepsi bu.
kız param olsa alırım daha maaş almadım ben. ödemeler sırada bekliyor.
neti alsam bile bunlar yazın haziran ayında sıcak diye evlerine dönecekler. kaynanamın tansiyonu varmış. izmir sıcağında duramazmış. klima, vantilatör dokunuyormuş.
zor geldi bebişime bakmak neden bu.

Aynen bende çok sinirlendim bu meloş hamilelikte de çok çekti yaaa canım benim ne var bi bebeğe baksalar ya meloş sen bağlat internet bari bebek için böcüğün dediği gibi
kıs hangi parayla daha maaş almadım. aldığım gibi borca gidecek.

nasıl analar varya hayret edıyorum
benım annemde torunlarına bakıo babam 60 yasında hala torunları ıcın calısır cocukları ıcın calısır
ev araba aldılar sımdık torunlarının her masrafını babam karsılar annemde bakar
abımın kredsını bıle babam öder yerı gelır
ana baba öle olunur böle değil:KK57::KK57::KK57::KK57:

tebrik ederim valla. böyle insanlar var mıydı diyorum varmış. bizimkide çift maaş alıyor. ama 30 tl ye net bağlatamıyor, bağlatslar yazın gidcekler biz ödermişiz.

offf ya kaynanan baksın o zaman bilmiyomu sizin durumunuzu yaa bizde düzeldi diye sevinmiştik

X