Zuzu ile keyf-i alem

kızım sen ne diyon c.tesi iner inmez uçaktan kuaföre git orda koştur bütün gün dur ayağımda topuklu sonra pazar günü öle bide havaalanında taksi sırası vardı kol gibi beklemedim dış hatlar bölümüne yalın ayak yürüdüm ayakkabılar çıkardım orda bekledim tiroid hastası olduğum için çabuk yoruluyom zilloş

:KK1::KK1:ayakkabıları cıkarıpmı yürüdunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız beni üzmüyoki ben kendim sorun yaratıyorum beni hep alttan alıyo annemde arkadaşlarımda hep bana kızıyo sen böle bir insanı nasıl üzersin diye bunu bana annem ve kardeşim diyo ben çok sinirliyim hastalığımdan dolayı canım o yüzden ota boka sinir yapıyorum

seni söyletmeye calışıyorum kız
kimsenin ilişkisine müdahale etmeyi asla sevmem
konumumu haddimi bilirim:KK1:
yorgunsun ya bide ondan şeettirdimolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

gecmiş olsun canım acil şifa versin rabbim tez zamanda eniştebeyimizide üzme daha fazlaolumunekankayizsmile

bendew cok sinirliyimdir
bak en basitini söylüyüm
cumartesi bizim beyfendiyle 6-30 görüştük ararım dedi aramadı
saat 11 bende kayış koptu sinirden:KK1::KK1::KK1:
aradım bunu ararım diyosun aramıyosun kac zamandır böyle yapıyosun dedim
varsa bi problem söyle dedim. aramamakda neyin nesi dedim
yorgun oluyorum yada müsait olamıyorum dedikaydirigubbakcemile
biraz konuştukdan sonra tatlıya bagladık
pammık gibi oldum:KK1::KK1::KK1::KK1:

gitmeyin ulen aşkımı üzmücem bi daha :))))))))))))))))) tabi sinirlenmessen ay ben bu sinirimi napıcam kızlar yaaaaaa

evet ya hastalığımdan dolayı hemen parlıyorum elimde ne varsa sağo sola fırlatıp bağırıyorum ağlıyorum

hoşbuldum larısacım,sanada tünaydın aslıcım öglen oldu kız

zuzuuuuuuuuuuuuu hoşgeldın yokmu:mymeka:

gülme lan allahın anteplisi:))))))))))))))))))))))))) ya larissa ben onu görünce iyi oldum :)))))))) ya ben uzun zaman göremeyince huysuzlanıyorum herhalde sık sık görüşünce problme olmuyo:)

heleşükür özledikde geldık seni:umursamaz:hoşbuldum tatlım nasılsın dıye sormuyorum yorgunmussun

ben geldiiiiiiiiiiiiim!
beni bir tek larissa mı özledi?
zuzu yine kavga etmiş kıs zilli!
asloş naber?

meloş hşg canım nerelerdesin

zuzu bendede var o :roflol::roflol:
göremeyip kokusunu içime cekmeyinceeeeee:nazar:

sorma larisim sabah netim yoktu giremedim.
yarın doktor randevum var, bakalım benim minnoş cinsiyetini gösterecek mi?
bir de 4 lü teste gireceğim.

hoşbulduk çakıl :*)
aaaa hamilemisin melodiii
allah bi an önce saglıgıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah

X